Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub #2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
2578 hozzászólás a témában

#581
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Mit mentetek ma, "nyulak?"


és ti? én kb. egy órás késéssel de elindultam nagyjából a dm vonalán.
1. sz. módosítás - nem másztam fel Pap rétre az aszfalton, hanem piroson végig Pszentlászlóig a patak mentén. az király volt.

a kisrigó után kéken le (dagonya ezerrel) hogy megcélozzam a tölgyikreket.
az aszfalt elágazásnál találkoztam rainman+biketigger+kmax csapattal. én full dzsuva õk meg patyolattisztán.
kéken tovább.. ugyan tigger elmondta az utat de a francnak nem találtam meg sikároson a kék után a piros balra irányt. kóvályogtam össze vissza, végül megtaláltam majd megint nem találtam. már másztam elég sokat mire meguntam és visszafordultam.
legközelebb megint próbálkozom..

így is lett 40 km full terep. a bicót meg mostam vagy másfél órán keresztül. szegény már közel sárkenést kapott. de most patyolattiszta.

nem gondoltam hogy ennyi agyagos talajú rész van a pilisben.

nektek sikerült a bejárás?

#582
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Na megjöttem,jó volt, képek hamarosan cask kajálok...
Láttalak titeket avus mikor elmentetek nálunk, én már szárazban voltam akkor :P

Kboy: Te mindig az esõs bulikat hagyod ki!

Teo: A nyers és eredeti méretû képeket szeretném megkapni zip-ben a tárhalyrõl! köszi!

#583
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Na én is elindultam nagy lendülettel erre a szombati túrára. Aztán valahogy a vizes aszfalton megcsúsztam és pont sikerült nagyon hülyén a térdeimre esni. :( Fájt mint állat, de aztán mikor elmúlt gondoltam megyek tovább, mentem is, de amikor újra megálltunk öltözködni akkor sajna már visszaszállás után elkezdett iszonyat nyilalni. Így sajna haza kellett jönnöm. Még szerencse, hogy nem mentem veletek tovább, mert délutánra már alig tudtam ráállni fõleg a balra. Lehet venni kellene térdvédõt ilyen lámáknak mint én
Ma már picit jobb, de még mindig kézzel rá kell segíteni a felláláshoz és leüléshez :D Úgyhogy így jártam, pedig nagyon szimpatikus volt a csapat, fõleg hogy lányok is voltak.
Remélem jövõ héten vasárnap tudok már menni veletek és normális idõ lesz.
Furi, hogy a János hegyrõl lefelé az egykerkéknyi meredek bozontos úton egyszer sem estem el, ezen a q..va aszfalton meg igen.


Nekem sajna a lapockám szokott rándulni... Olyankor csak 1 pozicíó jó. Ülni minden mozdulat nélkül...:(

#584
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Na én is elindultam nagy lendülettel erre a szombati túrára. Aztán valahogy a vizes aszfalton megcsúsztam és pont sikerült nagyon hülyén a térdeimre esni. Fájt mint állat, de aztán mikor elmúlt gondoltam megyek tovább, mentem is, de amikor újra megálltunk öltözködni akkor sajna már visszaszállás után elkezdett iszonyat nyilalni. Így sajna haza kellett jönnöm. Még szerencse, hogy nem mentem veletek tovább, mert délutánra már alig tudtam ráállni fõleg a balra. Lehet venni kellene térdvédõt ilyen lámáknak mint én :D
Ma már picit jobb, de még mindig kézzel rá kell segíteni a felláláshoz és leüléshez :D Úgyhogy így jártam, pedig nagyon szimpatikus volt a csapat, fõleg hogy lányok is voltak.
Remélem jövõ héten vasárnap tudok már menni veletek és normális idõ lesz.
Furi, hogy a János hegyrõl lefelé az egykerkéknyi meredek bozontos úton egyszer sem estem el, ezen a q..va aszfalton meg igen.

Ne aggódj, én ennél sokkal hülyébben rokkantam le múlt pénteken. Annyira, hogy nem mertem itt közzétenni a részleteket. Ja, és a bringám sem maradt sértetlen:mad: .
www.montalk.net :matrix:

#585
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Na sajna ma se tudtam tekerni...:(

De letettem végre egyházi kötelezettségeimrõl...

Ja és kaptam némi pénzt(spd+cipõ)lesz belöle+talán még valami + egy frankó kerékpáros könyvet:)

#586
Deep

Deep

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Na én is elindultam nagy lendülettel erre a szombati túrára. Aztán valahogy a vizes aszfalton megcsúsztam és pont sikerült nagyon hülyén a térdeimre esni. :( Fájt mint állat, de aztán mikor elmúlt gondoltam megyek tovább, mentem is, de amikor újra megálltunk öltözködni akkor sajna már visszaszállás után elkezdett iszonyat nyilalni. Így sajna haza kellett jönnöm. Még szerencse, hogy nem mentem veletek tovább, mert délutánra már alig tudtam ráállni fõleg a balra. Lehet venni kellene térdvédõt ilyen lámáknak mint én :D
Ma már picit jobb, de még mindig kézzel rá kell segíteni a felláláshoz és leüléshez :D Úgyhogy így jártam, pedig nagyon szimpatikus volt a csapat, fõleg hogy lányok is voltak.
Remélem jövõ héten vasárnap tudok már menni veletek és normális idõ lesz.
Furi, hogy a János hegyrõl lefelé az egykerkéknyi meredek bozontos úton egyszer sem estem el, ezen a q..va aszfalton meg igen.

