Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#17141
Írta 2006. augusztus 26. - 07:33
#17142
Írta 2006. augusztus 25. - 23:52
#17143
Írta 2006. augusztus 25. - 23:51
#17144
Írta 2006. augusztus 25. - 23:44
sír egy fekete nyeregcsõért
én is majdnem megvettem, de lusta voltam alkatrészeket vadászni, hogy komplett gép legyen, igy maradt a fisher.
Igen egy feka nyeregcsõ jól mutatna...
A következõ fizetésnél talán beruházok rá....
Bocs,ténylag Yasec csinálta.Jól szuperál?
Az összes Merida LRS elmehet a ...-ba. :-)
Figyeltem õket maratonokon mozognak ám össze-vissza a betonon. Nem is kicsit.
Hiába a Low Ratio System meg mindenféle varázsszavak...
A Nicolai-ban a rugóstag sík terepen max 2 mm-t mozog.
Ha kiállok a nyeregbõl még annyit sem. Teljesen bemerevedik.
Pedig nem lockoutos!
De kipróbáltam, hogy ugyanezzel a lendülettel lemegyek a betonútról a terepre. Ott aztán életre kel! Nagyon jól mozog.
Még hegyekbe kellene eljutnom, hogy kipróbálhassam, hogy hogy mászik.
Most azzal szórakozattam, hogy próbálgattam a rugóutakat
változtatni különféle nyomással a rugóstagban.
Egyenlõre azt próbálgatom beállítani, hogy ha a 120mm-es állást használom ne legyen olyan nagy a SAG.
A ráhegesztett tárcsafékkonzol is jól mûxik. Jól fog a fék.
#17145
Írta 2006. augusztus 25. - 22:26
szívböl drukkolok neki
ha lesz villa teszt írj róla!!
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#17146
Írta 2006. augusztus 25. - 22:16
akkor vasérnap megyünk a hegyre..jajdeutálommármost:--)
#17147
Írta 2006. augusztus 25. - 21:58
a scott 140ért? jó, hogy 60ért adtam el végül... ha elmegy, akkor fejet hajtok a kolléga elõtt...
kps, 2 bovdenházzal és 2 fékcsõvel meg 10es stucnival
#17148
Írta 2006. augusztus 25. - 21:46
#17149
Írta 2006. augusztus 25. - 21:45
#17150
Írta 2006. augusztus 25. - 21:41
#17151
Írta 2006. augusztus 25. - 21:39
láttad hogy megint apróban a scott?cirka 140e ért..
de azért találkozik a kultúra(töri atlasz)és az ipar acélos ökle(kalapács)egy képen belül..
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
#17152
Írta 2006. augusztus 25. - 20:48
mindeninek a szobám "tetszik" és nem is a biciklim?
#17153
Írta 2006. augusztus 25. - 20:46
jó kis coiler váz, szerettem én is...
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#17154
Írta 2006. augusztus 25. - 20:45
a szoba másik felét nem mertem lefényképezni...
Te atyaúristen!
Azért ezzel a telóval tessék kikerülni a fákat.
#17155
Írta 2006. augusztus 25. - 20:39
valóban szé a szobádhöhh, hála theznek, janinak, meg a kedvenc újságunknak
a bicó most így néz ki (azt kell mondjam, elõnyére vált, hogy nekimentem vele egy fának;)):
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
és a nagy érdeklõdésre való tekintettel szobámról is csináltam egy képethttp://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
no komment plz :-D
#17156
Írta 2006. augusztus 25. - 20:31
a szoba másik felét nem mertem lefényképezni...
sala okos volt, nem rontotta el
#17157
Írta 2006. augusztus 25. - 20:27
Egyébként nagyon zsír a gép!(Kona+Manitou) Sala nem hagyott ki semmit a telóból???
#17158
Írta 2006. augusztus 25. - 20:23
höhh, hála theznek, janinak, meg a kedvenc újságunknak a bicó most így néz ki (azt kell mondjam, elõnyére vált, hogy nekimentem vele egy fának;)):
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
és a nagy érdeklõdésre való tekintettel szobámról is csináltam egy képethttp://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
no komment plz :-D
Sry de muszáj... És még azt nevezik rendetlenségnek ami nálam van???:confused:
#17159
Írta 2006. augusztus 25. - 20:14
#17160
Írta 2006. augusztus 25. - 20:13
Ezen a képen is az a gép látható.
A tárcsaszemet az eladó szerint Yasec csinálta.QUOTE]
Bocs,ténylag Yasec csinálta.Jól szuperál?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






