Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3152 hozzászólás a témában

#3101
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
A véglegesítéssel várjuk meg, amíg ancitrus és Tin is bejelentkezik.
Privi ment..

#3102
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

Te már most is alszol? Ne csak olvass..
10 északi összekötõ volt az alap. Vagyis ahhoz egy felessel korábban kellene a Hõsök terén lenni.
De ha jó ancitrusnak is, akkor lehet a Hõsök tere is 10. És akkor vagy odajön, vagy mi érünk ki késõbb..


igen alszok :) szóval akkor ez megbeszélve? elküldöm egyéb elérhetõségeim priv ben

m....k miért ez az iconkorlát?
miért ilyen alacsony?

Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#3103
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Te már most is alszol? :D Ne csak olvass.. :)
10 északi összekötõ volt az alap. Vagyis ahhoz egy felessel korábban kellene a Hõsök terén lenni.
De ha jó ancitrusnak is, akkor lehet a Hõsök tere is 10. :) És akkor vagy odajön, vagy mi érünk ki késõbb..

#3104
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

Ejnye,milyen sport ember vagy te..
Meg ... khm ... olvasni is kellene.. Veled már hárman vagyunk és
az idõpontban azt beszéltük eddig, hogy 10-kor a vasúti összekötõnél. Legalábbis én ezt mondtam és erre nem jött ellenreakció ancitrustól. De tólhatunk az idõn valamennyit, csak egyezzünk meg mindannyian..


jó legfejebb felkelek korábban :) nameg olvastam csak átsiklottam felette . tehát három fõ. hõsökterénél vasárnap 10 kor

UI: sz.r iconkorlát

UI2: nemvagyok én sportember mert akkor nem olvasnád ezt :) nameg aludni mindig kell :D
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#3105
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Ejnye,milyen sport ember vagy te.. :D
Meg ... khm ... olvasni is kellene.. :) Veled már hárman vagyunk és
az idõpontban azt beszéltük eddig, hogy 10-kor a vasúti összekötõnél. Legalábbis én ezt mondtam és erre nem jött ellenreakció ancitrustól. De tólhatunk az idõn valamennyit, csak egyezzünk meg mindannyian..

#3106
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
hmm már kér ember is egy tömeg :)) nameg hánykor lenne? 10 után ha lehet aludni is akarok :))))
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#3107
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Oké, akkor legyen tali a hõsök terén. A részleteket majd megbeszéljük..
Nna, még Tinnel kellene valahol összefutni, mert most nagyon hallgat..

#3108
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás

kmax: akkor most jönnél-e velünk vasárnap? Azt mondta, hogy az a nap jó lenne.


vasárnap jó csak valaki hõsök teréhez jõjjön ki hozzám
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#3109
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Üdv.

Nekem sajnos a vasárnap nem jó, arra a napra már van kialakult programom.
Hát sajnálom. Azért nektek jó túrát.

Bocs, csak most vettem észre. Sajnálom én is, majd akkor máskor.
Köszi.

#3110
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
ancitrus: valami hasonló útra gondoltam én is, bár azt hiszem nem pont arra.. Én a fekvõrendõrös részre gondoltam.. De akkor majd útközben meglátjuk. Az elõtalálka pont attól függ, hogy kijön még.

kmax: akkor most jönnél-e velünk vasárnap? Azt mondta, hogy az a nap jó lenne.

zsmtb: most vasárnap is lenne egy kisebb körös, ahogy olvashattad. Ha van kedved, akkor gyere te is, ne legyünk már ketten..

