Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#18181
Írta 2006. május 26. - 07:50
#18182
Írta 2006. május 26. - 00:26
#18183
Írta 2006. május 26. - 00:16
honnan szerváltad a tini-s boxit?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#18184
Írta 2006. május 25. - 23:54
-piszkosul egyedi
-gyönyörû
-pedig nem mai gyerek
#18185
Írta 2006. május 25. - 20:23
Lesz majd valami váz amint összeszedem rá a pénzt.
A kép linkelést majd még gyakorolom.
#18186
Írta 2006. május 25. - 20:15
a gombot, igy a kijelöl rész lesz a link.szép biciklik amugy, de a boxxehez kellene egy rendes váz, nem?
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#18187
Írta 2006. május 25. - 20:14
kicsit érdekes összeállítás, de az eleje nagyon szép! a másikhoz nem értek, de jól néz ki!
#18188
Írta 2006. május 25. - 20:07
http://img154.images...ge=kp5850rd.jpg
http://img62.imagesh...ge=kp5847nj.jpg
http://img511.images...ge=kp5830bv.jpg
Azt elárulhatná valaki, hogy kell külön nevet adni linknek. Ne ilyen "primitiven" legyen odadobva.
Még csak ismerkedek a fórum ezen részével.
#18189
Írta 2006. május 24. - 16:02
Mit szoltok hozza?
#18190
Írta 2006. május 23. - 17:34
www.imageshack.us
utana amikor irod a hozzaszolast klikkelj arra a sarga ikonra (hegyek + napocska) es ott illeszd be az feltoltes utan kapot linket
#18191
Írta 2006. május 23. - 17:28
#18192
Írta 2006. május 23. - 16:19
ja a pogozást nem vettem észre, a floater tényleg hiányzikszep lett tigger, de mivel kona, ezert nem rendes negy forgaspontos, szal pogozik es flo`ter sincs rajta. es nem is rootbeer szinu.
mindenestre az elsõ pár tiz kilcsi után qrva jó.......speckó alias nyereg nagyon kényelmesnek tûnik, és a habverõ nagy találmány.....mégiscsak fogok stoplival terepezni.....
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#18193
Írta 2006. május 23. - 16:07
RAUH-Welt
B E G R I F F
#18194
Írta 2006. május 23. - 15:31
Mohus, még nem mértem, elmételig 10,3 de a tervezett upgréddel 10 alatt lesz kicsivel......
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#18195
Írta 2006. május 23. - 10:59
Biketigger: szép-szép, csak Kona
X.
Merida Speeder__________________________Magellan Serpens --> Merida XC-Mission
Járt utat járdáért el ne hagyj!
#18196
Írta 2006. május 23. - 09:43
Dönörû. Az utolsó Pyxis-változat, ami nekem igazán bejött (az elsõ szériás cromo után).Baron: szépséges, gratula.
mentem egy kis sarasat a hétvégén, hát ilyen koszos bringával nyomulok én:
#18197
Írta 2006. május 23. - 09:42
#18198
Írta 2006. május 23. - 09:37
súlyra mennyi lett egyébként?
#18199
Írta 2006. május 23. - 08:28
http://img.tar.hu/ka.../22220398.jpg#3
a próbakörük 240 kilóméteres, van lehetõségük bizonyítani
#18200
Írta 2006. május 23. - 08:12
gyorsabban összeállt ,mint az enyémkicsit szedett vedett a setup, de erre futotta
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







