Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3152 hozzászólás a témában

#101
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Én lehet elhoznám a páromat is, de elég régen ült bringán. Legfeljebb a trécselés után mi visszafelé jövünk, szerintem neki nem menne most a hegymászás. Majd kiderül, még az is lehet, hogy nem akar jönni.:)

Avus:
Közben megtaláltam.

#102
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Ott van az, a cross kategóriában keresd.

#103
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
raycoon: Sztem egy alapozásnak jó lesz, meg egy próbának. kmax embereivel nincs is kontaktom, de majd elkérem tõle.

kmax: ezúton kérlek h küldd el a címzettek listáját akiknek levelet küldtél! (priviben küldd h senkinek ne sérüljenek a jogai, bár sztem te is publikus helyrõl tudod a címüket)

elde: küldj a mail címemre infókat magadról és megcsinálom a te oldaladat is!
Lásd: http://kellysklub.uw.hu/rainman.php

Tulajdonképpen a jelenlegi listán kik azok akik nem bírják a szintezést? Ha nem hoztok családot (vagy kevesen lesznek a light csapatban), akkor csinálhatjuk úgy is h sztendréig jön midenk és a pap rétre vezetõ erdei út elõtt csinálunk egy pihenõt ott egy kis duma meg kaja h legyen erõnk aztán onnan vissza aki nem akar hegyre menni, a többiek meg föl...

#104
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Szervusztok!

Rainman hívott meg a testbike-ról még március 15.én
Sajnos mostanában nem nagyon tekertem, de egy centirozás (és az életem rendbetétele - sacc 1 hónap) után szívesen résztvennék a túrákon...

Nekem egy Phanaticom van, egyenlõre ismerkedek a géppel, mert csöppet szokatlan egy BMX majd egy Csepel után :) Sajnos egyenlõre lámer vagyok a kerékpártémában, de remélem ez miahamarbb változni fog.

Olvasgatni fogom a fórumot :D

Addig is Üdv:

elde


Szia
Köszöntünk a clubban, érezd jól magad a fórumon és persze a túrákon is.:)

Phanatic az hova sorolható, mert a kelly's oldalon nem találom sehol?

Megtalááááltam....

#105
elde

elde

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Szervusztok!

Rainman hívott meg a testbike-ról még március 15.én :)
Sajnos mostanában nem nagyon tekertem, de egy centirozás (és az életem rendbetétele - sacc 1 hónap) után szívesen résztvennék a túrákon...

Nekem egy Phanaticom van, egyenlõre ismerkedek a géppel, mert csöppet szokatlan egy BMX majd egy Csepel után :) Sajnos egyenlõre lámer vagyok a kerékpártémában, de remélem ez miahamarbb változni fog.

Olvasgatni fogom a fórumot :D

Addig is Üdv:

elde

#106
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Én is nagyon gondolkodok gumicserén, legalább hátul, de semmi pénzem! örülök, ha most meg tudom venni a szemüveget amit kinéztem! szóval... valamit kéne hátulra tenni hogy megfelelõen mûködjön a dolog!!!!

mit ajánlotok? én néztem schwable gumikat abból is talán smart sam vagy ritchey excavader, vagy valamilyen conti gumi... még nem tudom, meg mondom a pénztárcám is üres....


schwable land cruiser nem rossz , 1,9 k az ára. Én is azt használom + rainman is.

Neked nem land cruisered van/volt ?:chin:

#107
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
Én is nagyon gondolkodok gumicserén, legalább hátul, de semmi pénzem! örülök, ha most meg tudom venni a szemüveget amit kinéztem! szóval... valamit kéne hátulra tenni hogy megfelelõen mûködjön a dolog!!!!

mit ajánlotok? én néztem schwable gumikat abból is talán smart sam vagy ritchey excavader, vagy valamilyen conti gumi... még nem tudom, meg mondom a pénztárcám is üres....

#108
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás
Anyósom jutatta eszembe, hogy nekünk pont aznap van a házassági évfordulónk. De majd meglátom, hogy mi lesz, én úgysem mennék a hardcore csapattal. :)

#109
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

elõször mikor elindultam leányfalunál a vöröskõ felé egybõl tolás. kb. 16 %-os emelkedõvel.

amikor meg megérkeztem a Vöröskõ lábához, akkor szintén tolás. néhol nagyon keskeny az ösvény és tele van kövekkel, emiatt jó gyakorlóterep.

akkor már elhiszem hogy fejlõdött a kondim, ha leányfalu vöröskõ meglesz egyhuzatra (de legalább a vöröskõ meglesz egyhuzatra) :clap:

Elõzõ nyáron megpróbáltam Leányfaluról kiindulva felmenni Vöröskõhöz (ott nyaraltam). Igazából az utat se tudtam, de mentem valamerre, amíg a Kelly's gyári slick gumijai meg nem akadályoztak. Egyszerûen nem tudtam már elõrehaladni, kipörgött. Aztán visszafordultam, és a Kelly mászós geometriája miatt a lefele elég érdekes volt a meredek betonúton...

#110
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Egy+vel, írásban jelölt teljes hasonulás!!! Tehát Eggyel!!!

Hmm, én ezt korábban szóvá tettem, de így legalább te lettél a "pupák".. :D

Egy ilyet kéne nyomni vmikor. Tudod, én gyenge idegzetû vagyok, ezért látnom kell...

Hehe, te és a gyenge idegzet, kár, hogy nem volt múltkor nálam a gép, ha ott lett volna, most lenne róla bizonyíték.. :D

Egyéb: Nagy tali, lehet, hogy elég késõn lett elkezdve a végsõ egyeztetés és nem lesz tömeg, de legalább megadja egy komolyabbhoz a hangulatot, egy erõsebb szervezéssel (Rain:a régen megbeszélt plusszokkal együtt).. Ettõl függetlenül az egy órás beszélgetés szerintem sok lesz, bár úgyis a helyzet dönti el..

#111
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

vöröskö meg papp rét gyakorlatilag 1szint......vöröskõre meg kellemes :) jelenlegi kondimban asszem 30 % tolás


elõször mikor elindultam leányfalunál a vöröskõ felé egybõl tolás. kb. 16 %-os emelkedõvel.

amikor meg megérkeztem a Vöröskõ lábához, akkor szintén tolás. néhol nagyon keskeny az ösvény és tele van kövekkel, emiatt jó gyakorlóterep.

akkor már elhiszem hogy fejlõdött a kondim, ha leányfalu vöröskõ meglesz egyhuzatra (de legalább a vöröskõ meglesz egyhuzatra) :clap:

#112
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

hát szenetndre felé a sárgán van egy szakasz ami meredek, öklömnyi és kissé nagyobb kövek vannak és bal kéz felé meg szakadék ...de nem hosszú :)

a sárga másik irányba tahi felé az ha jól emléxem nem vészes, és közvetlen vörösköröl megy még leényfalura a piros folytatása....na azt nem ismerem de állítólag vanna bennek durva részek


vöröskõ magában nem kezdõpálya. egy hátránya van a sárgának: eddig 3 x mentem arra, és mindig sár, tócsa, sár tócsa. emiatt a visszaút nem a "100% zúzás lefele és élvezem" kategória

leányfalu, tahi, dunabogdány vagy szentendre.....esetleg egy kis csavarral visegrád....a sárgán le kell menni állló-rét felé mig összetalálkozik a zölddel a zöldön visszafordulás, aztán vértes mezõig megint közös a pirossal, mikor elválik akkor zöld, amig nem keresztezi azt a dozerútat ami tahiból jön fel /cseresznyés völgy ahogy emlegetve szokott lenni/ azon nyomni egy balost és vagy végig rajta menni levisz az apátkuti völgybe a füvészkert fölé, vagy ahol keresztezi a kék kereszt - szintén bringaút- arra kanyarodni.....az meg a bob pályához visz kb

ja és van egy pár szakasz ami nem gyenge idegzetûrknrk való


zöld út felfelé közepes-könnyû, lefelé meg nagyon állat.

Dunabogdány felé is nagyon király.

Piros balra Visegrád felé szintén – plussz egy emelkedõ, aztán keményebb lejtõk (néhol technikásabb részekkel)
A kék – átmenve a váron – szintén nagy élvezet

#113
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Vöröskõ-Paprét útvonalon voltam tavaly õsszel, Vöröskõ felõl mentem. a kondim sem volt 100 % az biztos, de elég húzós volt mind Vöröskõre felmenni, meg onnan továbbmenni Paprét felé.

ami viszont nagyon tetszett hogy sok helyen kis szûk gyalogutakon kellett tekerni, igazi terepen.

