Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3152 hozzászólás a témában

#21
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Ma pl. az h kéne egy görgõ a salamanderhez, vagy inkább a régihez h lehesse itthon is tekerni, de biztos nem tudnának ilyenkor aludni az õsök tõle, pedig még a km órát is átteném a h.kerékre. :)


Ám ha vennél egy spinning gépet, nem lenne vele ilyen gondod, ugyanis annak csak halk surrogása van. ;)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#22
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Lassan megyek aludni, de még hozzáírtam a szakdogámhoz... Nem tom mikor kel fel a Nap, de lusta vagyok megnézni és megvárni is... Nyáron ilyenkor már világos van. Legszivesebben elmennék tekerni, mondjuk a szigetre ha nem lenne lezárva, ott se autó, se ember...

Mikor átesek a holtponton akkor annyi remek ötletem támad. Ma pl. az h kéne egy görgõ a salamanderhez, vagy inkább a régihez h lehesse itthon is tekerni, de biztos nem tudnának ilyenkor aludni az õsök tõle, pedig még a km órát is átteném a h.kerékre. :)

#23
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Nna igen, de az enyém csak 42.. Kicsit azt érzem, hogy "öreg" leszek mire a legszebb korba lépnek.. De ez végülis most már mindegy..
Majd karbantartom magam biciklizéssel.. :)

#24
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
raycoon: apám is 50 volt mikor érettségiztem... :)

md: még legalább 5 évig nem akarok apa lenni, de sztem a bnõm sem akar anyuka lenni fõleg h õ még csak 17.

#25
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Ja, most 27 évesen még kevesebb a gyerekes (és velem egyidõs +-1 év) ismerõsöm, mint a gyermektelen, de 1-2 év és ott tartunk hogy megfordul az arány.

#26
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
Pedig engem is érdekelne! de ma már úgysem olvasom el... hopsz dehogynem hiszen ma már péntek van:D

Na szép álmokat mindenkinek!

#27
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Ez csak ma furcsa.. Most, hogy ilyenek jobban elõtérbe kerültek gondoltam csak bele, hogy amikor a szüleim ennyi idõsek voltak, akkor én már 8 éves körül voltam a bátyám meg 9 múlt.. És ha belegondolok, mire az én gyerekem érettségizik, akkor én már 50 leszek! Nna, ez a furcsa és ijesztõ is egyben..

Egyébként a lumen-candela dolgot inkább nem próbálom meg elmagyarázni.. :)

#28
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
jól van! nekem meg még furcsább! 18 éves kisgyerek fejjel! sõt gyerekvállalásra alkalmas pár nélkül... suóval nekem még furcsább mint neked rain!

leszedtem azt a két képet! majd feldobom, d most már nincs kedvem! majd holnap!

#29
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Jó, volt már olyan bnõm akire azt mondtam h ha pár évig együtt lennénk akkor vállalnék vele gyereket akár fiatalon is. De jelenleg fura ez a téma 20 évesen. Most h lehet h vége a suli korszakomnak és kezdõsnek a melós évek, kicsit szeretnék még gyerek, diák lenni... Valszeg közel a 3. x-hez már engem is jobban foglalkoztatna a dolog, de tök fura volt az is h az osztálytársam 2 éve van együtt a bnõjével és eljegyezte egy hónapja és jövõ nyáron 22 évesen már esküvõt akarnak...

#30
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
ja bocs, csak nekem ki van kapcsolva az aláírások megjelenítése:S:S

Szóval most hirtelen bekapcsolom
aztán majd frissítem!

de lassan megyek alukálni

#31
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég

:) ott van az aláírásában...

És mi az a candela?? candel->gyertya->gyertyafény mint mértékegység?? (ill viszonyítási alap)

Fingom sincs arról, hogy pontosan mit jellemez a kandela és mit a lumen, de az ilyen kérdések megválaszolására találták ki a wikipédiát :).

#32
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Minden hozzászólásomban ott a képtáram címe ;)

rain: elõbb-utóbb a legtöbb ember fejébe vesz ilyen ölteteket.

#33
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
:) ott van az aláírásában...

És mi az a candela?? candel->gyertya->gyertyafény mint mértékegység?? (ill viszonyítási alap)

#34
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
rainman: A lámpára írt marketing duma. Elvileg azt jelenti, hogy 1000 (1200) candela felett van a fénye..

md: én nem azt használom, mert soha nem tudom, hogy mi érdekel, ezért én az Új üzenet gombot nyomom meg, amin az utolsó "aktivitás" óta bekövetkezett topikok jönnek fel..

avus: hidd el van nekem is elég munkám.. :D Igaz nem kötbéres, de csúszik és túl nagy a lelkiismeretem.. :)

#35
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
mi a cím? honnan tudom letölteni õket?

#36
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
raycoon: mostanában kötbéres-hajnaligdolgozós kialvatlanságom van, uh tõlem cserélhetünk :D.

md #1: frissítsd a Magnusos honlapodat, a képtáramban van pár jó kép az LX-update-es Magnusomról.
md #2: ne törd a fejed túl sokat a Kelly's lámpák kandelái miatt, azok csak láthatóságra jók.

#37
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
raycoon: mi az az 1200+ meg 1000+ ??

avus: te is szeretnél már babát?

#38
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
nem tudjátok a legjobb kellys ledes lámpának hány kandelája van??? ami nekem van arra gondolok... a típusát nem tudom fejbõl!

Szerk : rain!

néztem én is mire is való ez! de nem jöttem rá hogyan kell használni! ha segítessz akkor be tduom állítani!!! ti si ezt használjátok?

#39
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
A mentális önképzésem mára végetért mert teljesen kész vagyok már. Amúgy a szakdogám címe: "Az Internet mint kommunikációs csatorna" szal. a gyakorlat nélkül hogy írjak elméletet?? :)

md: állítsd be a témakövetést a sokat használt topikjaidra és akkor csak a vezérlõpultot kell frissítened... gyorsabban érszreveszed ha írt vki meg nem nõveled az olvasottságot, bár gondolom ennek csak statisztikai jelentõsége van...

#40
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

igen most válaszoltam, így mindenkinek
most körmöltam egy rahedlit:D

Helyes.. :D