Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#16561
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

eskü adok neked egy nyerget grátiszba, de azt szedd le :D


adjak címet? :D

(tesó is asszondta: "ezzel a nyereggel akarod összerakni? haverék lefognak köpni az utcán, ha meglátnak")
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16562
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
eskü adok neked egy nyerget grátiszba, de azt szedd le :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#16563
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
gratu! nájsz )

a marhabõrt szeddle :D

nahmegyektélleg házitcsinálni.. )

#16564
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

LL szép a Kona...nemrég még apróban láttama vázat ha nemtévedek...amúgy maj kis beszámoló jöhet ugyanis énis gonodlkozom egy hasonló beszerzésén....


tévedsz.
õ nem apróból van, meg amúgyis 13.óta a szobámban pihent :)

élménybeszámoló majd lesz esetleg, bár nemigen tudom mihez hasonlítani.. így.. icipici merevváz után.
ahoz képest ultranagy, ultranehéz, meg tök más :)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16565
gyurri87

gyurri87

    vendég

  • fórumtag
  • 239 hozzászólás
LL szép a Kona...nemrég még apróban láttama vázat ha nemtévedek...amúgy maj kis beszámoló jöhet ugyanis énis gonodlkozom egy hasonló beszerzésén....

#16566
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

Emlékszem mit mûveltetek, amikor újoncként belinkeltem anno a Stabomat Avid fékekkel. Kezdjem?:D


nem rémlik nekem :)
az avidot én biztos nem fikáztam, a konát esetleg.. :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16567
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Emlékszem mit mûveltetek, amikor újoncként belinkeltem anno a Stabomat Avid fékekkel. Kezdjem?:D

Egyébként tetszik. Gratulálok.

Lassan nekem is le kéne már fényképezni a Scottot.

#16568
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Egy Kona.. nem Kona...


bádáábuum :-)

Váz: Kona Coiler Matic '06 18"
Villa: Rock Shox Pike SL
Nyeregcsõ: Tuvativ XR
Nyereg: Trinity
Hajtómû: Truvativ Hussefelt T32
Középrész: B+
Pedál: Shimano PDM520
Láncfeszítõ: Truvativ Boxguide
Lánc: Sram PC38
Váltó: Shimano Sora
Hátsókerék: B+ agy, Sun Singletrack, DT, Sram
Elsõkerék: B+ agy, Vuelta Excalibur Fr, Sapim
Külsõk: Maxxis Highroller 2.35 2ply
Kormány: Ritchey Riser SC
Kormányszár: B+
Váltókar: Shimano Stx-Rc
Markolat: B+ kétoldalicsavaros
Fékkarok: Shimano Lx Gold
Elsõfék: Avid BBDB 203'
Hátsófék Avid BB7 160'
Láncvillavédõ: "home made"
Egyéb: 3M víztiszta kõfelverõdés fólia

tudom. szar a kép.
meg a lánc is brutál hosszú.
(ezek holnap változnak)

de akkoris muszáj volt megosztanom az örömömet :)

ami majd a közeljövõben (miután törlesztem az ördög felé az adósságom) cserélõdik:
-nyereg
-lánctányér, ha elkopott

u.i.: anno megfogadtam, hogy nem lesz konám. hát nesze..
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#16569
Ðave89

Ðave89

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Még igen.:)

#16570
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
nem mondom, hogy szep, ez az egerszurke nem nagyon jon be nekem, de a gep maga biztos zsir :spoko:

teljesen gyari setup csak radobtal egy lancterelot?
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#16571
Ðave89

Ðave89

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
kép a bicomról
http://pix.bikemag.h...0&ppuser=186482

#16572
scottraider

scottraider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás
Ujságban??????????????????????????????????:D
Az alkohol nem válasz,de legalább elfelejted a kérdést:cheers:
Ha autoval parkolsz hagyd bekapcsolva az ablaktörlõd,ugy nem tudják a szélvédõre rárakni a büntetõcédulát:afro:

#16573
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

ooo nem a biciklikrol beszelgetunk? ;)


a bringákról..
még még!!!:)


speci meg alap hogy zsír, ilyet már láttam is vhol:)

#16574
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ooo nem a biciklikrol beszelgetunk? ;)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#16575
szike81

szike81

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 712 hozzászólás

nincs a lányról vmi nagyobb képed?:D


A paraméterek már nem is érdekelnek? Mindig meg szokták kérdezni :)

#16576
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

Kata es a Hardrock Sport-ja.


nincs a lányról vmi nagyobb képed?:D

#16577
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás

RALPH!
elkészült!:)

CORRATEC AIRTECH PURE
Cél: könnyû maraton gép
Lehet, késõbb kap egy tárcsaféket, de egy új üléscsövet mindenképp.


Gratulálok!!!
Nagyon szép kerékpár.
Magam sem gondoltam,hogy micsoda sebességeket lehet vele a "lefeléken" bevállalni.
Megéri a többletsúly szerintem.
Maratonra nagyon ideális társ.
Használd egészséggel és néha ellenõrizd a hátsó háromszög forgáspontját.
Nekem sajnos hajszálrepedések jelentek meg rajta.
:-(
De még garancia idõn belül.
(de ez már OFF)
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#16578
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Kata es a Hardrock Sport-ja.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#16579
Oko

Oko

    vendég

  • fórumtag
  • 44 hozzászólás

Na ez az, amitõl ne tarts. Eléggé egyedi az eset.
Különben szép a gép! Grat! :)


Nem tudom mennyire egyedi, de a Duke-om is így halt meg az elsõ saras versenyen. A becsúszószár és a híd közé hordott sárba kavics is keveredett, jópár centi hosszan végigvésve a becsúszót. Most egy Reba van a gépben - a Dukehoz alkatrészt sem lehetett kapni - kicsit több a férõhely az említett ponton, de hasonló helyzetben erre sem fogadnék hogy megússza. (A manitou hátsó hídja ilyen szempontból elõnyösebbnek tûnik.)
Kíváncsi lettem hogy tényleg ennyire kevés az ilyen peches bringás vagy akadnak csak csendben bosszankodnak...

#16580
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

A váz olyan furcsa.

kicsit rövidnek tûnik, de legalább magas :D a hungary:a pillangóra emlékeztet



off

gyerek?? :D


jajjj, mekkora szar lehet, ha egyetem mellett becsúszik egy gyerek. majd nem gyõzöd visszafizetni a diákhitelt, amit felveszel pelenkára :D

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu