Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16481
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

én meg sz*rok rá hogy feltûnõ vagy sem, lényeg hogy jó legyen, és szeressek vele biciklizni..
4 évembe tellt ;)

mohus: másfél megáig www.imageshack.us


énsem a feltünés miatt szintereztetem le a vázam. a villát szine tetszett és ahhoz sztem csak az ugyanolyan színû váz illik... de majd meglátjuk

#16482
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
én meg sz*rok rá hogy feltûnõ vagy sem, lényeg hogy jó legyen, és szeressek vele biciklizni..
4 évembe tellt ;)

mohus: másfél megáig www.imageshack.us

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#16483
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Élõben sokkal dögösebb a színe. csináltam is pár jobb képet a vázról. Tudtok olyan helyet, ahová egyszerûen, gyorsan, sok nagyfelbontású képeket fel lehet tolni?

#16484
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Én megvárom, míg mindenkinek pink, almazöld, meg stricifehér dh gépe lesz és akkor veszek egy feketét. És mégis az enyém lesz a legfeltûnõbb.:)

#16485
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

neee. az úgy nem lesz sztem jó, ha a váz is és a teló is babakék. kell bele valami más szín.
pl. mint a konáknál: váz eleje piros, hátulja szürke, teló szürke. na így szép lenne a tied is, ha nem egyszínû lenne minden.
próbáld ki számítógépen, hogy mutatna a cuccos, aztán fess!


kipróbáltam, és nekem bejött...

amúgy a második szín a fekete lesz, mert azon kívül hogy az összes
bringán lévõ alkatrész fekete (plusz a teló teteje), a vázra is rakok
majd egy fekete custom feliratot

amúgy meg a teló, nem lett átfestve mert az alapból ilyen színû (RS Tora)

#16486
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

Na, le lehet szállni a zöld színrõl.:) A demom is hamarosan ilyen lesz, csak vadabb árnyalat, úh. kéretik nem fintorogni. Tök unalmas a sok fekete, ezüst, fehér, meg mindenféle kommersz gép.

nekem meg a fekete kell és akkor...?:) a bugyikék,rózsaszín meg ilyenek hidegen hagynak :) de ez már off itt

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#16487
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
neee. az úgy nem lesz sztem jó, ha a váz is és a teló is babakék. kell bele valami más szín.
pl. mint a konáknál: váz eleje piros, hátulja szürke, teló szürke. na így szép lenne a tied is, ha nem egyszínû lenne minden.
próbáld ki számítógépen, hogy mutatna a cuccos, aztán fess!

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16488
mizie

mizie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 813 hozzászólás

babakéket mindenkinek:)


remélem 1 hét mulva már kész lesz a szinterezésem és össze is tudom rakni
a bringát, hogy belinkelhessem, hiszen mind a teló, mind a váz BABAKÉK lesz !!! :D

#16489
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
a kukás mellény az jól látszik, bár szerintem még abban se látnának az autósok :)
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#16490
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
babakéket mindenkinek:)
almazöld rulz. azt tuti hogy észre fognak venni az autósok...oldalról:p

#16491
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Na, le lehet szállni a zöld színrõl.:) A demom is hamarosan ilyen lesz, csak vadabb árnyalat, úh. kéretik nem fintorogni. Tök unalmas a sok fekete, ezüst, fehér, meg mindenféle kommersz gép.

#16492
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
egyedi a színe ,de mindekinek u.a. jut róla eszébe
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#16493
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9.190 hozzászólás

A deres szakállú, õsz, kedves Mikulás postásruhában jött és meghozta az ajándékot. Úgy néz ki idén jó voltam :)

az öreget cseszd már le a nevemben,mert rossz helyre vitte,hozzám kellett volna ;) tetszik :-) (nekem is ilyeeeet....feketében )

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#16494
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Nekem nagyon tetszik ez a zöld szín mellesleg ha nyáron éppen sztrítelsz a fagyizófelé a csajoknak biztos bejön....

#16495
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
a piros kosarak hiányoznak hozzá az összhanghoz :D
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#16496
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás
a zöld szín az jó, csitt mindenkinek:D
Autist Team:)



#16497
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
végülis nem titok... 665$ + 60$ szállítási költségbe fájt. Ki lehet ilyen áron fogni, de résen kell lenni, mert azért nem az az általános a worldwide liciteknél. ebay.de-n pedig szerintem szinte lehetetlen ennyiért hozzájutni. De ez már tényleg nagyon OFF.

#16498
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nekem tetszik a színe.
Biztos nagyon sokat számít a véleményem, de gratulálok. Én is ilyet vadásztam, aztán nekem nem ez jött össze.
(Tényleg! Giant-es avatar má' nem is jó.)

#16499
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

A deres szakállú, õsz, kedves Mikulás postásruhában jött és meghozta az ajándékot. Úgy néz ki idén jó voltam Posted Image


milyen jó kis postásbringa lenne ezzel a zõddel :)
de annyira nemgáz.
én mindigis jobban szerettem a színesebb vázaakt, mint a fehér, fekete, szürke.....

grat ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16500
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
okok, nem akartam tolokodó lenni, csak én is szoktam licitálni, és tájékozódás képpen érdekel az ár, h ha találok vázat (eddig csak komplett bringát sikerült ami érdekelt is) akkor kb menniyért van esélyem megszerezni ;)
bár ez talán már másik topik, bocs :offtopic: