Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

RST ( Rapid Suspension Technology)

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
226 hozzászólás a témában

#181
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
hát ha zsírozza, akkor igen. bajnak biztos nem baj

#182
viko.jam

viko.jam

    vendég

  • fórumtag
  • 113 hozzászólás
Hello!Haverom Gila T5-jének a becsúszója egyfolytában zsíros,ez szerintetek tök normális vagy sem?

#183
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Igen.:)


4ever Ulle!!!!bananadan :clap:

#184
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás

Amúgy itt mindenki Lance-es?

Igen.:)

#185
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

MXPRO: Pont az, hogy nem "leng be" a villa! Szerintem:) Mert az nem túl jó érzés.


Szerintem egy telo nem igen leng be sík úton hacsak nem fekszel rá...:chin:

A lock-ot felfelé kell használni mert akkor kezd del pogóznia telo, addig csak felesleges a ki-be kapcsolgatása.

És szerintem ennyivel le is zárhatjuk.

#186
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Amúgy itt mindenki Lance-es?

#187
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás
Nekem sosem voltak olyan problémáim hogy belengene a villa, pedig mentem már 60 körül, ott is stabil volt. Ha jó villát választasz akkor biztos nem fog belengeni, én a lockot csak felfelé használnám ha lenne.:)

#188
akosm5

akosm5

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
MXPRO: Pont az, hogy nem "leng be" a villa! Szerintem:) Mert az nem túl jó érzés.

#189
akosm5

akosm5

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

Nekem városban, aszfalton, sík-döngölt terepen, emelkedõn fölfelé folyamatosan be van nyomva a lock. Lejtõn lefelé, meg köves-rázós-traktornyomos földúton nyomom csak ki.

My personal best: 86 km/h kékesrõl lefele, Mátraháza elõtt kb 2 kilcsivel van egy hosszú, meredek egyenes. Még a régi, fullmerev montimmal (scott Montana), slick gumikkal, 52/11ben. Félelmetes volt, az egész gép rázkódott. Szerintem ma semmi pénzéert nem csinálnám meg még egyszer azzal a technikával, igaz, idõsebb is vagyok 10 évvel...


X.


Na tessék! Végre valaki aki úgy használja a lockout-os telóját ahogy én is szeretném! :D
Egyébként milyen telód van pontosan?

#190
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás

Akkor módosítom a dolgokat: ha nem megyek gyorsan lockkal csak lassan de továbra is sík úton:) ? Akkor azt még bírja ugye???

Biztos bírja, de mi értelme van sík úton a locknak?

#191
Xabi

Xabi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 751 hozzászólás
Nekem városban, aszfalton, sík-döngölt terepen, emelkedõn fölfelé folyamatosan be van nyomva a lock. Lejtõn lefelé, meg köves-rázós-traktornyomos földúton nyomom csak ki.

My personal best: 86 km/h kékesrõl lefele, Mátraháza elõtt kb 2 kilcsivel van egy hosszú, meredek egyenes. Még a régi, fullmerev montimmal (scott Montana), slick gumikkal, 52/11ben. Félelmetes volt, az egész gép rázkódott. Szerintem ma semmi pénzéert nem csinálnám meg még egyszer azzal a technikával, igaz, idõsebb is vagyok 10 évvel...


X.

Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!



#192
akosm5

akosm5

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

öregem, ha te sikon tekersz full lockolt teloval, akkor vegyél merevvillát....amugy ha már sebesség: én itt budaörsön, domb utcán lefele, aszfalt, olyan 15 %os a lejtõ, conti explorerrel 74...de pl. Rab szigeten autóúton hossu, nem kanyargós szerpentinen lefele 65..tehát nem lehetetlen. csak sok körülménynek össze kell jönnie.


Akkor módosítom a dolgokat: ha nem megyek gyorsan lockkal csak lassan de továbra is sík úton:) ? Akkor azt még bírja ugye???

#193
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás
Valaki tudja honnan lehet beszerezni az RST Space tipusú teleszkópot komplett author biciklin kívûl?
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#194
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
öregem, ha te sikon tekersz full lockolt teloval, akkor vegyél merevvillát....amugy ha már sebesség: én itt budaörsön, domb utcán lefele, aszfalt, olyan 15 %os a lejtõ, conti explorerrel 74...de pl. Rab szigeten autóúton hossu, nem kanyargós szerpentinen lefele 65..tehát nem lehetetlen. csak sok körülménynek össze kell jönnie.

#195
mxpro

mxpro

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.453 hozzászólás

Én sem azt mondtam, hogy mindennap ennyivel megyek de volt már rá példa /Tátra->hosszú egyenes lankás szakasz enyhe kanyarral.../. A lockoutot pedig nem a hegyrõl lefele használnám hanem inkább egyenes útszakaszokon! :)

Azt nem inkább felfelé szokták használni, azért hogy ne pogózon a teló?:)

#196
akosm5

akosm5

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Én sem azt mondtam, hogy mindennap ennyivel megyek de volt már rá példa /Tátra->hosszú egyenes lankás szakasz enyhe kanyarral.../. A lockoutot pedig nem a hegyrõl lefele használnám hanem inkább egyenes útszakaszokon! :)

#197
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Ki mondta, hogy "hobby"? Kõkemény professional... :D :D Egyébként ez teljesen igaz, amit írtam. Igaz, kicsit félelmetes volt, no meg hideg... :)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#198
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

képetek van róla? :) nem azt mondtam hogy lehetetlen, de azért ez túlmutat a hobby kerékpáros szintjén ;)

pontosan. közel sem lehetetlen, de kell hozzá több jó tényezõ. hátszél vagy szélcsend, hosszú lejtõ, esetleg egy busz ami húz vákumban, és jó a sofõr is...:)û


de ON

#199
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
képetek van róla? :) nem azt mondtam hogy lehetetlen, de azért ez túlmutat a hobby kerékpáros szintjén ;)

#200
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

amúgy 60-70:) országútival max. vagy le kékes sípályán:)


Vagy MTB-vel Pilisszentlászlóról Szentendre felé 63 km/ó. Aszfalton, kocsik között. Igen Megcsináltam. (Ez meg Z-MAX Millennium 2.1)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.