Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
2578 replies to this topic

#601
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Jaja Teo, kerjuk a fotokat. :) Ha kell felrakom en valahova, csak jusson el hozzam. :)

ÁÁ én most alig fotóztam, majd nézd meg teo képeit! Meg nézegesd meg a régi képeket a weblapon!

Teo: Tedd fel te is egy ingyen tárhelyre zip-ben!


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#602
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Pocsnek tuntem a forumon es ma rajottel, hogy nem direkt vagyok az? :)

A ligetben megkergetnek az outisok párszor és minden rendben lesz :)
...emlékszel a régi vitáinkra? bukó meg hasonlók? Mondták anno h csak kötekedsz meg ilyen laza a természeted... na ma láttam én is és már átértékeltem az akkori hsz-eidet. Nagyon sokat számít h találkoztak-e már a fórumozók, meh én szeretek arcot, hangot kötni a szövegekhez.

.. jut eszembe képek. most nagyban csináltam uh egy kis idõ lesz mire felmennek de most felteszem vhova...


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#603
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
ÁÁ én most alig fotóztam, majd nézd meg teo képeit! Meg nézegesd meg a régi képeket a weblapon!

Teo: Tedd fel te is egy ingyen tárhelyre zip-ben!

#604
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Képek:
http://mtb-riders.uw.hu/link/0520.zip
22 Mb


Jok a kepek!
Teccik a feeling :)

#605
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts

Meglesz hamarosan.

Tejet otthon igyál pihi elõtt. Velünk 2 okból nem fogsz tejet inni: 1. nehéz a gyomornak túrázás közben, 2. az erdõben nincs kisbolt :)


Ezek igen nyomos ervek :)
Koszi az otleteket, kitapasztalom mi az idealis a testemnek :)

#606
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Meglesz hamarosan.

Ma csak az üveg miatt ittam Punica-t, hát málnaszörp egy az egyben. alig ittam pedig a túra 2. felénél már meleg volt, sztem azért mert nagyon édes és nem kívántam. szal ha sokat izzadsz sztem ne túl édeset igyál. Tejet otthon igyál pihi elõtt. Velünk 2 okból nem fogsz tejet inni: 1. nehéz a gyomornak túrázás közben, 2. az erdõben nincs kisbolt :)

Képek:
http://mtb-riders.uw.hu/link/0520.zip
22 Mb

#607
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,267 posts

Na újoncként persze 1000 kerdes merul fel bennem :)

1 kozulok:

mivel potoljatok vissza a sok kiizzadt asvanyi sot? van valami bevalt modszer?
en mindig szimpla vizet viszek magammal, de az szerintem keves, foleg, hogy iszonyat izzados vagyok :(
adjatok kerlek otleteket, mert a vegen sotlan maradok :)

legjobb energiaszelet a házi, valóban gyümölcsböl készült cukorral tartósított lekvárral rendesen +kent zsömle.....
ha meg nem szeretnél gyárilag kutyult mûanyag izitóniás piát, akkor zöld tea mézzel, és bele literenként egy két csipet só .../ki kell kisérletzni mi az a mennyiség ami még nem teszi undorítóvá az ízét/
1ébként utálom a zöld teát is meg a mézet is, de a célért mindent
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#608
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
:)

Koszi az infokat, kezdem egyre csalaidasabban erezni magam kozetek!

Akkor egy kicsit en is hozzateszek az informacioaradathoz:

S betus mogyorsot en is imadom es a muzliszeleteket, persze a f betus peksutiket is kedvelem. Szeszesital ritkan. Ja es a joghurtokat es a tejet is imadom. Egy fel liter tej tura kozben egy kisboltnal, az igazi. Attol erore szoktam kapni igazan.
Na ebbol azt hiszem mar latszik miert is vagyok nemileg tulsulyos :)

En meg sajnos a hosszu turaktol igazan messze vagyok. A mai 16 km is eleg volt elso neklifutasnak. Holnap is kb. ennyit megyek ha a sejhajom rendbe jon addigra :D

#609
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Csak sütik, pogácsák nem, és nem az aluljáróból, hanem a G betûvel kezdõdõ, kék színû kiskerlánc közeli egységébõl :).

Nekem is el kéne kezdenem vmi pezsgõtablettát hurcolni, mert eddig sima vizet iszok, ami tudom nem a legjobb. Rain te meg most már hegessz fel egy kulacstartót. Az is jó ha csak csavarozod.

