Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16521
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
"Szõrös mint LL láncvillája."

Az ország déli részében kerékpáros körökben elterjedt mondás, eredete ismeretlen. Egyesek a török idõkre vezetik vissza, mások a ma oly divatos "láncos bot" (l. még nuncsaku) eredeztetik.
Egy kevésbé valószinû elmélet szerint valaki látott egy szõrös láncvédõt ( vázusz protektusz) egy kerékpáron, és onnan a mondás.
Mivel azonban kerékpárra olyat nem tesznek ez az eredet kizárható.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#16522
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

szebb a sárgája, mint a legelsõ általad mutatott képen.


persze, mer az vakuzva volt :)
3színe van enenk a váznak.
ez amit most látsz, amikor vakut kap, meg este az utcán a közvilágításba ilyen.. nemistudom. citromsárgább.

és köszönöm hogy megtarthatom :spoko:
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16523
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
grat! szép! megtarthatod. ;)

szebb a sárgája, mint a legelsõ általad mutatott képen.

ami fura:
- a hajtókaron engem zavar, hogy nincs nagytányér. azzal jobban mutatna
- a nyereg se alacsonyan, se magasan van (se XC, se DH) tudom, magas vagy mint a fene...
- a szarvast lehúzhatnád végre a láncvilláról!!! :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#16524
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
Szép! nekem nagyon tetszik a sárga váz!

közel sem...
ilyen mindenes bringa.


szal mindenre jó, de igazából semmire se? :D ( ezt valamelyik okoska mondta még anno nekem. )

#16525
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
na, megkésve, de a "használható" képek Ehun

Feltöltött kép
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16526
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.883 hozzászólás

Szevasztok! Kész lett az új bringám..
http://pix.bikemag.h...197115&cat=2834


Fullos kis gép. grat!

#16527
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
akkor a láncleesés problémáját megoldottad.. :)

alakul ez ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16528
daci

daci

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.383 hozzászólás
na én is lövök akkor már pár képet
kép1
http://img.tar.hu/da...e2/27213012.jpg
http://img.tar.hu/da...e2/27213205.jpg

nyár óta igaz csak apróságok de
felkrült hátra egy deore drótos tárcsa fék. tudom lol, de havertól vettem olcsón, a v fékem meg már használhatatlan volt és olyan féket akartam ami sarat esõt bír és igénytelen.
elõre ment egy maxxis mobster 2.35 gumi
ma pedig felkerült a boxguide láncfeszítõ a réi shiftguide helyére.

#16529
ViktoRider

ViktoRider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Fasza lett!:)
Nekem bejövõs, fõleg a geoja.
csak a jézuska hozzon ss kereket:)

#16530
UniQuE

UniQuE

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Szevasztok! Kész lett az új bringám..
http://pix.bikemag.h...197115&cat=2834
Ne törõdjél semmivel, egyél zsemlét kiflivel!

Hófehérke


#16531
prof8

prof8

    vendég

  • fórumtag
  • 181 hozzászólás
És még én hittem azt, hülye vagyok, hogy nem találok magamnak kicsi vázakat. Ma már az S-es is M-es, akkor mit mondjak. Minden lobogok, mint a Superman. A legtöbb gyártó, meg hülyén néz, aszondom: XS van? :)
Nem baj. Beleszerettem a leendõ enduro vázamba, ami asszem ideális minden szempontból, kivéve az ára nem jó :)
Banshee Pyre
És van XS-es is :D

#16532
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

meg ebbol kb akkor az eredne, hogy 180mm -nel magasabb emberek ne dhzzanak? :)


az S-es Giant DH Teamom volt talán 17es?
a mostani M-es bighit is 17-18'....
mindjárt újra felteszem az spd-t is:)

#16533
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

180mm -nel magasabb emberek ne dhzzanak? :)


:D:D
no comment
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16534
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

de ez nem dh-ra meg ugrálásokra van?
mert a 18 az inkább cc méret tudtommal


meg ebbol kb akkor az eredne, hogy 180mm -nel magasabb emberek ne dhzzanak? :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#16535
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

más lenne a geo? lehet, nekem nem tûnt fel ;) csak minden évben megkapja a coiler a tavalyi stinky linkplatejét... .


tudtommal pölö a Coiler hosszabb
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16536
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

ugrálásra a Stinky van.
márcsak ha a méretezést is megnézed.
Coilerbõl, ha jól tudom 16-20"
Stinkybõl, ööö 14-17" ? meg ugye a geo is más.

ha kategorizálni szeretnénk, akkor mondjuk enduro? :)

ja durva AM ... => enduró

méret meg 15,17,18,19,20, elég hosszó felsõcsõ, lecsavart pike-kal majdnem cc-s szögek......

a stinkybõl meg a coilerbõl is 15ös a legkisebb

más lenne a geo? lehet, nekem nem tûnt fel csak minden évben megkapja a coiler a tavalyi stinky linkplatejét... jah, meg most, hogy változtattak a stinkyn, az most másképp néz ki...


a 2004-es stinkivel azonos csõszett, de hosszabb, felsõcsõ
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#16537
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
a stinkybõl meg a coilerbõl is 15ös a legkisebb
más lenne a geo? lehet, nekem nem tûnt fel ;) csak minden évben megkapja a coiler a tavalyi stinky linkplatejét... jah, meg most, hogy változtattak a stinkyn, az most másképp néz ki...

#16538
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ugrálásra a Stinky van.
márcsak ha a méretezést is megnézed.
Coilerbõl, ha jól tudom 16-20"
Stinkybõl, ööö 14-17" ? meg ugye a geo is más.

ha kategorizálni szeretnénk, akkor mondjuk enduro? :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16539
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
mivelhogy még 20 - as is van belõle....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#16540
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
közel sem...
ilyen mindenes bringa.