Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Számítógép zsenik ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
13653 hozzászólás a témában

#81
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Sziasztok!Chipes kártyát valamelyikőtök tud másolni?egyik kollégiumi ajtónyitó kártyánk megreccsent,és hát elég drágán cserélik nálunk,hátha tudtok egy olcsóbb alternatívát

 

Attól függ milyen drágán, kb. másfél éve meghekkelték az Onity féle ajtókat, ha nálatok az van és nem frissítették a szoftvert akkor kb. $50-ért lehet építeni egy "okos" kártyát. Ami aztán minden ilyen ajtót kinyit :)



#82
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás

Sziasztok!Chipes kártyát valamelyikőtök tud másolni?egyik kollégiumi ajtónyitó kártyánk megreccsent,és hát elég drágán cserélik nálunk,hátha tudtok egy olcsóbb alternatívát

 

Nem tartom valószínűnek, hogy ez lehetséges vagy ha igen, akkor megéri.



#83
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás

Sziasztok!Chipes kártyát valamelyikőtök tud másolni?egyik kollégiumi ajtónyitó kártyánk megreccsent,és hát elég drágán cserélik nálunk,hátha tudtok egy olcsóbb alternatívát



#84
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás

Másik kérdés, hogyan tudom korlátozni a letöltött leveleket? mmint hogy csak a heading jöjjön le, mert most töltött le 3,4gbnyi levelezést...

 


És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#85
_A

_A

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 554 hozzászólás

Sziasztok!

Adott egy gmail account meg egy hotmail account és szerettem volna egy outlookba a gépre beszinkronizálni őket.

Ki is adtam a megfelelő szabályokat és a beérlkezett mappákban tényleg csak azok maradtak ami nekem kelenek, de továbbra is mnden bejövő levél esetén pittyeg a drága Outlook.

 

kérdések:

Hogyan tudom elérni, hogy csak bizonyos mappákba érkező leveleknél legyen asztali megjelenítés és hangjelzés?

Hogyan tudom a hotmailes accounttal kapcsolatban putlookkal létrehzotot szabályokat visszaszinkronizálni a netes felületre, hogy amikor androidos telefonból belépek láthassam a levelezésemet úgy és abban a mappaformában, amit outlookkal fáradtásgosan most megszültem?


És Jézus szóla hozzájuk: - Mondjátok, ki vagyok én?
És õk felelék: - Te vagy létünk alapjának eszkatológiai manifesztációja, a kerigma, amiben interperszonális kapcsolataink legvégsõ értelme tárul fel elõttünk.
És Jézus ismét szóla: - Mi???

#86
repasibalint

repasibalint

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.627 hozzászólás
sziasztok!
mostanában egyre gyakrabban nézegetem a tableteket,megtetszettek.tudnátok ajánlani 40e forint körül jó vételt?ezt néztem eddig ki magamnak: BluePanther Voyager GT WiFi + 3G tablet (Android) +... | Extreme Digital online áruház
nem feltétle,hogy sim kártyát fogadjon,de azért örülnék neki.

#87
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Ha vannak más fontos dolgok is (pl. jelszavak), akkor pedig a MozBackup programot kell feldobni és azzal elmenteni mindent, majd az új helyen meg visszaállítani.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#88
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Köszi, megmentettél egy hónap szekálástól.
Jóanyámnak van vagy 500 belõle minden rendszerezés nélkül.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#89
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
ctrl+shift+b

import and backup->backup.
.json fájl megtart, visszafele meg restore és betallóz.

#90
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Help! A mozillában lévõ könyvjelzõket honnét tudom lementeni?
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#91
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
A Vista nálam sûrûn csinált ilyet a W7-óta nem
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#92
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
:)
Esetleg más op. rendszerû géppel is ki lehetne próbálni.
Ismerõsömnek volt olyan olyan problémája, hogy a memóriakártyája volt olvashatatlan pc-s környezetben (kártyaolvasón keresztül), miközben a fényképezõgépen simán meg tudta nézni a képeket.
Ott is vírus volt a ludas, csak ugye a fényképezõgép op. rendszerére nem hatott a windowsos kártevõ.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#93
Scotty19

Scotty19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 377 hozzászólás

1.: vírusos lett és a kártevõ így akadályozná meg azt, hogy letöröld. Vírusirtót neki.
2.: kukaérett lett.


Kipróbálom a vírusirtót, na nem jön be Ádámnak adom majd elbütykölgeti :)
Köszönöm a segítséget!
Sírva születtél, körülötted mindenki nevetett, igyekezz úgy élni, hogy nevetve távozz, és körülötted mindenki sírjon.

#94
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
1.: vírusos lett és a kártevõ így akadályozná meg azt, hogy letöröld. Vírusirtót neki.
2.: kukaérett lett.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#95
Scotty19

Scotty19

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 377 hozzászólás
Van egy pendrive-om és valahogy írásvédett lett, sem törölni vagy formázni, nem tudom.
Hogyan tudom levenni róla az írásvédettséget hogy utána leformázzam és újra tudja használni.
A tulajdonságoknál kivettem volna az "Archiválandó-nál" a pipát, de azt sem engedi.
Sírva születtél, körülötted mindenki nevetett, igyekezz úgy élni, hogy nevetve távozz, és körülötted mindenki sírjon.

#96
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
szerintem is a az a legjobb
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#97
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Köszi, kipróbálom!

Szerk.: Meg is van, ez tényleg zsiványos. :)

#98
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
VLC mediaplayer és nem kell codec csomag.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#99
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Zenehallgatáshoz és film nézéshez mi az aktuálisan elfogadott legjobb codec csomag mostanában?
Mit töltsek le a friss winfosomra? Köszi!

#100
megatron

megatron

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.694 hozzászólás
haló

kérdésem lenne, hogy ezt a gépet merre érdemes fejleszteni?

Processor Name: Dual-Core Intel Xeon
Processor Speed: 2.66 GHz
Number Of Processors: 2
Total Number Of Cores: 4
L2 Cache (per processor): 4 MB
Memory: 6 GB
Bus Speed: 1.33 GHz
Boot ROM Version: MP11.005C.B08
SMC Version (system): 1.7f10
ATA Bus:
PIONEER DVD-RW DVR-111D
Graphics:
NVIDIA GeForce 7300 GT

rég nem figyeltem mik vannak, mondjatok valamit kérlek
A dizájndrogtól lassacskán már minden spanom mizantróp
66 rc3-ast cserélnék lyrik vagy 36ra