Köszönöm a gratulációkat:)
meg nem jött még meg az új bart brentjens edition stucni/kormány/nyeregcsõ
Üdv:Thy
na, pedig pont arra lettem volna kíváncsi
ui: van néhány küllõm kölcsönbe, ha kell.
Köszönöm a gratulációkat:)
meg nem jött még meg az új bart brentjens edition stucni/kormány/nyeregcsõ
Üdv:Thy
Köszönöm a gratulációkat:)nagyon szép
kérnék képet a pilótafülke/kezelõszervek irányból is.
"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"
csak tegnap reggelig kéne visszaolvasnod hogy megtudd.....az meg nem olyan sok, idõben sem....
editke : á Lesli én direkt nem idéztem....
csak tegnap reggelig kéne visszaolvasnod hogy megtudd.....az meg nem olyan sok, idõben sem....Mennyi vót a szpeckó?
végülis nem titok... 665$ + 60$ szállítási költségbe fájt. Ki lehet ilyen áron fogni, de résen kell lenni, mert azért nem az az általános a worldwide liciteknél. ebay.de-n pedig szerintem szinte lehetetlen ennyiért hozzájutni. De ez már tényleg nagyon OFF.
megmértem, egész pontosan 2702g taggal, láncvillavédõvel és bilincsel. Ja, és M-es méret