:lol1:

vöröskö meg papp rét gyakorlatilag 1szint......vöröskõre meg kellemes :) jelenlegi kondimban asszem 30 % tolás
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#114
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Pap-rét nagyon jó ötlet, de én onnan nem vagyok hajlandó se visszafordulni, se az út felé menni, minimum Visegrád, de még inkább Vörös-kõ felé mennék, legalábbis így rémlik, mintha Tigger említett volna ilyen útvonalat. Majd kikérdezzük.


Vöröskõ-Paprét útvonalon voltam tavaly õsszel, Vöröskõ felõl mentem. a kondim sem volt 100 % az biztos, de elég húzós volt mind Vöröskõre felmenni, meg onnan továbbmenni Paprét felé.

ami viszont nagyon tetszett hogy sok helyen kis szûk gyalogutakon kellett tekerni, igazi terepen.

:lol1:

#115
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Mármint arra gondolsz h a dumás résszel elmegy a de.? Na ja ez fontos fõleg a sötétedés és az esetleges lehülés miatt.

Visegrád felé is van szakadék de az legalább széles beton út, bár idõben és távban hosszabb, de az öklömnyi köves részrõl már hallottam, sõt láttam WatchFan bringáját nyáron amin legalább egy kiló sár volt ha nem több...

md: ezt nem e tech-be szántad véletlenül? :)

#116
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
írtam a tech fórumra, és véletlenül ide írtam.... na mindegy
most inkább a szombatit kéne megbeszélni

#117
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

leányfalu, tahi, dunabogdány vagy szentendre.....esetleg egy kis csavarral visegrád....a sárgán le kell menni állló-rét felé mig összetalálkozik a zölddel a zöldön visszafordulás, aztán vértes mezõig megint közös a pirossal, mikor elválik akkor zöld, amig nem keresztezi azt a dozerútat ami tahiból jön fel /cseresznyés völgy ahogy emlegetve szokott lenni/ azon nyomni egy balost és vagy végig rajta menni levisz az apátkuti völgybe a füvészkert fölé, vagy ahol keresztezi a kék kereszt - szintén bringaút- arra kanyarodni.....az meg a bob pályához visz kb

ja és van egy pár szakasz ami nem gyenge idegzetûrknrk való

Egy ilyet kéne nyomni vmikor. Tudod, én gyenge idegzetû vagyok, ezért látnom kell...:D


#118
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Köszi. Van benne valami, amit Rain mond, lehet hogy Leányfalu vagy Szentendre felé kéne venni az irányt Vörös-kõrõl. A lefelék ugye nem DH-jellegûek? :)

hát szenetndre felé a sárgán van egy szakasz ami meredek, öklömnyi és kissé nagyobb kövek vannak és bal kéz felé meg szakadék ...de nem hosszú :)

a sárga másik irányba tahi felé az ha jól emléxem nem vészes, és közvetlen vörösköröl megy még leényfalura a piros folytatása....na azt nem ismerem de állítólag vanna bennek durva részek
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#119
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Köszi. Van benne valami, amit Rain mond, lehet hogy Leányfalu vagy Szentendre felé kéne venni az irányt Vörös-kõrõl. A lefelék ugye nem DH-jellegûek? :)

#120
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Vörös-kõtõl hová lehet lemenni?

leányfalu, tahi, dunabogdány vagy szentendre.....esetleg egy kis csavarral visegrád....a sárgán le kell menni állló-rét felé mig összetalálkozik a zölddel a zöldön visszafordulás, aztán vértes mezõig megint közös a pirossal, mikor elválik akkor zöld, amig nem keresztezi azt a dozerútat ami tahiból jön fel /cseresznyés völgy ahogy emlegetve szokott lenni/ azon nyomni egy balost és vagy végig rajta menni levisz az apátkuti völgybe a füvészkert fölé, vagy ahol keresztezi a kék kereszt - szintén bringaút- arra kanyarodni.....az meg a bob pályához visz kb

ja és van egy pár szakasz ami nem gyenge idegzetûrknrk való
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való