Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Critical Mass | 2007. április 22.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
520 hozzászólás a témában

#461
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
bár én nem vagyok pesti, de szerintem jól hangzik már csak a szervezõknek kellene dönteniük :)
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#462
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Ha már körpálya a cél, akkor milyen lenne ez?

Hösök-Oktogon-Petöfi híd-Budai rakpart-Tabánnál fel Attila út-Moszkva-Margit híd-Oktogon-Hösök Tere

Egyszerre tudna menni a tömeg, sok fõ közlekedési csomipontot nem érintene ( Blaha,Ferenc krt-Üllöi), folyamatos a sáv és még bkv-t sem tartunk fel nagyon,mert mindenhol villinger van.
Gellért-Rudasnál 7-73busz neki a villi sin fenntartva.

Milyennek tartjátok?
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#463
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
mondjuk ebben is van igazság. most mindenki elretten hogy úgyse lesz semmi aztán meg mikor oda kerülünk a felvonulásra lehet hogy annyian se leszünk mint tavaly õsszel.
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#464
McPherson

McPherson

    vendég

  • fórumtag
  • 135 hozzászólás
Hát ez az: most meg sztem túl kevesen leszünk, mert mindenki így gondolja. Pedig ha jobban belegonddolnának az emberek, ezt is meg lehetne - talán - csábítóan rendezni, de uténa magyarázd el minden embernek...szal nehézkes
...And Justice For All

#465
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Hát ha nem lesz zárt felvonulás én sem valószínû, hogy megyek. Vittem volna az egész családot, de ez így nem nekik való, pláne ha a média még fel is hergeli majd az autósokat :(

Ha ez lesz a szlogen, hogy mindenki tekerjen amerre szeretne, akkor én a Pilisben leszek :)

#466
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
jó lenne ha lenne felvonulás de meg lehet érteni ha nem lesz. 50000 ember mozgatása ténleg nehéz, fõleg 1 olyan városban mint pesten. Ha mégis lesz felvonulás akkor én felmegyek.
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#467
dori

dori

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 306 hozzászólás

senki.

egyebkent en tok megertem a szervezoket, en biztosan nem vallalnam tized ennyi resztvevovel sem a dolog megszervezeset es nyugis levezenyleset.
ha nem lesz semmifele megmozdulas, akkor sincs oka es foleg joga senkinek sem egy rossz szot szolni, csak megkoszonni megegyszer az eddigi CM-eket.


teljesen igazad van, Szinuhe! Ezért is érdemes megfontolni a Kükü-féle javaslatot a tavaszi CM-re.

Amúgy üdv újra a fedélzeten!

#468
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
...olvasgattam a cm oldalt ismét.

...Igen én ostoba is megértem ami oda van írva...

A vidékiek sztem most kisebb számban lesznek jelen, már ha lesz vmi és én is hajlok arra h ha már felvonulás akkor akár lemegyek Pécsre v vhova ahol rendes körmenet lesz.

#469
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

...
és tényleg narancssárga a betü, és mittomén milyen párt tag a sportminiszter (egyáltalán ki az most?:) ), stb
...


senki.

egyebkent en tok megertem a szervezoket, en biztosan nem vallalnam tized ennyi resztvevovel sem a dolog megszervezeset es nyugis levezenyleset.
ha nem lesz semmifele megmozdulas, akkor sincs oka es foleg joga senkinek sem egy rossz szot szolni, csak megkoszonni megegyszer az eddigi CM-eket.
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#470
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Vki admin vagy mod vagy vki aki tud ilyet csinálni...!
Kaphatna egy rajzszöget a topik?
Tényleg a másiknak mi lesz a sorsa?


"Felszögeltem".
A másikkal nem lesz semmi - bezártam és nyitottam ezt, mint minden pörgõsebb topik esetében. (Csökkentve az adatbázis-lehívásokat, s így a szerverterhelést. Ez más fórumokon is bevett szokás.)
"In idem flumen bis non descendimus"

#471
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
kicsit "viccesnek" erzem, hogy a klasszikus critical mass elmarad, mert mar tul critical...
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#472
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Vki admin vagy mod vagy vki aki tud ilyet csinálni...!
Kaphatna egy rajzszöget a topik?
Tényleg a másiknak mi lesz a sorsa?