Tin: nagyon számítok rád! :) (Titokban megjegyzem, hogy miattad kezdtem el szervezni.. :))

#3111
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
még nem tudjuk / tudom valamikor tavasz. és most jön az a rész ahol elkezdem szídni a modikat és egyúttal igazat adok nekik: olvass vissza az eredeti és örök Kelly's topicban ott kb 200 hozzászóláson keresztûl megy a szervezgetés :D de ha dobsz egy üzit megírom részletesen ne keljen olvasni


Eddigi lista:


Szám/ név/ jönne-e?/ lakhely/ túra helyszine/ tali helyszine/ bringa /matrica kell-e?
1 Cuki /igen/ BP /bárhol /bárhol/ MTB /nem
2 Tin /csak tali /Bp/ ?/ bárhol/ MTB/ nem
3 al01/ igen /BP/ Pilis /Szentendre HÉV áll./ MTB XC /igen
4 Kosina Szilárd/ igen /Tatabánya/ BP környéke /?/ MTB/ nem
5 Bikertigger/ igen /Szentendre /Pilis /? /MTB/ igen
6 -Henger-/ igen/ Ajka/ Bakony/ ?/ ?/ igen
7 Tiberius/ igen /Debrecen/ ?/ ? /MTB CC /nem
8 Jupiter/ igen /BP /Pilis /?/ MTB /igen
9 GeNeZiS /igen/ BP/ bárhol /bárhol/ MTB/ nem
10 nyuszipok /igen/ Tatabánya/ bárhol/ bárhol/ MTB/ nem
11 McPherson /igen/ Budakeszi /bárhol /bárhol/ MTB/ nem
12 kmax/ igen /BP/ bárhol/ bárhol /MTB/ nem
13 raycoon/ igen /BP/ BP környéke/ bárhol /MTB /nem
14 ancitrus /igen/ BP/ bárhol /Hõsök tere /MTB/ nem
15 bikebuddha / igen (90%) / Veszprém / Dunántúl / Dunántúl / MTB / nem
16 kelliz/ igen/ Dunakeszi/ BP környéke/ MTB /nem
17 zsmtb/igen/Dunakeszi/Hungary/Hungary/MTB/nem
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#3112
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás
és mikor lenne az összeröffenés?

#3113
zsmtb

zsmtb

    vendég

  • fórumtag
  • 147 hozzászólás

Ha már a többieknek "kivitatkoztam" a lényeget a modikból, akkor már csak jól esett megnyitni.. :D

És bár itt ugye nem lehet offolni, mert mindent szabad, de azért, hogy legyen valami hasznos is átemelem a listát. :) Remélem ez volt az utolsó..

Eddigi lista:


Szám/ név/ jönne-e?/ lakhely/ túra helyszine/ tali helyszine/ bringa /matrica kell-e?
1 Cuki /igen/ BP /bárhol /bárhol/ MTB /nem
2 Tin /csak tali /?/ ?/ ?/ ?/ nem
3 al01/ igen /BP/ Pilis /Szentendre HÉV áll./ MTB XC /igen
4 Kosina Szilárd/ igen /Tatabánya/ BP környéke /?/ MTB/ nem
5 Bikertigger/ igen /Szentendre /Pilis /? /MTB/ igen
6 -Henger-/ igen/ Ajka/ Bakony/ ?/ ?/ igen
7 Tiberius/ igen /Debrecen/ ?/ ? /MTB CC /nem
8 Jupiter/ igen /BP /Pilis /?/ MTB /igen
9 GeNeZiS /igen/ BP/ bárhol /bárhol/ MTB/ nem
10 nyuszipok /igen/ Tatabánya/ bárhol/ bárhol/ MTB/ nem
11 McPherson /igen/ Budakeszi /bárhol /bárhol/ MTB/ nem
12 kmax/ igen /BP/ bárhol/ bárhol /MTB/ nem
13 raycoon/ igen /BP/ BP környéke/ bárhol /MTB /nem
14 ancitrus /igen/ BP/ bárhol /Hõsök tere /MTB/ nem
15 bikebuddha / igen (90%) / Veszprém / Dunántúl / Dunántúl / MTB / nem
16 kelliz/ igen/ Dunakeszi/ BP környéke/ MTB /nem

zsmtb/igen/Dunakeszi/Hungary/Hungary/MTB/nem

#3114
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Üdv.

Nekem sajnos a vasárnap nem jó, arra a napra már van kialakult programom.
Hát sajnálom. Azért nektek jó túrát.

#3115
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Ezt érdemes mégegyszer átolvasni - és még sokszor...

