Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3152 hozzászólás a témában

#121
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
számolgattam kicsit.. 10kor tali.. 10:20kor remélhetõleg el is indulunk, 11:20ra a tónál vagyunk kb egy órát dumálgatunk szal. 12:30-13:00 körül búcsó és szétvállás... szal túl hosszú kb 4 óránk van vmi tórára ha a szokott idõben akarunk visszaérni (fõleg vonat szempontbõl érdekes... ünnep nap és nem sima vasárnap... kalkuláljanak az érintettek ilyenekkel is)

#122
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Vörös-kõtõl hová lehet lemenni?

#123
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Pap-rét nagyon jó ötlet, de én onnan nem vagyok hajlandó se visszafordulni, se az út felé menni, minimum Visegrád, de még inkább Vörös-kõ felé mennék, legalábbis így rémlik, mintha Tigger említett volna ilyen útvonalat. Majd kikérdezzük.

papp rét hátsó rész széles dózerút, /alternativ a kék piros vele párhuzamosan/ ami kerékpárút is egy darabig majd kb egy kilóméterre a kék elkanyarodik balra, tovább a piroson ami továbbra is a dózerút, vértes mezõnél becsatlakozik a zöld , kb innem már keskenyebb erdei õsvény és a piros vörös kõre visz...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#124
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
rain! tegyél az oldaladra ki egy cm linket!!!! aztán írjál nekik hog támogatjuk õket!!! hmmm? mit szólsz?

Az útvonalat ti diktáljátok, nekem ez ami jelenleg avus ajánlott az nagyon bejön, akárhogy is ki kell köpjem a tüdõmet!

#125
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Pap-rét nagyon jó ötlet, de én onnan nem vagyok hajlandó se visszafordulni, se az út felé menni, minimum Visegrád, de még inkább Vörös-kõ felé mennék, legalábbis így rémlik, mintha Tigger említett volna ilyen útvonalat. Majd kikérdezzük.

#126
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Lusta vok visszakeresni, meg az agyam is már elég tompa.. Van egy srác a tour de voksról aki le "kék kabátos csávó"-zott engem.. No tõled szeretném kérdezni h jössz-e a találkozóra, esetleg a szombati túrára?? gyömrõi már küldött mailt az infóival, kérlek te is tény hasonlóan!

Szilárd: Te mennyire birod a mászást? gyurjá vazzeg!

...fú lehet h nagyon kész vagyok ma már.. :)
Nézegettem a cm oldalát és eszembe jutott a sok szlogen amiket már kitaláltak, meg nézegettem a mostani matricákat is és az jutott az eszembe, lásd "Érd utol a piros hetest!" versenyrõl h a kelly's találkozó utáni túrának lehetne az a neve h "Kapd el a húsvéti nyuszit Pap réten!" :)

#127
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Jól van, sztem vesd be minden lobbikészségedet, és próbálj meg eljönni ide is és a jövõ heti nagytúrára is, mert tuti élvezni fogod. Az spd még nem oldódott fel az éterben.

#128
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
rendben! most te vagy a fõnök:D ha megyek akkor a nyugatinál tudunk találkozni? ott pedál csere, ha még mindig van egy feles spd pedálod:D

#129
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Most nézem a térképet. (Nézzétek ti is - http://kellysklub.uw...turautvonal.gif) Én nem is a Schüller utcában mentem, mert ahhoz kereszteznem kellett volna a kisvasutat. Márpedig ilyet nem csináltam. Még elõbb, a Mária utcára fordultam rá, és itt volt a szívatós rész, és csak a végén egy rövid szakaszon mentem rá a Schüllerre. Szombatig kipróbálom a teljes Scüllert is, és a Hárshegyi körutat is, és majd beszámolok.

#130
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
rendben, akkor majd a hétvégén ha megyek meglátom mennyire fogunk együtt izzadni, és irígykedve nézni, hogy bírja ezt megcsinálni:D:D

Szerk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! én tiszta hülye vagyok!!!! szombaton tök szép idõ lesz!!!!!!


SSSSSõt!!! nekem utána tavaszi szünet!!! igggeeennnnn!!!! ez azt jelenti, hogy már 75% hogy megyek szombaton...
A fennmaradó 25% a szülõk része!!! holnap szépen ecsetelem nekik hogy mi a szitu:D

#131
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
md: veled még nem voltam hegyi túrán, de avussal már párszor igen.. tudom h ahol már lóg a nyelvem ott õ vigyorogva jön vissza megnézni h élek-e még és mielõtt visszafordul velem, még megmászik egy-két keresztutcát, felfelé is fülig érõ szájjal... (csobánka ugye ugye?? :) azon a részen ahol megnézted h a meredek út visz-e vhova...)

#132
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
Nem tudm... viszont azt igen, hogy nekem van elszántságom, akaraterõm, és ezekkel meg tudok csinálni minden!!

UI.: a kondim még fejlõdik.....

#133
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Nézd, Csobánka felé sosem voltam kistányéron, szóval ez a 800-1000 méter egy része jócskán ûbereli Csobánkát. Szombatig megnézem a megkerülõs útvonalat.