#610
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
nézd meg! http://forum.bikemag...read.php?t=2112

A praktikáink:
avus - F betûs péksütik, pogácsák az aluljáróból :), mûzliszelet
rainman - S betûs csoki ami karamelles mogyorós
md - unikum ha nagyon kell
buddha - mézespálesz
Kboy - + pezsitabletta (ebben nem vagyok biztos), sz.cukor, mûzliszelet
WF - mûzliszelet

Na most csomó olyat tudtál meg amit én fél év túrázás, fórumozás alatt :)

#611
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

Na újoncként persze 1000 kerdes merul fel bennem :)

1 kozulok:

mivel potoljatok vissza a sok kiizzadt asvanyi sot? van valami bevalt modszer?
en mindig szimpla vizet viszek magammal, de az szerintem keves, foleg, hogy iszonyat izzados vagyok :(
adjatok kerlek otleteket, mert a vegen sotlan maradok :)

A lényeg: megfelelõ étkezés túra elött és rendszeresen enni és inni túra közben. Csoki, mûzli, könnyû szendvics, klf. energiaszeletek, versenyen gélek. Inni lehet vizet, teát, gyümölcslevet, de a lényeg, hogy ne csak vizet igyál. A víz mellett mindig legyen más is. Ha már nagyon kivagy, akár kólát is ihatsz (sok benne a cukor). Az ásványi anyagok pótlása a legegyszerûbben izotóniás italokkal történhet.


#612
Zino

Zino

    vendég

  • fórumtag
  • 97 posts
Na újoncként persze 1000 kerdes merul fel bennem :)

1 kozulok:

mivel potoljatok vissza a sok kiizzadt asvanyi sot? van valami bevalt modszer?
en mindig szimpla vizet viszek magammal, de az szerintem keves, foleg, hogy iszonyat izzados vagyok :(
adjatok kerlek otleteket, mert a vegen sotlan maradok :)

#613
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A ligetben megkergetnek az outisok párszor és minden rendben lesz :)
...emlékszel a régi vitáinkra? bukó meg hasonlók? Mondták anno h csak kötekedsz meg ilyen laza a természeted... na ma láttam én is és már átértékeltem az akkori hsz-eidet. Nagyon sokat számít h találkoztak-e már a fórumozók, meh én szeretek arcot, hangot kötni a szövegekhez.

.. jut eszembe képek. most nagyban csináltam uh egy kis idõ lesz mire felmennek de most felteszem vhova...

#614
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Ha jol emlekszem, veled visszafele talalkoztunk szentendren. :)

A mai túra szigorúan az újoncok erõnlétének figyelembe vételével szervezõdött, csak a végén tettünk bele egy gyors hhh-mászást Kboy-jal.


Mittomen. Mentunk fel, aztan meg vonatozas (hegyen volgyon) aztan fel es ismet le. Vagod merre jartunk? :) Domorkapu? Pap ret? Meg valami csoda viznel is. Szamomra viszont kiderult, hogy a hulyeseget meg hanyagolnom kell, nem hozom a tavalyi formamat (tul sok maradt ki a derekam miatt). Szoval ossze kellene szednem magam, meg a sziget helyett HHH-ra maszni. :)

Mit mentetek ma, "nyulak?"


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#615
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Találkoztunk zsmtb-vel a szentlászlói elágnál és borzalmasan nézett ki. Talán õ az egyetlen varacskosdisznó köztünk, a többiek mind tartózkodnak sártól...

Aki gammániás az ugye nem megy sárba mért a sok-sok pénzbõl lekönnytett bringa pár perc alatt nehezebb lesz mint a diszkes szalamanderem.

Deep: Jól vagy?

#616
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
A mai túra szigorúan az újoncok erõnlétének figyelembe vételével szervezõdött, csak a végén tettünk bele egy gyors hhh-mászást Kboy-jal.

#617
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
Mit mentetek ma, "nyulak?"


#618
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Rendben de mint már írtam vmi lightot akarok szigorúan!!!

#619
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

én a maihoz hasonló szolíd kört mennék csak. Egyrészt a mai után, másrészt hétfõtõl vizsgázok...

Attila a scottal 10re a hõsökön lesz, szal vmi legyen! Ha nem esik én akarok menni egy keveset.

A mai HHH-s tapasztalatok után terepre menni nem akarok. Sztem a Matát megfuttatom. Kimegyek 10re a Hõsökre (pontosabban 10:10-re :) ), és ott meghányjuk-vetjük hogy ki merre mit csináljon.

#620
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
én a maihoz hasonló szolíd kört mennék csak. Egyrészt a mai után, másrészt hétfõtõl vizsgázok...

Attila a scottal 10re a hõsökön lesz, szal vmi legyen! Ha nem esik én akarok menni egy keveset.