http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
és a nagy érdeklõdésre való tekintettel szobámról is csináltam egy képet
no komment plz :-D
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
A tárcsaszemet Máriusz csinálta,a váz egyébként elkelt


A tárcsaszemet Máriusz csinálta,a váz egyébként elkeltez a váz nagyon tetszik, nem tudod esetleg a súlyát?
ez a helius nevû cuccuk? a care-o-bike nevû üzlet honlapján láttam
tedd fel az olvasó szemüvegedetén nem látok sem értékbeli, sem egyéb különbséget
![]()
Jó a kontraszt a két gép között.... :-)
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
nicolai helius cc 2850 gramm /valószinû taggal de nem biztos/ katalóg adatez a váz nagyon tetszik, nem tudod esetleg a súlyát?
ez a helius nevû cuccuk? a care-o-bike nevû üzlet honlapján láttam ilyet használtan...
azért ezek a nikolájék nem hazudtolják meg magukat, cc váz papucsa:
közben megnéztem ww-n, tag nélkül 2,5kg

LOL.
Szerezz valami jo partnert, nem akarlak a Szilvivel megalazni a tobbiek elott![]()
csini a nico
meg a parja is a hatterben
RAUH-Welt
B E G R I F F

Én inkább mindig igyexem konzerválni a gyári állapotot. Sajna elõzõ tulaj nem igyekezett annyira, így 1-2 helyen megvan kopva a festék, ill a villát is csak szigszallag védi úgy-ahogy...
Csak egy hatso kerekem lett kesz, azert van bent az hatul. A Single Track -es kerekem lesz a sarkerek ( az elso mar megvan ), lesz egy ugyan ilyen Mavic 325 -os majd ezzel a gumival es akkor szep lesz.
Komlora szerintem megyek, legalabbis be van tervezve. Csunyan lenyomlak majd
gányoláshoz
elõzõ polar x-emmel énis csináltam ilyet ki jött belõlem a mûvészi hajlam eltorzulása.
lefújtam a felniket stb kékre
1 napig tetszett utána énis hánytam rá és így aligbírtam eladni a bike-ot ígyis áron alul
ezekután megfogadtam h soha többet nem fogok gányolni meg színrefújni etc:)
mindenkinek van ilyen korszaka, majd kinövik
"A hegyikerékpározás több mint versenysport, a természetközpontúan gondolkodó, egészségmegőrző,aktív életstílust kedvelő emberek szabadidősportja." Paripám