Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3152 hozzászólás a témában

#3061
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
nem tudtam mi ez a nagy csend, de örülök h nem mondtátok le eddig

van még egy fél nap a találkáig addig bármi történhet (idõjárás téren) de nem hiszem h jelen állás szerint hó lenne bár nem vagyok egy felhõszakértõ.

raykoon: ha 9:30ig nem írok sms-t akkor 10re ott vagyok!

#3062
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Most, amikor már sikerült elérnem, hogy bringa van alattam? Ááá... Valahogy meg kell találni az összhangot... Nna, majd elbeszélgetünk egy pár hónap múlva.. :)


Nem így értettem. Annyira nem változik meg hidd el. Csak el sem tudod majd képzelni, hogy korábban ketten voltatok. :) Ha én tudok 3 mellett bringázni, akkor neked is menni fog. :)

#3063
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Most, amikor már sikerült elérnem, hogy bringa van alattam? Ááá... Valahogy meg kell találni az összhangot... Nna, majd elbeszélgetünk egy pár hónap múlva.. :)

#3064
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás


Buddha: háát, vannak más kihívások is. Lassan nekem is meg lesz, de valahogy próbálom úgy alakítani, hogy azért jusson idõm egy-két dolgra még. De persze ember tervez..... :)


Ez nem szokott gond lenni, hamarabb megszokjátok, mint gondolnád, és pár hónap múlva már nem is fogsz emlékezni, hogy milyen volt a korábbi életed. Nálunk legalábbis így volt. :)

#3065
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Ismét itt..
Vettem termo cicanacit, egy termo sityakot bukó alá, egy termo "kabátkát" és egy termo nyakmelegítõt. Nekem ezek a termo cucok még mindig olyan vékonynak tûnnek, de majd holnap kiderül, hogy mit érnek..

Rendben, ha esik, akkor nem biztos, hogy érdemes elindulni. De ha ilyen hideg lesz, mint ma, akkor vagy hó, vagy jégdara fog esni, szóval ettõl nem félek.

Nekem meg van mindannyiotok telefonszáma, talán jó lesz, ha én leszek a "telefonközpont"..

Ha sikerül reggel rendesen felkelnem, akkor viszek egy kis forró teát is, biztos jól fog jönni. :)

Buddha: háát, vannak más kihívások is. Lassan nekem is meg lesz, de valahogy próbálom úgy alakítani, hogy azért jusson idõm egy-két dolgra még. De persze ember tervez..... :)

#3066
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Megjöttem a kis terepszemlémrõl. Lecsapódott ködnek mondanám ami itt-ott van és egyáltalán nem vészes a dolog, itt-ott nedves az aszfalt, a föld fagyos uh sár sincs. Egyáltalán nem fáztam, max egy sálat kötök az arcom elé de amúgy részemrõl rendben van a holnap.

Ha esõ esik akkor nem jövök, de akkor hívlak raykoon, de gondolom esõben ti sem jöttök, azért értesítsük egymást ha vki nem jön.... Ha hó esik az nem zavar vagy ha hó van, ha olyanok lesznek a körülmények akkor majd rövidítünk a túrán, de majd holnap meglátjuk induláskor.

#3067
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Csak benéztem, majd este leszek..
Itt még semmi hó nincs, és ettõl én még mennék.. Hóban úgysem tekertem még..
Vettem termo cuccokat, talán elég lesz holnapra..

#3068
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Itt semmi latyak nincs nálunk, hónak meg még nem nevezném. Most még tanulok, de du. megyek tekerni és megnézem h mennyi idõ alatt érek a Hõsök terére h ne késsek, meg megnézem mekkora az a hó de csak nedves a beton és a kocsikon meg a füvön látszik vmi fehérség, de hónak nem nevezném.


Itt meg semmi sincs. Én is tanulok, de már legszívesebben a földhöz vágnám ezt a hülye közgazdaságtant. Annyira szörnyen unalmas nekem, hogy nem is tudom mit fogok vizsgán csinálni. :(( Szerintem simán megbukok belõle. :((

#3069
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Itt semmi latyak nincs nálunk, hónak meg még nem nevezném. Most még tanulok, de du. megyek tekerni és megnézem h mennyi idõ alatt érek a Hõsök terére h ne késsek, meg megnézem mekkora az a hó de csak nedves a beton és a kocsikon meg a füvön látszik vmi fehérség, de hónak nem nevezném.