Szerk #1: az viszont tény, hogy mikor kiértem a Budakeszi útra, az esõ ellenére is baromi jól éreztem magam, a Jánoshegyi-úti szerpentinen már szinte daloltam :D. Jött szembe lefelé egy másik õrült bringás, rajta kívül bringásokat csak lent a városban láttam.

Szerk #2: az 1000 méter talán túlzás, legyen inkább 500, de az kemény.

#134
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
avus: te vagy az egyik legerõsebb hegyikecse a csapatban, ha te azt mondod vmire h szivatós akkor az kb olyan mint a csobánkai 12-es vagy mégrosszabb...

#135
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
én nem szeretnék nagyon beleszólni, mivel bizonytalan a jelenlétem, de szerintem lehet benne komolyabb rész is! ha valaki nagyon nem bírná az tolja, vagy ahogy tudja! nagyon tetszik a útvonal!!! komolyan tud az aki kitalálta:D

#136
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Piccsába... Erõt vettem magamon, és a szemerkélõ esõ ellenére végigjártam az általam javasolt túra útvonalának elsõ részét. Eszméletlenül tetszett, de volt két komoly negatívum.

1. Esett az esõ, ez minden bringázás élvezeti értékét nagyban csökkenti. Állítólag szombaton már szép lesz az idõ.

2. Ez a nagyobbik baj. Az emelkedés a II. ker Széher utcában kezdõdik, itt még kellemesen egészséges. A Lipótmezei útnál vége az útnak, de bringával ki lehet kerülni a sorompót és nincs bringázni tilos tábla. Innen a Hárshegyi úton mentem, ami földút, semmi sár, vagy nyomvájú, de kezd szépen emelkedni. Az esõ miatt ma rövidítettem, és nem mentem végig a Hárshegyi úton, megkerülve a Nagy-Hárs-hegyet, hanem nyomtam egy balost a Schüller u felé, a két Hárs-hegy között. (Az utca megnevezések ne zavarjanak meg senkit, ezek földutak az erdõben.) Namármost így rövidebb volt az út a Budakeszi útig, de ezen a Schülleren volt egy kb kilométeres szakasz, ahol megszenvedtem: elõl legkisebb, hátul második legnagyobb tányér. Szóval szívatós...

Holnap v pénteken ha nem lesz esõ, megnézem a hosszabb, megkerülõs útvonalat, hátha azon nincs ilyen szívatás. Szívesen bevállalnám ezt a Schüller utcát veletek, de félek hogy túra közben szidtok majd mint állat :D.

A Budakeszi úttól a János-hegy elõtti placcig süti volt az út, végig nagytányéron, a kilátóhoz vezetõ rövid szakasz már nyelvlógatós középsõ tányéros (de ez úgyis opcionális). Normafától meg kisebb hullámzással gyakorlatilag laza lesz az út.

Alternatív javallatok: keressünk teljesen új útvonalat, vagy hagyjuk ki a hárs-hegyi részt, és menjünk a Budakeszi úton. Vagy ki erre, ki arra, és találkozunk a Libegõnél.

#137
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
emberek a hétvége nagyon tetszik! mármint az útvonal... az idõjárás kevésbé.... meglátom... de megint csak 50%-ra mondom! vagy megyek vagy nem... :D:D:D

#138
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Közös pap rét még nem volt. én is arra szavazok...

#139
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Beszéljünk a túráról pls...!

#140
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Szia! aha és várunk 16.-án és nézd meg a linket az aláírásomban és az ott található infós oldalak alapján küldd el privátban az adataidat ill. képeidet (ezt lehet késõbb is akár) a rainman@vipmail.hu címemre!!


szerk: beteszem ide is a levelet amit én küldtem szét azoknak akik még nem reagáltak itt a 16.-ára. Természetesen család, gyerekek is hozhatóak mint mindig... de nem hozom a bnõmet h mehessek a hegyre a többiekkel ne csak a beszégetésre :)

Szia!

Ápr. 16.-án sok szeretettel várunk a kelly's klub topik találkozójára!

I. Kelly's Klub topic-találkozó és túra 2006. 04. 16. vasárnap 10:00 Hõsök tere
Program: Budakalászon az Omszki tónál beszélgetés, piknik... Késõbb túra vagy hazatekerés.
Túra: ...szervezés alatt...

Részletek és esetleges változások:
http://kellysklub.uw.hu

Gyere el kelly's-eddel és tölts velünk egy kellemes napot! Ha ismersz kelly's-eseket akkor szólj nekik is és jöjjenek õk is!!

FELTÉTLENÜL VÁLASZOLJ ERRE A MAILRE!
Csak azokra várunk akik legalább elõzõ estig jelzik, hogy jönnek!

üdv, Szûcs Dániel - rainman

mail: rainman@vipmail.hu
msn: paybackzenekar@hotmail.com
tel: 0620 352 7441


én megyek üdv ZSMTB. ja és paprétre szavazok