#587
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Teo

Az erdoben keszult kepekkel kapcsolatban mar most jelzem, hogy szeretnem oket teljes meretben. :)

Helló.

Bodr mondott egy tárhelyet, oda még ma este igyekszem felpakolni, de van vagy 120 kép. Nem tudom, oda mekkorában lehet feltenni, de gondolom gyorsabb, ha kicsinyítek, aztán ha valaki nagyon szeretné nagyban, akkor csere-bere, OK? Még dolgozgatok velük: azért van utómunka bõven, igyekszem jó képeket adni Nektek, de öröm velük dolgozni, csak eltart egy ideig. Ha nem sikerül ma estig, akkor holnap, de sietek, mert tudom, hogy várjátok. :)

Hi!


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#588
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Helló.

Bodr mondott egy tárhelyet, oda még ma este igyekszem felpakolni, de van vagy 120 kép. Nem tudom, oda mekkorában lehet feltenni, de gondolom gyorsabb, ha kicsinyítek, aztán ha valaki nagyon szeretné nagyban, akkor csere-bere, OK? Még dolgozgatok velük: azért van utómunka bõven, igyekszem jó képeket adni Nektek, de öröm velük dolgozni, csak eltart egy ideig. Ha nem sikerül ma estig, akkor holnap, de sietek, mert tudom, hogy várjátok. :)

Hi!

#589
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

De jó a lányodnak! Mikor aludtam én utoljára 12ig?? Fõleg most h jönnek a vizsgák...

Nem csak visszanézni, de tekerni sem maradt idõm tegnap..

Hehe, látszik, hogy nem volt kisbaba a környéken.. :) A tündér lányom nem alszik délig. Kb hajnali 2-3 körül kel elõször, majd 5-6 körül, majd 10-11.. Szóval ezért van a kádúszás akkor.. :)

...emlékszel a régi vitáinkra? bukó meg hasonlók? Mondták anno h csak kötekedsz meg ilyen laza a természeted... na ma láttam én is és már átértékeltem az akkori hsz-eidet. Nagyon sokat számít h találkoztak-e már a fórumozók, meh én szeretek arcot, hangot kötni a szövegekhez.

Ugye-ugye, talán mondtam akkor is, hogy Al egy rendes srác.. :)

#590
elmerfudd

elmerfudd

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Jók a képek a szombati light-ról.
Brühühühühü
Ne vezess,tekerj!!!!!

#591
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Jól van srácok! Attila is jön uh kb 6an leszünk ha jól számolom. És nagyon klassz idõ van.

#592
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
azta 7 órát aludtam de megyek akkor si:D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#593
lukiboy

lukiboy

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Sziasztok!

Ma én is jövök tekerni.

Tegnap Badacsony környékén voltam, Tihany annyira szép, kompoztunk is egyet. :)

Hajnali 7:10-es vonattal mentünk és késõ este értünk ha, szóval elég fáradt leszek ma.

Luki
I'll Be 6 If U'll Be 9!
http://picasaweb.google.com/lukiboy

#594
hoy

hoy

    vendég

  • fórumtag
  • 71 hozzászólás
Hali hó!

No írok ide is, ha már voltam veletek túrázni. :-) Tetsztett a dolog. Kár hogy egykor leléptem tõletek moziba ... De valamit valamiért :-) Ja érdemes megnézni a filmet, nekem tetszett! (Da vinchi kód)

No legyetek jók!

#595
teo

teo

    vendég

  • fórumtag
  • 58 hozzászólás
Sziasztok!

Én majd holnap írok, de akkor jó bõvet, mert rengeteg élmény ért ma. Képek majd jönnek, próbálom meglévõ haverok segítségét kérni, és felrakni valahová, mert amúgy nagyon technikai zseni vagyok ám. :) Egyelõre még én sem néztem meg a képeket, és még este "modellkedni" is voltam, és most már tényleg pihennem kell. Kíváncsi vagyok, reggelre milyen állapotban lesz a lábam. Már most is érdekes. :) Majd meglátjuk. Köszönök szépen mindent! Holnap jelentkezem.

Tsók!
Tejó

#596
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
a fácánra azt mondja a szemközti hátban kapáló bácsi h:
-hát az meg milyen madár?
-fácán
kinek van fácánja? honnan jöhetett ki?
-:) sehonnan ideszállt bkalászról

vicces volt mert olyan szalacsis stílusban képzeljétek el a beszélgetést! mikó liter vízbû veszi ki a zokszigént kérem kapcsolja ki :)

#597
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Jaja, koszi :) Khm, siettel mi? Meg a facan. :) Jooo volt.

Tetszenek a képek magadról? Most már vannak bringás képeid. :)

...ja amúgy 5 elõtt már itthon voltam és jöttem mint állat. A pirosokon is át, meg az uvh-n kifogtam egy bringás gyerekcsaptatot és a végénél az egyik keresztbe fordulva várta a többieket. Na mondtam neki h milyen jó h beáll keresztbe.


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#598
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Tetszenek a képek magadról? Most már vannak bringás képeid. :)

...ja amúgy 5 elõtt már itthon voltam és jöttem mint állat. A pirosokon is át, meg az uvh-n kifogtam egy bringás gyerekcsaptatot és a végénél az egyik keresztbe fordulva várta a többieket. Na mondtam neki h milyen jó h beáll keresztbe.

#599
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Jé, ezek a képek már nem bolhaméretû 1024x768-asok. Kár h egyiken se vagyok rajta :)

hát aki bringát szerel túra helett :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#600
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Jé, ezek a képek már nem bolhaméretû 1024x768-asok. Kár h egyiken se vagyok rajta :)