Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19035 hozzászólás a témában

#17481
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Én nem olyan vagyok. Tisztességes normális beállítottságú. :D
De tényleg nem lenne értelme az anyagiakról vitázni...
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#17482
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
ujabb homink van? ejjj PTamás.... :D
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#17483
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Nagyon hasonlítana a gyerekes f@szösszeméregetõsdire...


Ezt két éve beírtad volna...:rolleyes:
Te is biztos ***** vagy!

#17484
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Nagyon hasonlítana a gyerekes f@szösszeméregetõsdire...
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#17485
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.250 hozzászólás
  • LocationSvájc
azt hiszem csunya vége lenne ha mindenki árakkal kezdene vagdalózni...
nem hiszem, fórumba illõ lenne. MIndenki annyit költ rá amennyije van.
$ nem tartozik másra azt hiszem

amugy jó kis canga csak tényleg egy kicsit húzos tekintve hogy pyxis-t kapsz olcsóbbért
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#17486
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
czpetike! Ez tényleg horrorisztikus árból jött ki a felszereltséghez képest. Most nem mondok konkrét árat az enyémre, de az olcsóbb volt. (az is alkatrészekbõl jött össze)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#17487
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
és Thezt ne kérdezzük meg, h õ mennyibõl rakta össze... :)

#17488
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ezentúl a cucc, és a súly mögé írjunk árat is?:)
érdekes megközelítés
(csak úgy) ha már merida.

#17489
czpetike

czpetike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 265 hozzászólás
Kézzel nem lehet belenyomni.
Te mennyibõl rakod össze? Amilyen bringákat itt láttam, némelyiknek csak a váza kerül ennyibe.

#17490
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
sajnos az a 309 rengeteg ezért...
a láncot meg nem kellett volna újat venned, 1 szem hibája miatt...
ja és patentszemhez minek láncbontó?

#17491
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
jó, hát ettõl megkímélhettél volna.
nem akarom, hogy abba fulladjunk, kinek mennyit ér a biciklije, vagy más.
biztos nagy dolog, hogy hude sokat költöttél rá, lehetsz is büszke magadra, de ez nem a legjobb megnyilvánulási formája.
ennél már csak egy rosszabb van, amikor valaki felrakja apróhidetõbe :mybad:
itt vannak páran, akiknek a váza is többe van, mint ez egészben. ami ráadásul igy, hogy megveted, kb annyit ér, amit mondtam.
szóval szép, meg gratula, de a dicsekvésnek itt nincs helye.
lehet, hogy a lelkedbe tiportam, de ez van.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#17492
czpetike

czpetike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 265 hozzászólás
Jól számoltál.

Ha nem számoljuk bele a meglepetést. A tartozék fék-rögzítõ hiányzott, +4000. A CN-HG53 láncot kinyírtam a sebészi pontosságú B+ láncbontónak (1600Ft) köszönhetõen. Nem lehetett vele egyenesen beletolni a patentszemet, hát kissé kilógott, majd újítok egy profibbat - mondtam magamnak. Egyszercsak szétnyílt (ekkor még nem volt perfekt a tragacs), elhajlott, hazaviszem, visszaegyengetem, hagyom a bánatba, mégsem hagyom, a B+ láncbontó véglegesen félretolta a patentszemet. Új lánc: CN-HG73, +5000.

A végeredmény 309 000.

Még lesz rajta lámpa, új nyereg és új km-óra. Pár év használat után új fényezés (részletek)

#17493
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
jujj most csak fejben lévõ bolti árakból elkezdtem számolgatni a srác alkatrészlistáját... és megérintettem a 300-at :scared:

#17494
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
az alap shimano kerekek nem tul dragak. de alkatreszenkent venni lx-deore cuccokat tenyleg eleg penztarcagyilkos dolog, foleg ha eloveszunk egy kellys arlistat pl
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#17495
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás


nagyjából 150-180k lehetett.


ne legyen igazam, de egy új alkatrészekbõl egyénileg összerakott bringa amin gyári kerekek vannak, nem hinném, hogy 200 alatt kijön

az meg a másik fele, hogy soha nem vennék deore szintû gyári shimano kereket valag pénzért (kevésért se :) )

off...egyedül a pedálom shimano, de még azzal is szívok...on

#17496
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
nem szar, de ár értékben kapsz jobbat is.

#17497
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
rob, tehát shimano kerék szar? sztem olyan 200k körül. de ne vágjunk fel a bicók értékével...

#17498
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Mikor elhoztam a szervizbõl (légtelenítették a féket és beállították a sebességváltót, mert az nekem hülyén sikerült) nagyonis jól jött a sárhányó, mert elõtte szakadt az esõ. Jó dzsuvás lett a kereke. Nem tetszett volna, ha összefröcsköli a drága pólómat meg a gatyámat.

Egyébként mit gondoltok a Shimano kerékrõl, elég ritka? Szerintetek mennyibe került a verda?

sárhányó az a kerék, sárvédõ meg amire gondolsz.
shimano kerék nem véletlenül ritka, de nem akarlak elkeseríteni.
nagyjából 150-180k lehetett.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#17499
czpetike

czpetike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 265 hozzászólás
Mikor elhoztam a szervizbõl (légtelenítették a féket és beállították a sebességváltót, mert az nekem hülyén sikerült) nagyonis jól jött a sárhányó, mert elõtte szakadt az esõ. Jó dzsuvás lett a kereke. Nem tetszett volna, ha összefröcsköli a drága pólómat meg a gatyámat.

Egyébként mit gondoltok a Shimano kerékrõl, elég ritka? Szerintetek mennyibe került a verda?

#17500
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
Klassz bicó, és szerintem ha valaki városban is bicózik, akkor kellhet az a sárvédõ. amúgy ismerek egy versenyzõt, aki a sarasabb versenyeken sárvédõvel megy, tehát...