Nna, kérem, megjöttem.. :)
Próbálnék mondani valami szépet és jót, hogy a kedvetek jobb legyen és megnyugodjatok, de azt hiszem felesleges, mert nem fog menni.
De azért megpróbálom.
Szóval egy "normális" fórumozó hogyan is mûködik. Megkeresi az adott témához tartozó topikot és annak forgalmától függõen visszaolvas benne egy-két hetet, vagy hónapot, max az aktuális évet. Ha nem találja meg a választ, akkor kérdez. Ha mi szét offoljuk a fórumot, akkor az illetõnek sokkal többet kell visszaolvasnija, hogy hátha van az off között valami lényeg. Én pontosan így jártam néhány tech-es topikkal. Szívtam is vele, de nem vagyok lázadó (ebben), így nem érdekelt. Legalább megismertem az emberek egy részét.. De jogos lenne, hogy a tech így mûködjön.
Az, hogy az emberek nem akarnak visszaolvasni, az már egy más kérdés. Talán köze van ehhez a sok offnak, ami szinte minden fórum sajátja.

Szóval ne hergeljük magunkat, teljesen fölösleges. Itt most bewszélgethetünk mindenféle Kelly's-es dologról és velünk történõrõl.

És az, hogy kölyök8 törölva lett, annak biztos az az oka, hogy már megint ugyanazt a lerágott csontot majszolta.. Vagy tudja fene..

Legyetek türelemmel a modik iránt, majd beáll az egész.

DE tényleg, ahelyett, hogy duzzogunk, inkább futassuk fel ezt a topikot, és töltsük meg igazi tartalommal.

Szóval, ancitrus, eljönnél velünk tekerni egyet Szentendréig? Mondjuk vasárnap? Közben jól megbeszélhetnénk ezt is...


"In idem flumen bis non descendimus"

#3116
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Békásnál ott a gát az gondolom ismerõs mindenkinek. Annak a végében ki van téve a Bkalász tábla, onnan lehet a kis dombon át a C**a felé menni ahol lent a fahídon kell átmenni az út alatt, vagy ha jobbra kanyarodsz ott a kis házak felé ott a házak közt a fekvõrendõrökkel tarkított úton ment eddig mindenki a Lupáig, na most ha ott nem kanyarodsz le hanem egészen a partig lemész (mintha a gát nem kanyarodna le balra) ott pihenõhelyekkel, autó megállító oszlopokkal tarkított bringás út van a Sztender határán lévõ benzinkútig.

Nos az útvonalam: Árpád híd pesti hídfõ, Dagály strand melletti búton végig a plaza mellett az Északi összekötõig, onnan át a budai oldalra egészen az ottani találkozópontra. Ki akar vhol csatlakozni vhol?
Ha vki gondolja visszafele is tekerek indulás elõtt akár a Hõsök terére, vagy Margit hídon át a budai oldalra, csak beszéljük meg elõre és indulhatok akár onna is ha vkinek kell segítség vagy társ.

A közös találkozóra az északi összekötõ budai hídfõje sztem alkalmas mert akik a hídon át jönnek azok ugyebár nem kerülhetik el :), akik meg a budai oldalon jönnek végig azok meg ha az ósön mögötti búton jönnek akkor a híd alatt jönnek át uh. abszolút jó.

Sztendre felöl akik jönnek hova jönnek? oda a hídhoz és Sztendréig elkisérjük õket vagy õk jönnek velünk visszafelé?

Akkor új névsor:
1. raycoon
2. ancitrus
Ki jön még tutira??

#3117
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Most elsõre azt mondanám, hogy valami mindenki számára elérhetõ helyen kellene összefutni. Mondjuk a legutolsó pont lehetne valahol a Rómain 10 körül. Elõtte mindenki összefuthat azzal, aki épp útba esik. Mondjuk, ha sikerül rávenni Tint, akkor mi már együtt tekerünk, mert valószínûleg egy úton megyünk..
A Szentendréig alatt azt értettem, hogy valami laza tekerés legyen a végén egy lángosozással, beszélgetéssel vagy ilyesmi. Ez nekem otthonról, ha semmit nem kerülök, akkor odavissza 50-55 km lehet.
Rég volt alattam bringa és kifejezetten izzadós ruhám sincs, szóval nem akarok tüdõgyuszit..
Én a Rómain mentem volna végig és a végén nem a szentendrei út mellett, hanem a parthoz közelebbi járatlan aszfalt-földút kombón.
Melyik a 11-es melletti partmenti út? Vagy az pont ez?

