Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#17521
Írta 2006. július 31. - 22:08
#17522
Írta 2006. július 31. - 22:00
markolatváltó maradjon meg a tekerõs gépek rossz szokása(mint a DC is)
extrém bringára csak pöcögtetõs;)
na majd jól meglesem azt a randa gépszörnyet vmikor remélem:)
és leshetnél rugókat is, majd MSN-en megírom holnap körül, h pontosan milyen kellene, így elsõre annyi jut eszembe, h a 222-es tagba 450 körüli kéne
#17523
Írta 2006. július 31. - 21:58
ha felajánlana vki egy ilyet, még a csapi ellenére is elfogadnám
sok-sok kellemes kilómétert vele!
#17524
Írta 2006. július 31. - 21:57
a nyereg ráadásul brutálisan elõre van tolva, alig van pilótafülke, mivel berugózáskor a hátsó kerék beleér(t)!!
amúgy mostanra már nincs is rajta
a terelõn kívül 1 kérdés maradt még, h markolat v trigger? markolatváltó is nagggyon fasza, csak az akkor behatárolja, h milyen rendes markolattal lehet használni
markolatváltó maradjon meg a tekerõs gépek rossz szokása(mint a DC is)
extrém bringára csak pöcögtetõs;)
na majd jól meglesem azt a randa gépszörnyet vmikor remélem:)
#17525
Írta 2006. július 31. - 21:55
Ma megszületett.
Nehez szüles volt, de nagy kereset utan ez lett belöle.
Giant Trance2
http://pix.bikemag.h...14/DSC03618.JPG
Mai naptol Rebell-78 Bike, remelem nagy szerelem lesz belöle:love1:
Nekem nem tetszik, bár ezzel már korábban is így voltam. Ma ráadásul egészen közelrõl vehettem szemügyre. De remélem, hogy neked tetszik, és be is fog válni.
Úgy néz ki, hogy augusztus végére nekem is meglesz a "KONA."
:lol1:
#17526
Írta 2006. július 31. - 21:45
amúgy mostanra már nincs is rajta
a terelõn kívül 1 kérdés maradt még, h markolat v trigger? markolatváltó is nagggyon fasza, csak az akkor behatárolja, h milyen rendes markolattal lehet használni
#17527
Írta 2006. július 31. - 21:32
ebbõl a v10bõl meg még lehet bicikli is, de egyelõre nem úgy néz ki:D a nyerget retusálja már le valaki róla!!!
:rotfl:
#17528
Írta 2006. július 31. - 21:30
A SC nem az én mûfajom, de igazi rettenetnek tûnik, bár a hosszúkanalas Deore váltó kicsit fura rajta:)
Gratulálok a szép masinákhoz!
#17529
Írta 2006. július 31. - 21:24
még csak a "gyári" fotóval tudunk szolgálni;
http://apro.bikemag....t=22188&cat=all
V10, 5th, BoxXxer, Mag, DoubleTrack, Hadley és Novatec
ami kerül rá; RF Prodigy DH, Altrix kormánymû, SramX7 váltókar/hváltó, terelõ még kérdéses...
és persze vmi értelmes nyereg a Love Seat helyett
#17530
Írta 2006. július 31. - 21:02
gratula, remélem beválik......menettapasztalatokat várjukMa megszületett.
Nehez szüles volt, de nagy kereset utan ez lett belöle.
Giant Trance2
http://pix.bikemag.h...14/DSC03618.JPG
Mai naptol Rebell-78 Bike, remelem nagy szerelem lesz belöle:love1:
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#17531
Írta 2006. július 31. - 20:59
Nehez szüles volt, de nagy kereset utan ez lett belöle.
Giant Trance2
http://pix.bikemag.h...14/DSC03618.JPG
Mai naptol Rebell-78 Bike, remelem nagy szerelem lesz belöle:love1:
#17532
Írta 2006. július 31. - 20:52
#17533
Írta 2006. július 31. - 20:48
#17534
Írta 2006. július 31. - 20:43
a 400 gramm elég könnyûnek számít...igaz, abszolut nem értek ezekhez a masszív cuccokhoz, de én még plasztik tüskés medvetalp pedállal nem találkoztam...
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#17535
Írta 2006. július 31. - 20:41
#17536
Írta 2006. július 31. - 20:32
addig meg 300 Ft-ért egy nagy mûanyag platform, legjobb erre...
#17537
Írta 2006. július 31. - 14:25
#17538
Írta 2006. július 31. - 14:04
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#17539
Írta 2006. július 31. - 12:48
#17540
Írta 2006. július 31. - 10:56

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





