eskü adok neked egy nyerget grátiszba, de azt szedd le
adjak címet?
(tesó is asszondta: "ezzel a nyereggel akarod összerakni? haverék lefognak köpni az utcán, ha meglátnak")
eskü adok neked egy nyerget grátiszba, de azt szedd le
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
LL szép a Kona...nemrég még apróban láttama vázat ha nemtévedek...amúgy maj kis beszámoló jöhet ugyanis énis gonodlkozom egy hasonló beszerzésén....
Emlékszem mit mûveltetek, amikor újoncként belinkeltem anno a Stabomat Avid fékekkel. Kezdjem?
![]()
RAUH-Welt
B E G R I F F
ooo nem a biciklikrol beszelgetunk?
RAUH-Welt
B E G R I F F
nincs a lányról vmi nagyobb képed?
RALPH!
elkészült!![]()
CORRATEC AIRTECH PURE
Cél: könnyû maraton gép
Lehet, késõbb kap egy tárcsaféket, de egy új üléscsövet mindenképp.
RAUH-Welt
B E G R I F F
Na ez az, amitõl ne tarts. Eléggé egyedi az eset.
Különben szép a gép! Grat!
kicsit rövidnek tûnik, de legalább magasA váz olyan furcsa.
gyerek??
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu