Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

RST ( Rapid Suspension Technology)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
226 hozzászólás a témában

#141
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
RST Force 100mm-es Vazzeg ez nem a salamander telója ami mellesleg nem 23 hanem 27ezer huf...

#142
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

háát jobb helyeken csak a listás árak külnbségét kell ráfizetni... de nem tom mennyi ez a villa...


Kb. 23 rugó ha a salamanderes rst-re gondolsz.

#143
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
háát jobb helyeken csak a listás árak külnbségét kell ráfizetni... de nem tom mennyi ez a villa...

#144
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Jó de mennyit érhet az a teló mert sehol sem láttam külön?Az a baj hogy a volt osztálytársamnak az anyjának a testvérének a férje hozná nagykerbõl mert van neki bicajüzlete és sajnos nem tudok variálni mert ez már így nagyon nagy szívesség.Nem akarok mégjobban bekomplikálni.
Tehát mennyi $?


ezt igy nem sajna nem lehetmegmondani alku tárgya:(

#145
adambiker

adambiker

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Jó de mennyit érhet az a teló mert sehol sem láttam külön?Az a baj hogy a volt osztálytársamnak az anyjának a testvérének a férje hozná nagykerbõl mert van neki bicajüzlete és sajnos nem tudok variálni mert ez már így nagyon nagy szívesség.Nem akarok mégjobban bekomplikálni.
Tehát mennyi $?

#146
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A legtutibb ha a boltban intézed el h számítsák be az rst-t egy másikba, mert õk tudják h új, ha meg ismeretlen magánszemélynek akarod eladni akkor kételkedni fog h vmi trükk van. (más van benne mint kéne, karcmentes de mégsem új stb...).

#147
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Én úgy gondoltam h elõbb eladom és abból a pénzbõl veszek másikat.


Sz.tem a boltnál jobban senki se fogja átvenni tõled...

#148
adambiker

adambiker

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Én úgy gondoltam h elõbb eladom és abból a pénzbõl veszek másikat.

#149
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Csináld úgy h a boltban mondod h ráfizetnél egy jobbra... gondolom így akarod csinálni, de nem volt egyértelmû számomra a megfogalmazásodból.

Pont tegnap láttam egy ilyen bringát tesközelbõl. Hát már csak az optikai tuning miatt is jó és manitoo, de minõségileg is jobb. Ha visszaolvasol láthatod h az rst azért elég alap teló általában...

#150
adambiker

adambiker

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Sziasztok.
Most fogok venni egy Magellan Polar-X Superman-t .
Szerintem tudjátok, hogy mirõl van szó. Van abban a gépezetben egy RST Force 100mm-es teleszkóp. Szerintem nem rossz de nem is olyan jó. Körülbelül mennyiért tudnám úgy eladni h nem mentem vele semmit, még ki sem próbáltam? Érdemes eladni és venni egy Manitou-t vagy valami ilyesmit? Dirtre-streetre lenne használva. Többen mondták h inkább adjam majd el ha megveszem és vegyek bele egy jobbat.Sajnos nagy keret nincs másikra így csak annak az árából vennék másikat.Elõre is köszi a segítséget!

#151
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Kösz az url-eket! A http://kellysklub.uw.hu helyet már átböngésztem
, most megnézem a többit is. De ez egy telós topik. A többit majd oda írom.


Annyit tanácsolok, hogy egy-egy mosás után töröld szárazra a villát és fújd le szilikonos spray-vel---nekem eddig nagyon bevált:)

#152
bbkellys

bbkellys

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Kösz az url-eket! A http://kellysklub.uw.hu helyet már átböngésztem
, most megnézem a többit is. De ez egy telós topik. A többit majd oda írom.

