Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#16521
Írta 2006. december 03. - 00:49
Az ország déli részében kerékpáros körökben elterjedt mondás, eredete ismeretlen. Egyesek a török idõkre vezetik vissza, mások a ma oly divatos "láncos bot" (l. még nuncsaku) eredeztetik.
Egy kevésbé valószinû elmélet szerint valaki látott egy szõrös láncvédõt ( vázusz protektusz) egy kerékpáron, és onnan a mondás.
Mivel azonban kerékpárra olyat nem tesznek ez az eredet kizárható.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
#16522
Írta 2006. december 02. - 22:40
szebb a sárgája, mint a legelsõ általad mutatott képen.
persze, mer az vakuzva volt
3színe van enenk a váznak.
ez amit most látsz, amikor vakut kap, meg este az utcán a közvilágításba ilyen.. nemistudom. citromsárgább.
és köszönöm hogy megtarthatom :spoko:
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16523
Írta 2006. december 02. - 22:38
szebb a sárgája, mint a legelsõ általad mutatott képen.
ami fura:
- a hajtókaron engem zavar, hogy nincs nagytányér. azzal jobban mutatna
- a nyereg se alacsonyan, se magasan van (se XC, se DH) tudom, magas vagy mint a fene...
- a szarvast lehúzhatnád végre a láncvilláról!!!
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#16524
Írta 2006. december 02. - 22:34
közel sem...
ilyen mindenes bringa.
szal mindenre jó, de igazából semmire se?
#16525
Írta 2006. december 02. - 22:26
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16526
Írta 2006. december 02. - 02:26
#16527
Írta 2006. december 02. - 00:37
alakul ez
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16528
Írta 2006. december 02. - 00:30
kép1
http://img.tar.hu/da...e2/27213012.jpg
http://img.tar.hu/da...e2/27213205.jpg
nyár óta igaz csak apróságok de
felkrült hátra egy deore drótos tárcsa fék. tudom lol, de havertól vettem olcsón, a v fékem meg már használhatatlan volt és olyan féket akartam ami sarat esõt bír és igénytelen.
elõre ment egy maxxis mobster 2.35 gumi
ma pedig felkerült a boxguide láncfeszítõ a réi shiftguide helyére.
#16529
Írta 2006. december 01. - 22:49
Nekem bejövõs, fõleg a geoja.
csak a jézuska hozzon ss kereket:)
#16530
Írta 2006. december 01. - 22:22
#16531
Írta 2006. december 01. - 14:36
Nem baj. Beleszerettem a leendõ enduro vázamba, ami asszem ideális minden szempontból, kivéve az ára nem jó
Banshee Pyre
És van XS-es is
#16532
Írta 2006. december 01. - 10:01
meg ebbol kb akkor az eredne, hogy 180mm -nel magasabb emberek ne dhzzanak?
az S-es Giant DH Teamom volt talán 17es?
a mostani M-es bighit is 17-18'....
mindjárt újra felteszem az spd-t is:)
#16533
Írta 2006. december 01. - 01:19
180mm -nel magasabb emberek ne dhzzanak?
no comment
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16534
Írta 2006. december 01. - 01:13
de ez nem dh-ra meg ugrálásokra van?
mert a 18 az inkább cc méret tudtommal
meg ebbol kb akkor az eredne, hogy 180mm -nel magasabb emberek ne dhzzanak?
RAUH-Welt
B E G R I F F
#16535
Írta 2006. november 30. - 23:15
más lenne a geo? lehet, nekem nem tûnt fel
csak minden évben megkapja a coiler a tavalyi stinky linkplatejét... .
tudtommal pölö a Coiler hosszabb
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16536
Írta 2006. november 30. - 23:15
ja durva AM ... => enduróugrálásra a Stinky van.
márcsak ha a méretezést is megnézed.
Coilerbõl, ha jól tudom 16-20"
Stinkybõl, ööö 14-17" ? meg ugye a geo is más.
ha kategorizálni szeretnénk, akkor mondjuk enduro?
méret meg 15,17,18,19,20, elég hosszó felsõcsõ, lecsavart pike-kal majdnem cc-s szögek......
a stinkybõl meg a coilerbõl is 15ös a legkisebb
más lenne a geo? lehet, nekem nem tûnt fel csak minden évben megkapja a coiler a tavalyi stinky linkplatejét... jah, meg most, hogy változtattak a stinkyn, az most másképp néz ki...
a 2004-es stinkivel azonos csõszett, de hosszabb, felsõcsõ
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#16537
Írta 2006. november 30. - 23:14
más lenne a geo? lehet, nekem nem tûnt fel
#16538
Írta 2006. november 30. - 23:11
márcsak ha a méretezést is megnézed.
Coilerbõl, ha jól tudom 16-20"
Stinkybõl, ööö 14-17" ? meg ugye a geo is más.
ha kategorizálni szeretnénk, akkor mondjuk enduro?
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#16539
Írta 2006. november 30. - 23:09
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#16540
Írta 2006. november 30. - 22:38

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






