Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#17521
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
olyanom foxból akad is egy.
majd msn;)
randa de finom:D

#17522
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

markolatváltó maradjon meg a tekerõs gépek rossz szokása(mint a DC is)
extrém bringára csak pöcögtetõs;)

na majd jól meglesem azt a randa gépszörnyet vmikor remélem:)


és leshetnél rugókat is, majd MSN-en megírom holnap körül, h pontosan milyen kellene, így elsõre annyi jut eszembe, h a 222-es tagba 450 körüli kéne

#17523
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Trance gyönyörû, és nagyon szépen mozog...
ha felajánlana vki egy ilyet, még a csapi ellenére is elfogadnám :D
sok-sok kellemes kilómétert vele!

#17524
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

a nyereg ráadásul brutálisan elõre van tolva, alig van pilótafülke, mivel berugózáskor a hátsó kerék beleér(t)!! :D
amúgy mostanra már nincs is rajta

a terelõn kívül 1 kérdés maradt még, h markolat v trigger? markolatváltó is nagggyon fasza, csak az akkor behatárolja, h milyen rendes markolattal lehet használni


markolatváltó maradjon meg a tekerõs gépek rossz szokása(mint a DC is)
extrém bringára csak pöcögtetõs;)

na majd jól meglesem azt a randa gépszörnyet vmikor remélem:)

#17525
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Ma megszületett.
Nehez szüles volt, de nagy kereset utan ez lett belöle.

Giant Trance2
http://pix.bikemag.h...14/DSC03618.JPG

Mai naptol Rebell-78 Bike, remelem nagy szerelem lesz belöle:love1:


Nekem nem tetszik, bár ezzel már korábban is így voltam. Ma ráadásul egészen közelrõl vehettem szemügyre. De remélem, hogy neked tetszik, és be is fog válni.
Úgy néz ki, hogy augusztus végére nekem is meglesz a "KONA."
:lol1:


#17526
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
a nyereg ráadásul brutálisan elõre van tolva, alig van pilótafülke, mivel berugózáskor a hátsó kerék beleér(t)!! :D
amúgy mostanra már nincs is rajta

a terelõn kívül 1 kérdés maradt még, h markolat v trigger? markolatváltó is nagggyon fasza, csak az akkor behatárolja, h milyen rendes markolattal lehet használni

#17527
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
trance nagyon finom!!!:)

ebbõl a v10bõl meg még lehet bicikli is, de egyelõre nem úgy néz ki:D a nyerget retusálja már le valaki róla!!!
:rotfl:

#17528
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
pfff ez a Trance nagyon ütõs lett!
A SC nem az én mûfajom, de igazi rettenetnek tûnik, bár a hosszúkanalas Deore váltó kicsit fura rajta:)

Gratulálok a szép masinákhoz!

#17529
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
új gép van felénk is, Foxié, pár embernek ez mond esetleg vmit
még csak a "gyári" fotóval tudunk szolgálni;

http://apro.bikemag....t=22188&cat=all

V10, 5th, BoxXxer, Mag, DoubleTrack, Hadley és Novatec

ami kerül rá; RF Prodigy DH, Altrix kormánymû, SramX7 váltókar/hváltó, terelõ még kérdéses...
és persze vmi értelmes nyereg a Love Seat helyett

#17530
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Ma megszületett.
Nehez szüles volt, de nagy kereset utan ez lett belöle.

Giant Trance2
http://pix.bikemag.h...14/DSC03618.JPG

Mai naptol Rebell-78 Bike, remelem nagy szerelem lesz belöle:love1:

gratula, remélem beválik......menettapasztalatokat várjuk :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#17531
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás
Ma megszületett.
Nehez szüles volt, de nagy kereset utan ez lett belöle.

Giant Trance2
http://pix.bikemag.h...14/DSC03618.JPG

Mai naptol Rebell-78 Bike, remelem nagy szerelem lesz belöle:love1:

#17532
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
én is úgy gondolom, hogy az a 100-120g amennyivel nehezebb egy ilyen pedál a jelenleginél, annyit bõven megér a biztonság, amit nyújt

#17533
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
430 gr az atomjó platform pedáltól....

#17534
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

igaz, abszolut nem értek ezekhez a masszív cuccokhoz, de én még plasztik tüskés medvetalp pedállal nem találkoztam...

a 400 gramm elég könnyûnek számít...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#17535
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
igaz, abszolut nem értek ezekhez a masszív cuccokhoz, de én még plasztik tüskés medvetalp pedállal nem találkoztam...

#17536
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
felesleges fém, úgyis max 1-2 hónap és hidd el spd-re fog váltani...
addig meg 300 Ft-ért egy nagy mûanyag platform, legjobb erre...

#17537
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
hehe kifejtenéd bõvebben?:) túl nehéznek, vagy túl könnyûnek találod? gondolom az elsõ...

#17538
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
Mohus: úristen! :scared: ez 430 gr!!! ááááá

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#17539
HLev

HLev

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
Szerintem puha deszkás cipõ, szöges pedál. Ez néha már túl "szoros" kapcsolat is tud lenni. :) A korábbi tekerõs cipõm egy crosstrainer volt, az is bevált. Mondjuk arra gondolj, hogy a szögek is szép munkát tudnak végezni egy sípcsonton :))

#17540
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Egy ilyen egyszerûbb darabot néztem ki:
http://ebike.hu/term...l/dh-/-bmx/3062

köszönöm a segítséget