#3070
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
esik a hó így is megyünk? én csak "szûz" hóban szeretek a latyakot nem csípem
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#3071
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Krónikus idõhiányom van. Full time job, 1 feleség, másfél gyerek (majd megtudod...), bicajszenvedély meg egy ólomüveg-vállalkozás. Most épp a legutóbbi kapcsán töltöm minden szabad percemet a mûhelyemben. Nem szeretek kicsúszni a határidõbõl.
Lélekben azért veletek leszek...

Ui.: És még csak most jelentkeztem egyetemre nappalira. Azt hiszem, klónoznom kell magam....

#3072
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Köszi!

(10-re nem ér fel egy vonat, vagy program van?)

#3073
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Jó utat!

Szívem szakad, hogy nem leszek ott. Milyen messze van ez a Veszprém!

#3074
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Pedig pont azon gondolkodtam, hogy ha összefutunk, akkor meghívlak egy szelet tortára, de akkor lehet, hogy ez nem jó ötlet.. :D
Telefon nálam lesz, ha ránk akarsz nézni. Mondjuk indulás elõtt egy lángos.. :)
(Jó gyors voltál.. ;))

#3075
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Tudom, de direkt írtam így, mert a kirekesztés stilisztikailag ezt kívánta, ha nem is túl illõ a szó. Ezért is raktam idézõjelek közé..

Al-t azért nem hívtam, mert azt mondta, hogy hidegben nem teker. Tigger-t meg azért, mert valamiért úgy gondoltam, hogy szerintem õ nem örülne egy ide-oda tekerésnek. Ha már bringára száll, akkor szerintem neki a dobogókõi rétes lenne a cél.. :)
De rákérdezek náluk..

én olvasgatom.....
meg kösz
majd lehet rátok nézek, de a hösök re biztos nemmenek be....meg nem tom még vasárnap lehet tortamérgezésem lesz,szombat estérõl (2 db 16 szeletes torta és csak 7-en leszünk rá)...:) de ha menek tényleg inkább hegyirányba mennék....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#3076
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

raykoon: a márkatárs pontosabb

Tudom, de direkt írtam így, mert a kirekesztés stilisztikailag ezt kívánta, ha nem is túl illõ a szó. Ezért is raktam idézõjelek közé..

Al-t azért nem hívtam, mert azt mondta, hogy hidegben nem teker. Tigger-t meg azért, mert valamiért úgy gondoltam, hogy szerintem õ nem örülne egy ide-oda tekerésnek. Ha már bringára száll, akkor szerintem neki a dobogókõi rétes lenne a cél.. :)
De rákérdezek náluk..

#3077
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

Ha szembe állsz a térrel akokr a bal oldali. De ha vki vasárnap 10kor egy Kelly's Imagine-nel a Hösök terén fog bringázni én tuti odamegyek hozzá h véletlenül nem 3 salamandert keres-e? :)

Még szép h a tiszteletbeli kelly's-es topictársak is jöhetnek, azért is kérdeztem h akik Sztendrérõl jönnének hogy csatlakoznak hozzánk...

raykoon: a márkatárs pontosabb



ehh na ja :) de nem biztos hogy észreveszel amilyen suttyó vagyok :D

szal a vasúti felüljáróhoz közelebb esõ
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#3078
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ha szembe állsz a térrel akokr a bal oldali. De ha vki vasárnap 10kor egy Kelly's Imagine-nel a Hösök terén fog bringázni én tuti odamegyek hozzá h véletlenül nem 3 salamandert keres-e? :)

Még szép h a tiszteletbeli kelly's-es topictársak is jöhetnek, azért is kérdeztem h akik Sztendrérõl jönnének hogy csatlakoznak hozzánk...

raykoon: a márkatárs pontosabb

#3079
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
akkor már természets hogy Tiggert és al01 is meghívjuk :D nem?

nameg melyik aza szépmûvészeti a jobb vagy a bal oldali?? (nem vagyok BP)
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#3080
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Nem baj, a 4-es az egyik kedvenc számom.. :)
Persze, ha valaki ismer még Kelly's-est, akkor hívhat.
Hmm, kirekesztõ sem akarok lenne, szóval, hívhattok még mást is, nem baj ha többen vagyunk és nem vagyunk "fajtársak".. :)