Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3152 hozzászólás a témában

#41
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Annak én is, de mikor fogok egy jót aludni végre? Mert, ha kibújik a kicsi, akkor sem fogok egy ideig.. :)
Azért köszi a biztató szavakat..

Azon gondolkodok, hogy holnap esetleg bicóval megyek...

#42
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
igen most válaszoltam, így mindenkinek
most körmöltam egy rahedlit:D

#43
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Nem baj, az ilyen típusú, "gyerekvárós" kialvatlanságnak én is örülnék :).

#44
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Nekem most talán ennyi is elég lenne.. Nagyon régen tekertem és a sok nem-alvástól teljesen le vagyok gyengülve.. :(

Jja, az én Cateye-omra 1200+ volt ráírva, amikor vettem.. :) Az újakon már csak 1000+ van..

#45
vendég_avus_*

vendég_avus_*
  • vendég
Akkor holnap ha minden igaz jó lesz az idõ, én pedig valamikor 6 körül megint felkerekedek, és megtekintem Hárs-hegyek környékén melyik földút mennyire szívatós. Jobb lenne korábban, világosban, de ez a legkorábbi idõpont amikor el tudok indulni :(. Még szerencse, h tegnap beruháztam egy Cateye 510-es lámpára, és mit ne mondjak, Joker-vigyor ült ki az arcomra, amikor elõbújt belõle az a 800 kandela. A szombati túrára az Index térképe alapján, Budaörs kihagyásával 48 km jött össze a rakparttól rakpartig. Valamit még ki kell találni, h kicsit több legyen...

#46
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

hirtelen megnéztem a tech fórumot és megint az tapasztaltam mint tegnap!! vazze beindult ismét!

És az órás kérdést is olvastad?? :)

#47
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
hirtelen megnéztem a tech fórumot és megint az tapasztaltam mint tegnap!! vazze beindult ismét!

#48
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Hol lehet dh-ra képezni magamat?? :) a tapasztalat jobb szó, de csak kötekszem...

Az tetszett vasárnap h nézegetted a térképet meg az iránytût és aztán egyedül nekivágtál dobogókõnek. Jó volt látni az elszántségot rajtad, nagyon túrás feelinged volt, az az igazi felfedezõs.

Ha felfedezésrõl jut eszembe h az a lapos hegy amirõl már beszéltem... az melyik meg ki volt már azon? azt vmikor megnézném mert olyan szimpatikus messzirõl...

szakdolgozat írás közben kötekszel ? :scared: képezni lehet magad, ezt hívják önképzésnek. és ha sokat önképzed magad akkor képzett leszel. én még csak most végzem az önképzést amolyan kezdõ szinten:)
(most én kötekszem)

#49
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Tigger: most agyilag még a szakdolgozatomban járok, mert pont most írom, csak pihinek felénéztem h mi van, de igazán nem értem amit írtál... Lényeg h ha bajban vok a napokkal és lusta vok a telefonom naptárát böngészni akkor a tálcán két katt az órára és bejön a windows-os naptár.

15. szombat
16. vasárnap - kelly's találkozó - húsvét vasárnap
17. hétfõ - húsvét hétfõ - jön a nyuszi - hölgyeket meg locsolják az urak

#50
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás
ja idénrõl...és áprilisról
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#51
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Jja, 15-16 szombat-vasárnap..
Ha egyáltalán áprilisról van szó és az idei évrõl.. :D

#52
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

akkor szerintem te a piroson mentél le. az kb. olyan durva meredek, mint a Pilis hegy oldala. meg se próbáltam arra menni, mert láttam a térképen hogy nagyon meredek.

én a sárgán mentem, az tényleg meredek, de gyalog vagy biciklivel is járható. (csak a kondin és a "képzettségen" múlik)

hallod Drusza .....piros a Te pályád :)

amúgy mongyátok mán meg hogy van ez a napptár ? 16-ika 7 vége ? mer akkor nekem az órarendem lehet el van szabva....mert abban 18-19-20 van, de akkor az 7köznap, márpedig 7végén van a kiképzésem ...akkor lehet 15-16-17én van...? na majd holnap felhívom õket..kiderül...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#53
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
md: neked volt wireless Kelly's órád? Mert, ha igen, akkor volt egy kérdés a Kelly's topikban, Slick írta..

#54
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
igen, a tavalyi 2000 km-et ezzel futottam! de már beszéltünk róla!!!

#55
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
jaa h használtad már?? ezt nem mondtad!

#56
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
ki mire használja! én a land cruiserrel nagyja meg votltam elégedve, de úgy vélem van tõle jobb is, és ezt keresem! szóval nagyon hajlok a smart felé!

#57
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

kösze! nekem is nagyon tetszett ez a black jack, szerintem az lesz belõle! vagy smart sam! az utóbbi jobbnak néz ki súly szempontjából!

Smart Sam-re voksolok. Legalább lesz gyakorlati tapasztalat róla.
A Black Jack-et nem minõsíteném. Sok Schwalbe gumival nem vagyok kibékülve.


#58
md88

md88

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 469 hozzászólás
kösze! nekem is nagyon tetszett ez a black jack, szerintem az lesz belõle! vagy smart sam! az utóbbi jobbnak néz ki súly szempontjából!

#59
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás

akkor szerintem te a piroson mentél le. az kb. olyan durva meredek, mint a Pilis hegy oldala. meg se próbáltam arra menni, mert láttam a térképen hogy nagyon meredek.

én a sárgán mentem, az tényleg meredek, de gyalog vagy biciklivel is járható. (csak a kondin és a "képzettségen" múlik)


Igen, a piroson mentem, de kb. 4-5 év alatt nem sikerült elfelejteni. Akkor hirtelen nem tûnt fel, hogy van jobb út is.

#60
Kosina Szilárd

Kosina Szilárd

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.603 hozzászólás
MD!!!
Nekem a Schwable, vagy Schwalbe Black Jackem van, nagyonjól tapad, a közebén van egy mintasor, amitõl jól gurul, fél év alatt 1 tüske ment át rajta, az elõzõ gumihoz képest ez, ami egy Kelly's Flash, vagy Grippen nem is tudom ez megváltás. Elõre is megérett a csere, asszem Black JAck lesz az is! :)
De ezt ne vedd szakmai véleménynek, ha nem nagy kérés!!! :)

Jah és eddig nem kopott látható módon!!!