Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Flash Across Maraton | Sopron

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1773 hozzászólás a témában

#61
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ha már neveztem, tutira elindulok, jöjjön akár a legrosszabb terep...

Meg hát nem lehet ezt a "visszalépkedést" folyton csinálni - egyre "brittebb" lesz úgyis az idõjárás (Golf-áramlat belassulása ugye), szóval ha nem szerettek sárban bicajozni, lehet alternatív sportot keresgélni...;) (nekem a Szilvás kemény 2500 HUF anyagi kárt okozott, azért annyira nem halálos...)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#62
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
idén minden hétvégén (majdnem :)) szar idõ volt eddig!

én szerintem azért nem fogok indulni ,mert amennyi anyagi kárt okozok ezzel a saras tereppel a bringában az abszolút ,de nem kifizetõdõ!!!
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#63
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Én is csak egyen indultam el, de a Budamarci saras dagonya volt (ott kint voltam, de visszaléptem...), Zalaszentgrót, úgy hallom szintén, Szilvást meg...hmmm...nem fogjuk elfelejteni egy darabig. ;)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#64
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Megint egy sarazás, jeeeee. Sokba kerül ez a szezon nekünk. De hogy ez már a negyedik saras verseny lesz, azt már nem hiszem el.


4? nekem az elsõ. még nem voltam idén maratonon :D

lehet hülye kérdés, de ausztirában a B62 es útra kell venni autópálya matricát? vagy egyéb rejtett költség felmerülhet még?

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#65
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Megint egy sarazás, jeeeee. Sokba kerül ez a szezon nekünk. De hogy ez már a negyedik saras verseny lesz, azt már nem hiszem el.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#66
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
jelenleg: :piorun:
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#67
Larry King

Larry King

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Most épp esik Sopronban és környékén.Voltunk ma a pályán,Ausztriában végig tökéletesen tekerhetõ esõben is,hazai "vizeken" van egy-két sáros rész,arról fentebb írtam.A többi helyen kavicsos a talaj és elvezeti a vizet.Holnapra és vasárnapra borús idõt jósolnak,van errefelé egy mondás: "az esõt a Fertõ lehúzza..." Reménykedjünk,barátaim!

#68
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
most kéne újra csekkölni
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#69
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Csekkoltam öcsit, Sopronban továbbra sem esik!
Holnap indulás!!!

#70
vendég_feczo_*

vendég_feczo_*
  • vendég
Sajnos a ciklon Kelet - Nyugat irányban mozog, de persze én is reménykedem.

http://www.icicom.hu...felho/felho.php

#71
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Ezt érdemes figyelgetni:

http://www.wetter.at...and/neckenmarkt

Ahogy nézem a megerõsödõ szél a vártnál gyorsabban átfújta a felhõket Sopron felett, így a korábban ígértnél elöbb, már szombaton jobb idõ lesz.

Öcsém azt mondja, hogy Sopronban szerda óta nem esett!!!

Adamkg: szerintem tényleg mázlink lesz!

Jó hely az a Sopron.

#72
Tibee

Tibee

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás
ÁÁÁ, sajnos nem tudok menni hülye meló miatt, meg a fantasztikus Máv miatt, pedig már úgy vártam... :thunder:
Határátkelést jó hogy megoldották, sajnos már voltam olyanon ahol nem volt megoldva. Illetve volt olyan, hogy szlovénoknál versenyen áthajtottam minden nélkül 40-nel, csúnyán néztek, de nem lõttek hátba, és ez a lényeg. Horvátoknál meg utánamordítottak, így visszamentem megálltam, és erre meg kiderült, hogy csak a határõr horvátul üvöltötte, hogy: nyomjad, nyomjad! :unia:
Mindenkinek jó versenyzést kivánok, és az esernyõt ne hagyjátok otthon :pada:

#73
vendég_feczo_*

vendég_feczo_*
  • vendég
Ne félj, nem leszel egyedül :)

#74
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Kahlesz: én úgy fest, hogy a délelõtti (10.00 Keleti) vonattal mennék, és nekem sajna mennem kell, mert én írom/fotózom a cikket a Bikemagnak. Szóval, ha szar idõ lesz, akkor én nagyon megszívtam.

#75
Larry King

Larry King

    vendég

  • fórumtag
  • 48 hozzászólás
Sziasztok!
Tegnapelõtt,és tegnap kijelöltük a pályát.Rövid helyzetjelentés:A rajt után a határátlépés ellenõrzés nélkül lesz(reagálva egy korábbi kérdésre).Ezután jön a magyar pályaszakasz egy rövid murvás, majd Brennbergbánya fölött egy sáros-tócsás nehezebben járható 3-4 km-es szakasszal.Egy kiadósabb mászás után azonban jelentõsen javul az útminõség.Szinte végig jól járható,néhol csontszáraz úton nyomhatjátok végig a távot.A határsáv mászásakor lesz néhány nagyobb tócsa,de ezek kikerülhetõk.Muck után a magyar szakasz vége szintén sáros,de ez egy olyan rész,ami egész évben ilyen.A közép és hosszútáv ausztriai szakasza jól járható,sehol nincs sár,mivel murvás dózerutakon mentek.Ha esõ lesz,nem kell tartani a zalaszentgróti dagonyához hasonló helyzettõl.
Jó versenyzést mindenkinek !

#76
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Verseny közben is elkérik az útlevelet a határon, vagy a rajtszámosokkal nem szórakoznak a határvadászok?


Neveztél már a versenyre? Ott kérték az útlevél, v. szem. ig, számot. De rajtszám felvételkor is asszem ellenõrzik. A maraton résztvevõket úgy igazolják h a nálk lévõ lisán csekkolják a határon áthaladottakat. Eddig mindkétszer így történt.
Verseny közben érdekes lenne, h azt hallod Halt! miközben jönnek mögötted ezerrel.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#77
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Szerintem ez a gumikérdés mindig túl van spilázva. Egyszerû a megoldás, vegyetek 2 (neadjisten 3) gumiszettet, s a verseny napján, ott a helyszínen tegyétek fel a megfelelõt. Akkor nem kell stresszelni elõtte, ráadásul nem is kidobott pénz, mert így nem egy gumit fogtok agyonhasználni, hanem csak mindig az adott helyzetre reagálni.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#78
dj=dj

dj=dj

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Verseny közben is elkérik az útlevelet a határon, vagy a rajtszámosokkal nem szórakoznak a határvadászok?

#79
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás

Akkor gyere velem te is vonattal, ugyanis így én sem tudok Eráékkal menni. Valószínûleg szombaton mennék a kora délutánival, de ha neked jobb a korábbi, akkor az is jó!

Lehet, hogy ez lesz, és akkor még el tudjuk dönteni, hogy induljunk, vagy inkább kocsmába menjünk.:)

#80
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Most beszéltem apámmal és azt mondta, hogy ma Sopronban egész nap sütött a nap, és baromi erõsen fújt a szél, így a városban már minden porzik. A jelek szerint ez lesz holnap is, tehát akár még mázlink is lehet.