Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3152 hozzászólás a témában

#3081
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Írtam WatchFun-nak mailt, de nem tud sajnos jönni azt írta. :(

#3082
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Akkor már 4en vagyunk a H.terétõl 10tól. Na ez tök jó!

Egy térdzoknit ajánlok nektek pluszban gatyára ráhúzva. Jól szigetel, lábujjak sem fagynak annyira, meg a gatya szára sem akad be és a látszárad is melegíti pluszban. Nekem bevált, a futároktól lestem. :)

#3083
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Persze, azért is próbálok valamit beszerezni. Amit találtam az nekem olyan vékonynak tûnt. Persze a termo nadrág is, szóval lehet, hogy jó az.


November közepén elmentem bringázni, és jól felöltöztem. Aztán elátkoztam magam, mert majdnem meghaltam annyira melegem volt. Aztán elmentem úgy, hogy kicsit fáztam, és az volt a jó.

#3084
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Persze, azért is próbálok valamit beszerezni. Amit találtam az nekem olyan vékonynak tûnt. Persze a termo nadrág is, szóval lehet, hogy jó az.

#3085
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Köszi Tin, ha holnap nem kapok, akkor szólok.. De azért remélem lesz valami.
Mondjuk olyan nagyon nem félek a hidegtõl. Sajnos nem attól megy szét... :(


De azért nem lenne jó, ha a hideg még segítene neki kicsit szétmenni.

#3086
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Köszi Tin, ha holnap nem kapok, akkor szólok.. De azért remélem lesz valami.
Mondjuk olyan nagyon nem félek a hidegtõl. Sajnos nem attól megy szét... :(

zsmtb: megpróbálunk nem megfagyni. :) Akkor majd legközelebb. Annyit azért elárulhatsz, hogy milyen géped van.

#3087
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
kösz skacok a meghívót vasárnap nem vagyok itthon... :(( majd követem a fórumot, hogy mizu. De legközelebb ha lesz alkalom mindenképpen megyek. szét nem fagyjatok!!

üdv
Zsmtb

#3088
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nekem meg még téligatyám sincs.. Néztem hazafele, de valahogy nem volt az igazi. Olyan vékonynak tûnnek ezek.. Lehet, hogy elég lenne most egy térdmelegítõ, meg egy satyek..


Ha akarod elkérem a haveromtól a térdmelegítõt, amit vettem. Szükségmegoldásnak jó lehet, pluszsúlyt meg nem jelent. Nincs még agyonhasználva, én hordtam vagy 10 percig, mert szörnyen szúrt, nehezen tekertem benne, és még az esõ is eleredt, jobbnak láttam hazamenni. A haver még nem próbálta tekerés közben, csak itt nézte meg, hogy az õ lábára jó.
Kívülre is fölveheted, tépõzáras. Csak kicsit furán néz ki, mert fekete, és a szegélye piros, De arra jó, hogy ne fájjon a térded.

#3089
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Nekem meg még téligatyám sincs.. Néztem hazafele, de valahogy nem volt az igazi. Olyan vékonynak tûnnek ezek.. Lehet, hogy elég lenne most egy térdmelegítõ, meg egy satyek..

#3090
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Akkor íme egy összefoglaló.. :)

Résztvevõk (eddig): Tin, ancitrus, kmax, jómagam.
Idõpont: vasárnap 10 óra.
Helyszín: Hõsök tere, Szépmûvészeti Múzeum.
Biciklik: 3 Kelly's Salamander , plusz egy nem tudom milyen.
Cél: egy lángos Szentendrén és "ismerkedés", beszélgetés, stb..

Ha valaki lesérülne, akkor hazafele lehet hévezni.
Alternatív program, pl lovarda látogatás. Nem nagy kitérõ..


Jó ez az elõrelátás. :) Én tartok tõle, hogy a téli gatyám megint feltöri a kényesebbik felem, sajnos már volt ilyen. :(
Ok, akkor vasárnap 10-kor ott leszek a Múzeumnál.

#3091
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

Akkor íme egy összefoglaló.. :)

Résztvevõk (eddig): Tin, ancitrus, kmax, jómagam.
Idõpont: vasárnap 10 óra.
Helyszín: Hõsök tere, Szépmûvészeti Múzeum.
Biciklik: 3 Kelly's Salamander :), plusz egy nem tudom milyen.
Cél: egy lángos Szentendrén és "ismerkedés", beszélgetés, stb..

