Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kelly's Klub

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3152 hozzászólás a témában

#3121
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.030 hozzászólás
Bízzunk benne, hogy nem. Bár történtek radikális lépések, melyek nekem sem szimpatikusak. Ez a fórum elég önszabályozónak tûnt idáig, létrejöttek maguktól a topikok, elhalt, aminek el kellett halnia. Nem a kontroll teljes hiányát pártolom, de a túlzott és erõszakos külsõ szabályozás nem vezet sehová. Abban sem hiszek, hogy éles határvonal húzható példának okádék a Kelly's club és a Kelly's, mint kerékpármárka között. Valami most biztosan megdöglött.

csak azt sajnálom hogy így szerintem a Kelly's topic el fog tûnni :(



#3122
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Engem nem riaszt a köd. :) Ennek is meg van a maga "fílingje"..
Dumálni, tekeregni, és egy jót lángosozni szerintem mindegy.

Akkor eddig két bizonytalan vasárnap. Nekem egyelõre mindegy..

#3123
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Endroo: köszönjük a rajzszeget... :)

kmax: ne bánkódj, jó lesz ez így. A tech-es tényleg megmarad annak, ami. Ha meg nem lenne leszögezve és elsüllyed, akkor nincs érdeklõdés. Annyi baj legyen. Nekünk ez van és ha valami elvetemültnek is ez kell, akkor keressen egy kicsit.

Hétvége. Kezdjünk, akkor pontosítani.
Tin, Cuki: nektek melyik lenne jobb?
Én délelõttre szavazok, mondjuk 10 körül lehetne valahol találkozni.


Nekem a vasárnap lenne jobb, de ha ilyen ködös idõ van, akkor halasztani kellene, vagy így is menjünk?

#3124
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Endroo: köszönjük a rajzszeget... :)

kmax: ne bánkódj, jó lesz ez így. A tech-es tényleg megmarad annak, ami. Ha meg nem lenne leszögezve és elsüllyed, akkor nincs érdeklõdés. Annyi baj legyen. Nekünk ez van és ha valami elvetemültnek is ez kell, akkor keressen egy kicsit.

Hétvége. Kezdjünk, akkor pontosítani.
Tin, Cuki: nektek melyik lenne jobb?
Én délelõttre szavazok, mondjuk 10 körül lehetne valahol találkozni.

#3125
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
azé böktem bele egy rajzszeget ;)

#3126
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
csak azt sajnálom hogy így szerintem a Kelly's topic el fog tûnni :(
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#3127
kmax

kmax

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 457 hozzászólás
nna egy kis rövidtávú "besértõdés" után itt is vagyok :D

ezen a hétvégén? hmm nem is tudom: némi számítástechnikai mûvelet után én talán szabad is vannék :) de inkább vasárnap
Kendvenc online sci-fi játékom: http://galactica6.haon.hu/ Ha kedvet kapsz hozzá keress fel privátban és segítek az elindulásban. :D

#3128
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Tin: akkor máshol kezdek, hátha..

Cuki: áá, dehogy tûnik papucsnak.. :D Én is így vagyok vele. Sokmúlik a páromon, mert õ most mindennél fontosabb. Már a 6. hónapon is túl vagyunk..


Neked könnyebb lesz, mert hagyományos méretû a lábad. Az enyém nem kifejezetten biciklis alkat. :) Én ezért nem találok. Ha vékony lenne, akkor már sok helyen vehettem volna. A Kálvin téren, a Lurdyban, pl volt.
Viszont a Divexben csalódtam, iszonyúan összenyomták a bringás részt, hogy legyen hely a síelõknek. Ok, hogy kevesebben bringáznak télen, mint amennyien síelnek, de azért egy kis részen lehetett volna téli cucc. Egy-két thermo nadrágon, meg fölsõn kívül mást nem láttam.

Úgy néz ki megint megbuktam matekból. Ráadásul most csak 3 pont kellett volna, hogy meglegyen. :(

#3129
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Tin: akkor máshol kezdek, hátha..

