Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#101
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Félrelök a gép elõl, hogy had játsszon :D Szóval fertõzõ :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#102
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
egy idoben en is rohadt sokat jatszottam a mahjongg titans-al. addiktiv :D
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#103
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Azért írtam, hogy netbook, azok tudtommal nem 2 magosak :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#104
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
Én tettem már ilyen paraméterû gépre win7 professionalt és nem észrevehetõ ha volt is lassulás. Viszont alap hogy az a 1,6 ghz az dual magos legyen :) Szerintem.

#105
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Üdv!

Párom rákattant a gépemen levõ Mahjong Titans nevû alap windows játékra. Neki win 7 startere van, azon nincs és nem is lehet aktiválni. A kérdésem az lenne, hogy merjek megkockáztatni felrakni a gépre (netbook, 1,6 ghz, 8 gb ram) egy komolyabb win 7-et (hogy menjen a mahjong), vagy az nagyon lelassítaná már a gépet?

Elõre is kösz :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#106
parej

parej

    vendég

  • fórumtag
  • 215 hozzászólás
Hello Mindenki,

olyan egyszerüen kezelhetö programot keresek, amivel videokamera altal keszitett *.mts file-okat össze tudok füzni.

Köszönettel, parej
now I lay me down to sleep
pray the lord my soul to keep

#107
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
Lesz@rom, igymarad. Probälkozäsokra most adtam ki 3000 Ft-ot a memoriara, a 2 szakertö kereskedö (amugy bringäs haver) csak 47 fele ötlettel szolgält, mi baj lehet de igazäbol ök sem tudjäk. Hät akkor lezärom az ötletelest. A gep amugy is 200 km-re van a haveroktol. Ajandeknak szäntam a memo-bövitest, hogy a rokon lassu gepe kicsit eletre keljen. Egy ärnyalattal igy is jobb lett, ugy erzem. Merthogy en csak nehäny havonta vagyok itt näluk 1-2 hetre.
Az idegesit, hogy koräbban a Kingston oldalon volt gepre lebontott ajanlo, milyen memoriaval lehet böviteni az adott tipusu gepet de sajnos ez megszünt.
Köszi azert az ötleteket !
Marci

#108
Meky

Meky

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
ATI RC410 chipset. Kingston, Kingmax már nem gyárt hozzá memóriát. Sajnos csak próbálkozni tudsz. Amennyiben találsz olyan helyet ahol van kétoldalas 667-es, vagy 800MHz-es memória, és odaadják tesztre akkor nyertél.

#109
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
Ha ez mond valamit: RC 410-M2 REV:2.1
Egy gyäri Acer Power F5 a gep.

Ezt irja ki a gep magarol:
Teljes fizikai memória 1.024,00 MB
Szabad fizikai memória 261,57 MB
Teljes virtuális memória 2,00 GB
Szabad virtuális memória 1,95 GB
Lapozófájl mérete 1,83 GB
Marci

#110
Meky

Meky

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás
Memóriaszervezés kérdése, nem fogja látni az 1GB-ot. Kétoldalas (dual rank) memóriával szerintem van esélyed, de hogy hol szerzel... Milyen típusu a alaplap?

#111
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás
kb. 2006os, DDR2 memorias gepnek akartam böviteni a memoriajat. A gep elvileg 667Mhz-el menne. Beleraktam egy 1 GB/800Mhz memot, mondtak, hogy nyugodtan vegyem siman fog menni, a memoria tud kisebb frekin is müködni. A gep el sem indult vele ! Super. A szivroham kerülgetett...
Meleraktam az eredeti 256 MB-os memoriat, ezzel mar elindult de csak 768 MB-ot lät a gep. Nehäny szäz MB valahol elkopott...
Valahol ät lehet valamit ällitani, hogy elökerüljenek a szökött MB-ok ? (Win XP rendszer)
Valami ölet ?

Köszönöm !
Marci

#112
silboy

silboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 428 hozzászólás
Számítástechnikai segítségre lenne szükségem.Win 7 Ultimate lett frissen telepítve egy laptopra.A wifi nem megy,gondoltam megpróbálok kábellel csatlakozni a netre és letölt a gép majd magának valami drivert,de nem sikerül a csatlakozás kábellel sem.Megadom a felhasználónevet és jelszót de semmi.Hiba 651 A modem vagy a csatlakoztatásra használt egyéb eszköz hibát jelentett.Tudna valaki segíteni?


#113
Green Brain

Green Brain

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás

Adni kell neki egy betûjelet, azt nem teszi meg az xp automatikusan
http://forum.techcor...showtopic=13291


Meg is van! Köszönöm szépen!
Minden jót!
Don't walk!

#114
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Adni kell neki egy betûjelet, azt nem teszi meg az xp automatikusan
http://forum.techcor...showtopic=13291

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#115
Green Brain

Green Brain

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem. Egy asztali gépbe behelyeztünk egy plusz HDD-t. Jumperek jól beállítva elsõdleges master, másodlagos slave.
Az XP eszközkezelõjében látható a hardver, meghajtóként mégsem jelenik meg. Mi lehet a megoldás?
Don't walk!

#116
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.637 hozzászólás

lehetséges az hogy az útválasztó vagy a szolgáltató /digi/ blokkolja a torrent cuccokat?

Nem igazán. Miért tenné ?
Valami beállítási, elérési hiba lehet nálad.
Marci

#117
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Próbáld ki ezt:
Glasnost: Test if your ISP is shaping your traffic

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#118
megatron

megatron

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.694 hozzászólás
lehetséges az hogy az útválasztó vagy a szolgáltató /digi/ blokkolja a torrent cuccokat?
A dizájndrogtól lassacskán már minden spanom mizantróp
66 rc3-ast cserélnék lyrik vagy 36ra

#119
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Értem, köszönöm. Akkor marad így :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#120
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Ha bármilyen tömörített formátum, akkor gyakorlatilag esélytelen, max. "ecetes olló".
Talán ha valamilyen raw formátum lenne, akkor lehetne vele valamit kezdeni.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."