Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
Indította
Endroo
, 2006. január 10. 21:43
#17441
Írta 2006. augusztus 08. - 17:11
listázz
(többi cucc a c'dale-rõl?)
(többi cucc a c'dale-rõl?)
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#17442
Írta 2006. augusztus 08. - 14:30
Na itt egy rendes kép, Józsefrõl.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.
#17444
Írta 2006. augusztus 07. - 07:04
Konkretan ugye sargas-zold szine van.
A fekete hajtokar valoban szebb lenne, de az xt-nel ar/ertek aranyban nem nagyon tudok jobbat. Foleg, hogy 32-33000 Ft-volt fel evvel ezelott nemetorszagbol.
thx
A fekete hajtokar valoban szebb lenne, de az xt-nel ar/ertek aranyban nem nagyon tudok jobbat. Foleg, hogy 32-33000 Ft-volt fel evvel ezelott nemetorszagbol.
thx
#17445
Írta 2006. augusztus 06. - 20:54
meg ezen a kepen konkretan zold a szine
de amugy szepek.
de amugy szepek.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#17446
Írta 2006. augusztus 06. - 19:47
Szvsz ez az f600 a cannondale legszebb hardtail-je. Nagyon ott van, de sír egy fekete hajtókarért;)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.
#17447
Írta 2006. augusztus 06. - 18:59
Ide mar regen irtam, gondoltam ha végre tiszta mindket Cannondale lefotozom oket, es belinkelem. A keket a nyar elejen vettem a baratnomnek, a sarga meg ugye az enyem.
kep: http://img.tar.hu/ka.../24579826.jpg#3
kep: http://img.tar.hu/ka.../24579826.jpg#3
#17448
Írta 2006. augusztus 05. - 20:51
#17449
Írta 2006. augusztus 05. - 20:49
#17450
Írta 2006. augusztus 05. - 20:46
Stucni + kormány majd Recefice lesz, villa Reba Team, vagy U-turn-os Revelation, de csak tavasszal....de telóból csakis fehér...
Meg ha meghívsz egy FSA karbon h.mûre akkor az is fekete lesz..:
Meg ha meghívsz egy FSA karbon h.mûre akkor az is fekete lesz..:
#17451
Írta 2006. augusztus 05. - 20:37
Csinálhatnál belõle full fekete lopakodót, ne lógjon ki semmi a sorból.
#17452
Írta 2006. augusztus 05. - 19:17
#17453
Írta 2006. augusztus 05. - 19:15
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
Itt a enyém bicikli, még nem egy hiperkönnyû masina, de majd idõvel hátha az lesz....
Kicsit nagyobba....http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
Itt a enyém bicikli, még nem egy hiperkönnyû masina, de majd idõvel hátha az lesz....
Kicsit nagyobba....http://www.kepfeltol...ltoltes.hu_.jpg
#17454
Írta 2006. augusztus 05. - 16:24
gondolom bringazni fog vele. vagy legalabbis tamaszkodni mellette pizzaval a kezeben.
Kimegyek és megkéselem aki csúnyán néz;)
#17455
Írta 2006. augusztus 05. - 16:23
a freak nyereg is gyari? azt mondjak marom kenyelmetlen. azt meg tudom, hogy kb ket honap mulva felveszi vegleges szinet, ami egy nagyon csunya sargas barna valami
Ja gyári, másfél óra tekerés olyan érzés vele mint egy nap a WTB-vel, szóval ezt még ma átrakom:D
#17456
Írta 2006. augusztus 05. - 16:16
#17457
Írta 2006. augusztus 05. - 16:15
inkabb az utobbigondolom bringazni fog vele. vagy legalabbis tamaszkodni mellette pizzaval a kezeben.
#17458
Írta 2006. augusztus 05. - 16:11
gondolom bringazni fog vele. vagy legalabbis tamaszkodni mellette pizzaval a kezeben.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F
#17459
Írta 2006. augusztus 05. - 16:09
#17460
Írta 2006. augusztus 05. - 16:07
a freak nyereg is gyari? azt mondjak barom kenyelmetlen. azt meg tudom, hogy kb ket honap mulva felveszi vegleges szinet, ami egy nagyon csunya sargas barna valami
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.
RAUH-Welt
B E G R I F F

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






