eccer má kikerestem Tiedet is, vmelyik fritz újságból asszemjaja triadom van nekem is. nagyon bejon. ez volt az egyik ok, amiert ilyet vettem, nem giant trance-t. meg ugy gondolom, hogy a vaz is konnyebb. bar nem tudok konkret sulyt errol se.
de valami hasonló súlyban volt, mint ez....trance meg 3000 g fölött,,,,,

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







