Na én is beszurom a paripám, csak hogy legyen néhány Trek is
Egyébként 6700-es kicsit megturbozva.
Sram váltással, meg Juicy 5 fékkel
A gépen már nem ez a hjtomû van, hanem egy LX csak a kép kicsit régebbi.
Mielött szoltok a teló(RS pilot) is csereéredt, csak még nincs rá elég "kedvem":p
Végre SZÉP gépek, nem gány munkák.
Végre kimondhatom: nekem a legfontosabb, hogy faszányosan nézzen ki a paripa. Nemsokára linkelem az enyémet is.
edit: thez! A tiédre lassan szavakat sem találok. A legelegánsabb gép, amit valaha láttam. Fehér felni, gold váltókar. Ez igen.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








