Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3152 hozzászólás a témában

#81
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

Vöröskõ-Paprét útvonalon voltam tavaly õsszel, Vöröskõ felõl mentem. a kondim sem volt 100 % az biztos, de elég húzós volt mind Vöröskõre felmenni, meg onnan továbbmenni Paprét felé.

ami viszont nagyon tetszett hogy sok helyen kis szûk gyalogutakon kellett tekerni, igazi terepen.

:lol1:


Bocs, kicsit le vagyok maradva. Vörös-kõrõl Leányfalura emlékeim szerint jó darabon vállon kell levinni a bringát meredek sziklákon mászva. Nem szép emlék.

#82
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
slick-nek messze van Bp. (nem tom honnan ír) de a héten meg lesz a kelly's-e.Mondtam h túrára ha nem is de a topikba jöjjön... Bár páran jönnek vonattal, szal. felavathatná velünk az új gépet!! :)
Én is pap réten járattam be a salamandert egy hetesen. végülis egy rét az egész, vagy nem?? :D

#83
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Jól esik hallani.. :)
Jövõhét csütörtök.. Képzeld el én mennyire izgulok.. :)

#84
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Ajjaj, lehet, hogy a végén gépet kell cserélnem? :D

/Csak jönne már, tûkön ülök.. :)/


Mikorra van kiírva? Szerintem már mi is izgulunk itt értetek. :D

#85
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Majd csinálunk jó kis túrákat, ahol te is belekóstolhatsz az eresztés gyönyörébe.:D Természetesen csak akkor, ha már megjött a csöppnyi jövevény, és el tudsz szakadni otthonról.

Ajjaj, lehet, hogy a végén gépet kell cserélnem? :D

/Csak jönne már, tûkön ülök.. :)/

#86
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Most nem dobtad le a lancot, mint a multkor? :) Mit multkor, mindig ledobod. :)

Nem le, "el.":D
Egyébként az volt az elsõ, és egyetlen eset.


#87
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Most nem dobtad le a lancot, mint a multkor? :) Mit multkor, mindig ledobod. :)

És akkor még nem is láttál igazán menni...:D


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#88
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Háát, lehet, hogy ahol láthatnálak igazán menni, oda el se tudnék jutni két keréken.. :D

Majd csinálunk jó kis túrákat, ahol te is belekóstolhatsz az eresztés gyönyörébe.:D Természetesen csak akkor, ha már megjött a csöppnyi jövevény, és el tudsz szakadni otthonról.


#89
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

És akkor még nem is láttál igazán menni...:D

Háát, lehet, hogy ahol láthatnálak igazán menni, oda el se tudnék jutni két keréken.. :D

#90
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Hmm, én ezt korábban szóvá tettem, de így legalább te lettél a "pupák".. :D


Hehe, te és a gyenge idegzet, kár, hogy nem volt múltkor nálam a gép, ha ott lett volna, most lenne róla bizonyíték.. :D

Egyéb: Nagy tali, lehet, hogy elég késõn lett elkezdve a végsõ egyeztetés és nem lesz tömeg, de legalább megadja egy komolyabbhoz a hangulatot, egy erõsebb szervezéssel (Rain:a régen megbeszélt plusszokkal együtt).. Ettõl függetlenül az egy órás beszélgetés szerintem sok lesz, bár úgyis a helyzet dönti el..

És akkor még nem is láttál igazán menni...:D


#91
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Ezt olvassátok el: tök jó irás: http://index.hu/poli...lvar/nepsz0405/
(de csak azért, mert állatszeretõ vagyok)


Na, mostmár tudom, hogy honnan jönnek az UVH-ra a legelészõ kecskék. Van is róla valahol fénykép a www.bringaut.hu -n, vagy lehet, hogy még a szégyenfalon.

#92
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

De Tin, ez tök romantikus szerintem! Az évfordulót bringázva eltölteni! És mennyire egyedi.Gondolj bele: a legtöbben ilyenkor beülnek valahova enni vagy inni valamit, ti pedig órákon át tekerni fogtok: együtt küzditek le a felfelék izzasztó megpróbáltatásait és együtt élvezitek a lefelék nirvánáit. Hát kell ennél szebb ünneplés? Ez így biztos, hogy emlékezetes lesz.


Én is valami ilyenre gondoltam, kivéve az emelkedõket. :)

#93
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ezt olvassátok el: tök jó irás: http://index.hu/poli...lvar/nepsz0405/
(de csak azért, mert állatszeretõ vagyok)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#94
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Én így leszek a cm-mel, csak mi hónapot ünneplünk, nem évet... Kell egy jó duma, h romantikus meg jó buli... :)

#95
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Bikertigger: nna, azt hiszem ezekre gondoltam én is, csak leírni nem tudom.. :)

rainman: nagyon gyors voltál. Gondoltam, hogy ezt rád kell bízni.. :)

lensver: csak helyeselni tudok..

#96
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
De Tin, ez tök romantikus szerintem! Az évfordulót bringázva eltölteni! És mennyire egyedi.Gondolj bele: a legtöbben ilyenkor beülnek valahova enni vagy inni valamit, ti pedig órákon át tekerni fogtok: együtt küzditek le a felfelék izzasztó megpróbáltatásait és együtt élvezitek a lefelék nirvánáit. Hát kell ennél szebb ünneplés? Ez így biztos, hogy emlékezetes lesz.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#97
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
A férjem még nem tudja, de lehet, hogy õ is jönni fog, ha a barátunk kölcsön adja neki a bringáját. Aztán lehet, hogy megfojt az ötlet miatt, hogy az évfordulónkon bringáznia kell, de régen szeretett õ is, ennyit meg biztosan bírni fog.

#98
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
a papp réti út elején /még a sorompó elõtt, de a kutas buszfordulós után/ van egy kis pados szallonnasûtõs tûzrakós hely , ott is le lehet táborozni / bár 7 végén általában forgalmas/ odáig meg a sikólós emerek is fel tudnak jutni, ha máshogy nem több pihivel. vagy lent a forrásnális van hely az még nagyobb placc is kicsivel
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#99
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
:) privi elment! még online...

#100
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
rainman: én is valami ilyesmin gondolkodtam. A Paprétre felvezetõ út elõtt van egy elég nagy rész, ott lehet vizet is venni, mert van kút.. Addig feljutni talán nem olyan vészes. Mondjuk elõtte is van egy-két meredek rész.. Végülis valahol Szentendrén is meg lehet állni..

Jja, és itt van egy talán Kelly's-es új ember.. :) Slick
Írtam neki a Milyen bringát vegyek fórumra, hogy jöjjön át, ha tényleg azt vett.. De ha akarsz küldhetsz neki majd egy privit.. :)