#153
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Akkor teljesen megfelelõ a teló neked, fõleg ha majd takarítod és kened rendesen!
Szeretettel várunk akkor a már említett topikokban! Itt vannak az ajánlott linkek:

http://kellysklub.uw.hu
http://forum.bikemag...read.php?t=2332
http://forum.bikemag...highlight=kelly
http://forum.bikemag...read.php?t=2383

Üdv a klubban!
... mintha változtattál vna a neveden, de lehet h csak nekem nem tûnt fel a kellys benne...

#154
bbkellys

bbkellys

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Kösz a sok hasznos tanácsot. Én kb. 70-80%-ban országúton, vagy rosszabb mátrai erdei utakon közlekedem, és egy évben kétszer háromszor kerülök igazi kemény terepre.(Gödrök, kövek, traktor taposta sárdagasztós utak, vagy töretlen erdõben való véletlen szerû barangolás ritkán szokott lenni.) Így hát úgy döntöttem, hogy nem módosítok az eredeti 06-os Salamandet telóján. Majd meglátjuk milyen lesz, és természetesen beszámolok a tapasztalatokról.

#155
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Nekem már új gilám van és jobb mint a régi az tény, de azért kenegetni kell h olyan legyen mint amikor új volt.

Ha van pénzed akkor hosszú távra tuti megéri egy drágább teló mert egy idõ után úgyis cseréled majd az rst-t, ha sokat terepezel. Betonra és városba abszolút elég viszont. És a golyóstoll elven mûködõ lock out nekem jobban bejön mint a manitoo 5 állásos lock-ja.

A 2006-os salamanderen kormányról lockolható a teló ami sztem nem egy szerencsés megoldás, de errõl már írtam itt is vagy ha nem akkor a:
http://forum.bikemag...highlight=kelly
topikban olvashatsz ill kérdezhetsz kelly's-eseket tecnikai dolgokról.

Ja és várunk a klubba ha már megvan a kétéltûd! :)

#156
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ideit ha a súly annyira nem fontos tényezõ, nyugodtan. olcsó, mozog, olajos, és erõsnek tünik.

#157
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

viszont a tavalyiak annyira nem domborítanak, amiket én nézegettem szalamandrákban legalábbis úgyhogy én cserélném mondjuk egy rs j3 vagy ilyesmire

ja árkülönbezetet nem tom....


De õ ideit szeretne:)

#158
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
viszont a tavalyiak annyira nem domborítanak, amiket én nézegettem szalamandrákban legalábbis úgyhogy én cserélném mondjuk egy rs j3 vagy ilyesmire

ja árkülönbezetet nem tom....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#159
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Sziasztok!
Sok hozzászólást elolvastam ezen a fórumon, és az világlik ki számomra, hogy az RST Gila telókról nagyon rossz a véleményetek. Fõleg amiket a Kelly' s Salamanderekbe építenek. Pedig én most egy ilyen 2006-os modellt szeretnék venni. Kapásból cseréltessem le valami másra, és ha igen, akkor milyet rakassak bele, ami a bicaj árát túlságosan nem növeli meg? Vagy írjon legyen szíves valaki olyan is, aki meg van elégedve ezzel a teleszkóppal, hogy könnyebb legyen a választás.
Kösz!


Szia!!!

Köszöntelek a klubban!!!

Megmondom a frankót:)

Nekem is idei salamanderem van és nagyon meg vagyok vele elégedve
Igaz volt egy garis elsõagy cserém---hülye hangja volt de más gondja nem volt---csere
A telóról:én eltörtem a lockout-ot---buda marcinak köszönhetõen:(--csere
Viszont sz.tem ennyi pénzért ha ezt a telót az ember arra használja
amire kell akkor teljesen meg lesz vele elégedve
Lefelé jól jött a tegnapi túrámon a 10 cm-es rugóút:)

Szal összegezve nem jársz jobban ha 5 rugóért veszel drágábbat min. 15 rugó---akkor jobb lesz de szerintem kezdetnek tökéletes

#160
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
2006-os rst telók meglepõen jól mozognak, már nem a régi zsíros vackok. azt hiszem a gila is rendes teló már.