#3118
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Köszönöm a meghívást! Beszéjük meg mind és sztem részemrõl rendben van egész vasárnap, majd úgy igazítom a tanulást...

A fórum átmeneti nehézségeirõl csak röviden sztem... :)

...fórumos szokások: magamat ismétlem, h ha vki tanácsot kért azonnal válaszoltunk és nem kellett visszaolvasnia senkinek.

Szóval mikor, hol találkozzunk és a Sztendréig az mit jelent? Nagyon hangulatos a 11-essel párhuzamosan az új partmenti út, szerdán megnéztük és majdnem a benzinkútig tart így azt a rázos szakaszt ki lehet kerülni és a madár se járt arra bár munkanap volt.

#3119
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Nna, kérem, megjöttem.. :)
Próbálnék mondani valami szépet és jót, hogy a kedvetek jobb legyen és megnyugodjatok, de azt hiszem felesleges, mert nem fog menni.
De azért megpróbálom.
Szóval egy "normális" fórumozó hogyan is mûködik. Megkeresi az adott témához tartozó topikot és annak forgalmától függõen visszaolvas benne egy-két hetet, vagy hónapot, max az aktuális évet. Ha nem találja meg a választ, akkor kérdez. Ha mi szét offoljuk a fórumot, akkor az illetõnek sokkal többet kell visszaolvasnija, hogy hátha van az off között valami lényeg. Én pontosan így jártam néhány tech-es topikkal. Szívtam is vele, de nem vagyok lázadó (ebben), így nem érdekelt. Legalább megismertem az emberek egy részét.. De jogos lenne, hogy a tech így mûködjön.
Az, hogy az emberek nem akarnak visszaolvasni, az már egy más kérdés. Talán köze van ehhez a sok offnak, ami szinte minden fórum sajátja.

Szóval ne hergeljük magunkat, teljesen fölösleges. Itt most bewszélgethetünk mindenféle Kelly's-es dologról és velünk történõrõl.

És az, hogy kölyök8 törölva lett, annak biztos az az oka, hogy már megint ugyanazt a lerágott csontot majszolta.. Vagy tudja fene..

Legyetek türelemmel a modik iránt, majd beáll az egész.

DE tényleg, ahelyett, hogy duzzogunk, inkább futassuk fel ezt a topikot, és töltsük meg igazi tartalommal.

Szóval, ancitrus, eljönnél velünk tekerni egyet Szentendréig? Mondjuk vasárnap? Közben jól megbeszélhetnénk ezt is.. :)

#3120
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Már itt is van törlés, ilyen nincs... nem az volt h itt békénhagy minket minden cenzor?

bikebuddha: van benne vmi

Engedjétek meg h vulgáris legyek és egyik kedvenc filmembõl idézzek, ha nem is szó szerint, de vhogy így hangzik:
"Demokráciában élünk a qrva életbe!"

És ha egy télen 100 fokot mutató hõmérõrõl akar beszélgetni a társaság akkor miért nem lehet?? (tudom ez a másik kelly's-ben volt, de legalább ha már van új topik akkor itt had legyünk magunk) Csak kelly's tulajdonosok, leendõ tulajdonosok (bár ugye nekik van fenntartva a tech, vagy ha vmi történik a bringánkkal írjuk ide h történt vmi a bringáva ésl a tech-ben olvasható :S), és a már tiszteletbeli kelly's-eknek számító régi kelly's topik oszlopos tagjai!

...bocs de nem tudok napirendre térni, és ezt is törlitek majd érzem. :S Az lesz a végén h keresnek majd a fórumozók másik, szabadabb fórumokat, mert gondolom nem csak nekünk nem tetszenek rendszabályok.