Ha valaki lesérülne, akkor hazafele lehet hévezni.
Alternatív program, pl lovarda látogatás. Nem nagy kitérõ..


szal

imaginém van

nem fogok hévezni

és nem kell lovarda inkább városnézés
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#3092
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
utálom ezt a szart! :( kurva iconkorlát! most írhatom újra mert ctrl+c re hibaüzit írt ki! :(






Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#3093
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Akkor íme egy összefoglaló.. :)

Résztvevõk (eddig): Tin, ancitrus, kmax, jómagam.
Idõpont: vasárnap 10 óra.
Helyszín: Hõsök tere, Szépmûvészeti Múzeum.
Biciklik: 3 Kelly's Salamander :), plusz egy nem tudom milyen.
Cél: egy lángos Szentendrén és "ismerkedés", beszélgetés, stb..

Ha valaki lesérülne, akkor hazafele lehet hévezni.
Alternatív program, pl lovarda látogatás. Nem nagy kitérõ..

#3094
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Nna, akkor gyere szépen ködben is. :) Attól ne félj, hogy meghalsz. Én is valamikor nagyon régen voltam bicón. Még talán Tiggerrel egy kettes kis Pilisezésnél. Ráadásul ma squashoztam egy nagyot, szóval alig járok, de majd rápihenek.. :)
Még nem kaptam semmi "melegítõt"..

Te is tudnál jönni a Hõsökre, vagy neked mi a jobb? 10 óra?


Nekem jó a Hõsök, innen kb. 20-30 perc, míg odaérek (vagy nem is tudom már pontosan, régen jártam arra). A 10 óra jó.

#3095
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Nna, akkor gyere szépen ködben is. :) Attól ne félj, hogy meghalsz. Én is valamikor nagyon régen voltam bicón. Még talán Tiggerrel egy kettes kis Pilisezésnél. Ráadásul ma squashoztam egy nagyot, szóval alig járok, de majd rápihenek.. :)
Még nem kaptam semmi "melegítõt"..

Te is tudnál jönni a Hõsökre, vagy neked mi a jobb? 10 óra?

#3096
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

hát majd támogatunk aztán megcsináljuk az elsõ Kelly"s tandemet :D


Aranyos vagy, de még nem tudod mire vállalkoztál, mikor felajánlottad, hogy engem támogatsz. :)

#3097
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
hát majd támogatunk aztán megcsináljuk az elsõ Kelly"s tandemet :D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#3098
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Oké, akkor legyen tali a hõsök terén. A részleteket majd megbeszéljük..
Nna, még Tinnel kellene valahol összefutni, mert most nagyon hallgat..


Nem hallgatok, vagyis nem önként. Vizsgáztam ma is. :( Remélem sikerült, nagyon brutális volt.
Ha ennyire lelkesen invitálsz, akkor megyek ködben is. :) De nem tudom hogy fogom bírni, legalább két hónapja nem ültem bringán, amikor ültem, akkoris csak kicsit mentem. Lehet, meghalok. :)

#3099
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
azé út folyamán ne számítsatok nagy beszélgetésekre tõlem mert nem az a típus vagyok csak így a hipervalóságban nagy a szám:D nameg ha nem szuszogok akkor vacogok ha nem vacogok akkor meg iszok (na nem vizet:) a tea a legjobb )
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#3100
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Én aludtam :P azért nem írtam du. de sportember szivesebben lettem vna du. csak ugye a sok tanulás lefáraszt.. :)

Én az Árpád hídnál lakom és a Hõsökre kiérek 15 perc alatt a kertek alatt. felõlem akár 8kor is találkozhatunk ott. :) Szóval mindegy.

Szerdán 2-3fok volt és 8kor indultunk Sztendrére, jól be volt fagyva minden sár , vissza meg már 11kor dagonyáztunk, de ha nem esik felõlem bármikor indulkhatunk... Hideg-meleg nem nagyon zavar...

raycoon: megírom priviben a tel.számom h ha vmi gáz lenne elérhetõ legyek akár vasárnap reggel is. Fõ ismertetõjelem egy kelly's salamander dsc lesz uh. csak megismerjük egymást, azzal nem lesz gond :)