Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3152 hozzászólás a témában

#61
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Mert akkor még nagyon kiáll a középsõ futóél és olyan mintha vékony gumid lenne ha mondjuk betonon mész ami keméyn és sima... terepen viszont nem árt ha nem csak 1 cm ér a talajhoz, fõleg nem sima felületen...

#62
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
miért mondod, hogy nem mennél vele újonan terepen?? ezt nem egészen értem!

#63
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A land c. nekem mindenhol bevált, még hóban is jó volt, lehet h lett vna nála jobb, de nyár óta használom 4e km felett vok már vele és ha megnézed a képeimet, láthatod h mindenhova ezzel mentem, és most azon a köves úton is lazánlejöttem vele, vár már kopott szal már a hibrid és a terep gumi kozti állapotban van. Az tény h az új (még be nem koptatottal) nem nagyon terepeznék csak síkon...

#64
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
igen szemeztem már én is vele, de nagynak tûnik az gördülési ellenállása, aszfalton! és én sokat megyek azon! ez egy jó terepgumi! de nekem valami kösztes kell! vagyis ami mind terepen, mind aszfalton jó!

#65
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
md: kevés külsõt próbáltam, ezért ebben nem tudok tanácsot adni. Az tuti hogy a jelenleg használt 2.1-es Conti Diesel jobban tapad laza talajon, mint a gyári Cobrák, és könnyebb is. Terepen elõbb-utóbb utálni fogod a Cobrákat.

#66
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
VV: "(csak a kondin és a "képzettségen" múlik)" csak ebbe a mondatba akartam belekötni mert tetszett ez a képzettség szó

#67
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
igen volt... én kérdeztem, ill javasoltam.. mert én is kitettem ah oldalamra... bár ott még a madár se jár:D

#68
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Sztem már írtam, de most újra. Majd vasárnap kiteszem ha már lement a szpmbati túra (cask szóljatok rám ha elfelejtem), mert most perpill 2 hétre elõre kint vannak a túrák, majd akkor kiteszem a cm-et, úgyis kéne elõtte szervezni egy találkozót és akik kis csapattal mennek sztem összeverõdhetnek egy bojba. a tdv-n is együtt mentünk, most kb uezt meg lehet csinálni a casládtagokkal és barátokkal kiegészülve...


Lehet, hogy átfutottam rajta, de nem láttam, hogy errõl volt már szó.

#69
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
[quote name='rainman']Hol lehet dh-ra képezni magamat?? :) a tapasztalat jobb szó, de csak kötekszem...

Ezt most hogy is gondolod?:)


#70
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Hol lehet dh-ra képezni magamat?? :) a tapasztalat jobb szó, de csak kötekszem...

Az tetszett vasárnap h nézegetted a térképet meg az iránytût és aztán egyedül nekivágtál dobogókõnek. Jó volt látni az elszántségot rajtad, nagyon túrás feelinged volt, az az igazi felfedezõs.

Ha felfedezésrõl jut eszembe h az a lapos hegy amirõl már beszéltem... az melyik meg ki volt már azon? azt vmikor megnézném mert olyan szimpatikus messzirõl...

#71
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
Na én is itt vagyok! napközben nézegettem a fórumot, de nem igazán válaszoltatok nekem a gumi témára---> jó tudom hogy nem egészen ide való, de azért mégis, csak hogy melyiket ajánljátok....
TAilor: a land cruiser nem rossz, de annyire mégsem nyerte el a tetszésem, nem értem miért...

#72
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Bocs, kicsit le vagyok maradva. Vörös-kõrõl Leányfalura emlékeim szerint jó darabon vállon kell levinni a bringát meredek sziklákon mászva. Nem szép emlék.


akkor szerintem te a piroson mentél le. az kb. olyan durva meredek, mint a Pilis hegy oldala. meg se próbáltam arra menni, mert láttam a térképen hogy nagyon meredek.

én a sárgán mentem, az tényleg meredek, de gyalog vagy biciklivel is járható. (csak a kondin és a "képzettségen" múlik)

#73
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Sztem már írtam, de most újra. Majd vasárnap kiteszem ha már lement a szpmbati túra (cask szóljatok rám ha elfelejtem), mert most perpill 2 hétre elõre kint vannak a túrák, majd akkor kiteszem a cm-et, úgyis kéne elõtte szervezni egy találkozót és akik kis csapattal mennek sztem összeverõdhetnek egy bojba. a tdv-n is együtt mentünk, most kb uezt meg lehet csinálni a casládtagokkal és barátokkal kiegészülve...

#74
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

http://kellysklub.uw.hu/tagok.php
Nem csak kelly's-esek vannak a klubban! Elsõsorban kelly's-es klub, de másodsorban a topiknak a klubja és a törzsvendégek vagy akik eljöttek már velünk túrázni azok felkezültek az oldalra is.


Nem teszel ki egy CM-es bannert az oldalra? Ha már biciklis klub...

#75
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
http://kellysklub.uw.hu/tagok.php
Nem csak kelly's-esek vannak a klubban! Elsõsorban kelly's-es klub, de másodsorban a topiknak a klubja és a törzsvendégek vagy akik eljöttek már velünk túrázni azok felkezültek az oldalra is.

#76
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Bár felénk nem járt -szerencsére- a gólya, de ma éjjel megérkezett Laura, 3200 gramm-mal, hogy nagynénit csináljon a Kedvesembõl :)

Nem Kelly's esek is mehetnek? Ha túrázni mentek, és történetesen itt vagyok 16.-án, szívesen csatlakoznék.


Gratulálok a szülõknek, meg a nagynéninek is. Én is ilyen hamar csináltam nagybácsit az öcsémbõl. :)

#77
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás

Nem Kelly's esek is mehetnek? Ha túrázni mentek, és történetesen itt vagyok 16.-án, szívesen csatlakoznék.


Gyere nyugodtan, szívesen látunk...:)

#78
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Bár felénk nem járt -szerencsére- a gólya, de ma éjjel megérkezett Laura, 3200 gramm-mal, hogy nagynénit csináljon a Kedvesembõl :)

Nem Kelly's esek is mehetnek? Ha túrázni mentek, és történetesen itt vagyok 16.-án, szívesen csatlakoznék.

#79
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

:)
Eszembe jutott az enyémek születése. Egy nappal a fiam születése elõtt, amikor még semmi elõjel nem volt, a lányom aki akkor 2 éves és kilenc hónapos volt közölte, hogy holnap fog megszületni a tesó. :)

Régi szép idõk. Hhhhhhhhhhhhh......


Mikor megszültem a középsõ lányunkat, akkor a férjem telefonált nevetve, hogy a fiam bement az oviba másnap, és elújságolta, hogy van négy kiló tíz deka Csengénk. :)

#80
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

/Csak jönne már, tûkön ülök.. :)/


:)
Eszembe jutott az enyémek születése. Egy nappal a fiam születése elõtt, amikor még semmi elõjel nem volt, a lányom aki akkor 2 éves és kilenc hónapos volt közölte, hogy holnap fog megszületni a tesó. :)

Régi szép idõk. Hhhhhhhhhhhhh......