#473
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Ezt írtam a cm-re: mit szólnátok egy ilyenhez?
" raycoon (ellenõrizetlen) wrote:

Most lassan fogalmam sincs, hogy melyikbe is kellene írni..
Az egész napos fesztivál ötlete nem rossz, így is lesz egy csomó minden, lehet hozzá csatlakozni.
A mindenki menjen amerre lát azért nem tetszik, mert egyrészt sokan félnek, amire megoldás lehet a cm villamos, csak valamiért úgy érzem ez nem ad majd bátorságot az embereknek, másrészt sokan nagyon szabálytalanul fognak közlekedni és ezzel csak értunk magunknak is. (Nem a szabályosan bringázókról fognak véleményt alkotni, a negatív dolgok jobban megmaradnak..)
"Normál" felvonulás meg nagyon kellene. Ha lehetne találni egy nem körb menõ útvonalat, hanem egy nagyobb területet, ahol az alap gyülekezés megtörténhet, akkor onnan át lehetne vonulni a Hõsök terére. Az Andrássy, a Hõsök tere és Dózsának az adott szakasza könnyen kikerülhetõ az Állatkerti körúton, így abból nem lenne probléma. Az Oktogon és a Hõsök tere közötti lezárás sem jelenthet nagy problémát kerülés szempontjából.
A végig vonulásnak meg nem kell nagyon hosszúnak lennie és mivel nem kör irányultságú, így nem lenne autós blokád.
Pl Margit sziget-körút-Oktogon-Hõsök tere. Rövid kis területen blokkol, a végét meg le lehet zárni, mert könnyen kerülhetõ szakasz.
Nos?

"

#474
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A régi topik végén vhol van egy-két bejegyzés. Én javasoltam a fehéret mint a béke szinét, ami fõleg ilyenkor nem árt!

#475
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Sajnos én nem így látom. Már most kezdenek totál kivetkõzni emberi mivoltukból sokan. Budapest a választások szempontjából stratégiai fontosságú (inkább: kulcsfontosságú). Azt hiszem a "véghajrában" már minden lesz - ámerikai mintára (hiszen maga a kampány is az valamelyest).

Na erre csak annyit h ezt már én is írtam itt, de nem hinném akár a felvonulásnak akár a hagyományos emelésnek el kéne maradnia, mert nem hiszem h bárki is a bringájával dobálózna mert vki kinyilvánitja a politikai nézetét bringázás közben.


"In idem flumen bis non descendimus"

#476
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
én azért nem tartom elképzelhetetlennek, merthát tényleg vannak birkák
és tényleg narancssárga a betü, és mittomén milyen párt tag a sportminiszter (egyáltalán ki az most?:) ), stb
szóval nem lehetetlen, sajnos

#477
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Na erre csak annyit h ezt már én is írtam itt, de nem hinném akár a felvonulásnak akár a hagyományos emelésnek el kéne maradnia, mert nem hiszem h bárki is a bringájával dobálózna mert vki kinyilvánitja a politikai nézetét bringázás közben.

#478
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.703 hozzászólás
én akit ismerek, nem olyannak ismerem aki képes lenne vandálkodni, bár ez nem 50e ember, hanem mondjuk 100..
választás miatt az ember egy egészségeset se finghat mert a szagából elkönyvelnek kommunistának vagy nyilasnak.. ez nem fer:(

#479
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Ezt írta KAMA3 a CM honlapján a "Lehetséges, hogy a Föld napjai CM elmarad!"
hírhez:

Hat nem irigylem a szervezoket. Sajnos be kell latni, hogy baromi nagy felelosseg a valasztasok eloestejen lezaratni az egesz varost. Tomegben az emberek mindig birkakka valnak, akar bringa van alattuk, akar nincs. Es mindig lesz egy ket olyan ember, aki ugy gondolja, hangosabb a tobbinel. Egy 50 000-es tomeg, felfokozott hangulatban, egy amugyis puskaporos legkorben milyen pusztitast tudna csinalni? Durvabbat, mint Parizsban. Megertem Kukueket, amiert nem szivesen vallaljak a szervezest.
Szerintem.


És milyen igaza van...
"In idem flumen bis non descendimus"

#480
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ha tényleg jogos az 50e-re készülni akkor pláne nem kéne kisérletezni! Fõleg nem egy koordinálatlan ''amszteramozással".

Ha xar lesz az új felvonulási mód (ha lesz újítás) akkor az 50e-bõl sokakban az lesz h a tavaszi is xar volt akkor összel már nem megyünk.

A nyugati tér-váci út-dózsa gy.-hõsök hosszabbítás nem elgondolkodtató ötlet? A futóversenyek miatt is ezt a részt (is) le szokták zárni, igaz vasárnap van futás általában.