Cuki: áá, dehogy tûnik papucsnak.. :D Én is így vagyok vele. Sokmúlik a páromon, mert õ most mindennél fontosabb. Már a 6. hónapon is túl vagyunk..

#3130
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Én holnap tudok választ adni, megbeszélem a Párommal mit tervezett. ( ez most nagyon papucs):D
Én szívesen mennék, úgy sem ültem bringán 1hónapja.:(

#3131
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Még nem tudom, de valamit kitalálok. Azért is jó, hogy nem tépés van, mert akkor talán nem olyan vészes a menetszél. Meg ha bemelegedik, akkor csak a megállással kell vigyázni..
De tudom, hogy ez elvileg nem elég, szóval lehet elnézek valahova venni egy térdvédõt. Valami ötlet? Mondjuk Decathlonban vannak normálisak?


Nem, ott csak lábszármelegítõk voltak, vagy hogy hívják azt, ami leér a bokádig

#3132
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

A térdeddel mit csinálsz?

Még nem tudom, de valamit kitalálok. Azért is jó, hogy nem tépés van, mert akkor talán nem olyan vészes a menetszél. Meg ha bemelegedik, akkor csak a megállással kell vigyázni..
De tudom, hogy ez elvileg nem elég, szóval lehet elnézek valahova venni egy térdvédõt. Valami ötlet? Mondjuk Decathlonban vannak normálisak?

#3133
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
"Mondjuk" szót használtam. :) És igazából azért emeltem ki, mert õ csak talizni akart, de ezzel a "módszerrel" azért tekerhetünk is..
De persze, jöjjön mindenki, aki egy akar egy nagyon lazát tekerni.. :)

Edit: Ó, én Cukival is találkoztam már egyszer.. :)

#3134
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Csak Tin, vagy valaki más is mehet ?


Nyilván más is, mi már ismerjük egymást Ray-el. :)

#3135
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Végülis itt bármit lehet.. :D

Egyébként örülök, hogy itt vagy.

Eszembe jutott, hogy az elsõ beszélgetõs-ismerkedõs talit úgyis meg lehetne csinálni, hogy szépen eltekerünk pl Szentendrére és mondjuk ott lángosozunk egyet, vagy valami. Szóval terhelés nélkül. Szentendre nem olyan nagy táv és arra akárki eljöhet. Ebben az esetben még a hideg sem számít annyira, mert nem kell ezerrel menni, meleg cucc, semmi izzadás..

Most valahogy kedvem lenne egy ilyen kiruccanásra a hétvégén, csak úgy. (Ha a párom nem tervezett már mást..) Szóval valaki? Mondjuk Tin ráérsz az egyik délelõtt?


Ha jól tudom ráérek, és kedvem is lenne. Lehet, hogy sírni fog a bringám, mert olyan régen nem ültem rajta, hogy megszokta a pihenést. Síkon elmegyek bármeddig, az nem gond.
A térdeddel mit csinálsz? Vettem térdmelegítõt, de odaadtam az egyik haveromnak, mert annyira szúrt, és akadályozott a mozgásban is. (ez volt a fõbb ok, mert a szúrás miatt akár vehettem volna kívülre is, de így is szûk volt)

egyébként tanulok (azért nem nagyon jövök), de most kicsit pihenek:) Holnap biológia vizsga. Ma délután lesz meg a matek eredménye, nagyon izgulok, hogy sikerült-e.

#3136
Tailor

Tailor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Csak Tin, vagy valaki más is mehet ?

#3137
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

ezt csak úgy írtad? :)

Végülis itt bármit lehet.. :D

Egyébként örülök, hogy itt vagy.

Eszembe jutott, hogy az elsõ beszélgetõs-ismerkedõs talit úgyis meg lehetne csinálni, hogy szépen eltekerünk pl Szentendrére és mondjuk ott lángosozunk egyet, vagy valami. Szóval terhelés nélkül. Szentendre nem olyan nagy táv és arra akárki eljöhet. Ebben az esetben még a hideg sem számít annyira, mert nem kell ezerrel menni, meleg cucc, semmi izzadás..

Most valahogy kedvem lenne egy ilyen kiruccanásra a hétvégén, csak úgy. (Ha a párom nem tervezett már mást..) Szóval valaki? Mondjuk Tin ráérsz az egyik délelõtt?

#3138
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

123


ezt csak úgy írtad? :)

#3139
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
123

Eddigi lista:


Szám/ név/ jönne-e?/ lakhely/ túra helyszine/ tali helyszine/ bringa /matrica kell-e?
1 Cuki /igen/ BP /bárhol /bárhol/ MTB /nem
2 Tin /csak tali /Bp/ ?/ bárhol/ MTB/ nem
3 al01/ igen /BP/ Pilis /Szentendre HÉV áll./ MTB XC /NEM
4 Kosina Szilárd/ igen /Tatabánya/ BP környéke /?/ MTB/ nem
5 Bikertigger/ igen /Szentendre /Pilis /? /MTB/ igen
6 -Henger-/ igen/ Ajka/ Bakony/ ?/ ?/ igen
7 Tiberius/ igen /Debrecen/ ?/ ? /MTB CC /nem
8 Jupiter/ igen /BP /Pilis /?/ MTB /igen
9 GeNeZiS /igen/ BP/ bárhol /bárhol/ MTB/ nem
10 nyuszipok /igen/ Tatabánya/ bárhol/ bárhol/ MTB/ nem
11 McPherson /igen/ Budakeszi /bárhol /bárhol/ MTB/ nem
12 kmax/ igen /BP/ bárhol/ bárhol /MTB/ nem
13 raycoon/ igen /BP/ BP környéke/ bárhol /MTB /nem
14 ancitrus /igen/ BP/ bárhol /Hõsök tere /MTB/ nem
15 bikebuddha / igen (90%) / Veszprém / Dunántúl / Dunántúl / MTB / nem
16 kelliz/ igen/ Dunakeszi/ BP környéke/ MTB /nem


Ja és köszi raycoon a topikot. Mostmár lelkiismertfurdalás, és a kimoderálás réme nélkül mondhatok bármit. :)


Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#3140
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Ha már a többieknek "kivitatkoztam" a lényeget a modikból, akkor már csak jól esett megnyitni.. :D

És bár itt ugye nem lehet offolni, mert mindent szabad, de azért, hogy legyen valami hasznos is átemelem a listát. :) Remélem ez volt az utolsó..


Eddigi lista:


Szám/ név/ jönne-e?/ lakhely/ túra helyszine/ tali helyszine/ bringa /matrica kell-e?
1 Cuki /igen/ BP /bárhol /bárhol/ MTB /nem
2 Tin /csak tali /Bp/ ?/ bárhol/ MTB/ nem
3 al01/ igen /BP/ Pilis /Szentendre HÉV áll./ MTB XC /igen
4 Kosina Szilárd/ igen /Tatabánya/ BP környéke /?/ MTB/ nem
5 Bikertigger/ igen /Szentendre /Pilis /? /MTB/ igen
6 -Henger-/ igen/ Ajka/ Bakony/ ?/ ?/ igen
7 Tiberius/ igen /Debrecen/ ?/ ? /MTB CC /nem
8 Jupiter/ igen /BP /Pilis /?/ MTB /igen
9 GeNeZiS /igen/ BP/ bárhol /bárhol/ MTB/ nem
10 nyuszipok /igen/ Tatabánya/ bárhol/ bárhol/ MTB/ nem
11 McPherson /igen/ Budakeszi /bárhol /bárhol/ MTB/ nem
12 kmax/ igen /BP/ bárhol/ bárhol /MTB/ nem
13 raycoon/ igen /BP/ BP környéke/ bárhol /MTB /nem
14 ancitrus /igen/ BP/ bárhol /Hõsök tere /MTB/ nem
15 bikebuddha / igen (90%) / Veszprém / Dunántúl / Dunántúl / MTB / nem
16 kelliz/ igen/ Dunakeszi/ BP környéke/ MTB /nem


Ja és köszi raycoon a topikot. Mostmár lelkiismertfurdalás, és a kimoderálás réme nélkül mondhatok bármit. :)