Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Flash Across Maraton | Sopron

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1773 hozzászólás a témában

#81
vendég_feczo_*

vendég_feczo_*
  • vendég
Én Siófok, Szabadbattyán, Székesfehérvár, Mór, Kisbér, (Gyõr) Csorna, Balf (itt van a szállásom is Molnár panzió) útvonalon megyek szombat délelõtt, szerintem olyan 9 órás indulással, lesz még mellettem egy hely akár kerékpárral együtt, akit érdekel szóljon.


Este lehet benézek Sopronba a Fórum Pizzériába ha megtalálom, habár nem vagyok nagy fórum addict :)

#82
vendég_feczo_*

vendég_feczo_*
  • vendég
Kiírás szerint 15-tõl 19-ig lehet elõtte való napon, igen.

#83
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
a rajtszámot szombaton fellehet venni a Ritzingi-tónál?
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#84
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Akkor gyere velem te is vonattal, ugyanis így én sem tudok Eráékkal menni. Valószínûleg szombaton mennék a kora délutánival, de ha neked jobb a korábbi, akkor az is jó!

#85
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Nos végleg eldõlt, hogy sárgumi kell ide is, mert
jön még esõ
agyagos a sár
a tandem elsüllyed a sárban
Paul + Era nem jönnek

kahlesz mi sajnos tele vagyunk... :-(

#86
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Sziasztok!
SOS keresek valakit, akihez be tudnék társulni autóba a hétvégén sopronba menet. Era és Paul visszamondta a várható idõjárás miatt, de én nem szeretném. Szóval ha volna egy kocsi, én cserébe tudok még két szállást 2000huf/fõért. Úgy is jó, ha nem Sopronba szálnánk meg, de akkor nekem nincs szállásom.

#87
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Most beszéltem öcsémmel (õ már tegnap elment Sopronba). Végignyomták a rövid és a középtáv nyomvonalát, szerinte minden körülmény között simán járható a pálya. neki elhiszem
Azt mondja, hogy pont annyira köves a talaj, hogy a kerék egyáltalán nem tud megsüllyedni és a sarat sem szedi össze.

Egyébként ahogy néztem a nevezettek listáját jó kis nemzetközi mezõny jött össze. Osztrákokkal meccselés rulez! :bananadan

#88
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Szilváson jól jött volna a váz alsócsõre szerelhetõ sárvédõ lemezke, ha nagyon nagy a posvány, lehet, hogy beszerzek egyet. Nem ciki. Ha telemegy a szemed sárral, s emiatt buksz 5 helyezést, na AZ ciki.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#89
dj=dj

dj=dj

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Akkor sárgumi ok! De vajon sárvédõ? (vagy az ciki?)

#90
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
a pálya bizonyos része köves ott gyorsan szárad még ha elõtte nap esik az esõ akkor is. AZ agyagosabbrészen várható nagyobb pocsolya ill nagy sár.
ha maradna az idõ hétvégéig hmm ....
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#91
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Tavaly indultam Flashen, szerintem a határsáv környéke nem tud olyan sáros lenni, hogy cipelni kelljen. Szerintem ezt mások is megerõsíthetik.
Elég durván murvás a talaj, max fröcsköl.


Ezt most vehetjük úgy, hogy
1. A hatásáv a sáros csak
2. nem fogja összeszedni a kerék
???

#92
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
http://www.sopron.hu...n.php?param=345

Marad a sárgumi.

Itt meg a várostérkép: http://www.sopron.hu...n.php?param=262

#93
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
OFF Panaracer Fire Mud Pro 1.8"? (a valóságban 1.7"...) Nekem nagyon bevállt...csekk internet, forgalmazó, õk segítenek.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#94
Tibee

Tibee

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
Így van Dante!

Utálom, mikor én cipelem, tolom, stb mert rossz a gumim, mások, meg eltekernek mellettem sárgumival. Már csak egy a baj: 2 boltban néztem, de még nem találtam 1,8ast pláne 2 dbot belõle. Ötlet esetleg hol próbálkozzak Pesten, ahol sok gumi van?

#95
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hát, ha a Szilvásból indulok ki, az 1.7-1.8-as sárgumi nagyon is jó lesz. Kõkeményre fújva, fullyban mindenütt jó, kivéve aszfalton, de ott is lehet vele azért csapatni. És könnyû, tehát pörög ezerrel. Ha már cipelni kell az régen rossz, Szilváson is volt 20 méter, ahol sajnos nekem kellett (Katonasírok), hát erre azért nem szabad építeni. Lehet bohóckodni mindenféle átmeneti, "sártûrõ" gumival, de a sár kéem sár, s az idei versenyeken úgyis az megy jól, aki sárgumival megy - már önmagához képest is. Szóval ha a pálya 50 %-a saras, akkor szerintem felesleges aszfaltra és murvára hivatkozni, a sárgumi egy ésszerû kompromisszum, nagyon nem lehet vele sízvni. Node nélküle...;) :D Persze úgyis ott és akkor derül ki a tuti, szóval én több gumiszettet viszek magammal, s majd a helyzet hevében döntök.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#96
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Tavaly indultam Flashen, szerintem a határsáv környéke nem tud olyan sáros lenni, hogy cipelni kelljen. Szerintem ezt mások is megerõsíthetik.
Elég durván murvás a talaj, max fröcsköl.

Én az IRC Nothos 1.95 -re szavazok.

#97
Tibee

Tibee

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Vajh milyen gumival érdemes mászogatni a Flass-en??

Egy biztos, ha sár lesz (márpedig sajna úgy néz ki), akkor nem vagyok hajlandó sárgumi és hátitasek nélkül elindulni.
Idei BM-en, és PM-en indultam, szörnyû volt. Gyári Maxxis Ignitor/Dynomite volt fenn, de hihetetlen módon beszedi a sarat. Ráadásul a szélsõ bütykök úgy, hogy vagy 1 centivel szélesebb lett a kerék, amit bepakolt a Vféknek. Onnantól meg beállt...
Tegnap néztem Maxxis Medusa sárgumit, de sajna csak 2,1-ben volt, 1,8as nem. 2,1est meg nem akarok felrakni. Majd ma még keresek...
Ja és a hátitasi minek? Kifejlesztettem egy zseniális cipelési technikát, amit BM-on alkalmaztam. Hátitáska tetejébe beleakasztottam a felsõ csövet, és így a bringa keresztben volt a hátamon, 2 kéz a törzs mellett lóg, és séta :D

#98
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Az én tippem egy viszonylag ritka mintázatú, nem túl vékony, 1.9 körüli gumi.

Sopronban kiviggyent a nap, remélem bírja a hét végéig! :slonko:

#99
dj=dj

dj=dj

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Vajh milyen gumival érdemes mászogatni a Flass-en??

#100
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Kõszeg 60 kilcsi Soprontól, autóval kb. 40 perc.

Eisenstadt környékén az osztrák jelentések szerint hét végén már javul az idõ.
Hál' Istennek ma csak csepergett az esõ, komolyabb mennyiség nem volt.