Szép bringa.Szasztok!
Tegnap elkészült a terepjáró kerékpárom, igaz még 1-2 finombeállítás kell neki, de azért fölteszem, sztem bika.
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Ja és minden segítséget köszönök az illetékeseknek!!!
Üdv!
Viszont...
Szerintem egy ilyen "kaliberû" gépnek már kijárna egy SPD.
nekem nagyon furcsán hat a hajlított kormányon a kormánytoldat (szarv).
esztétikailag sokat dobna a dolgon még egy masszívabb kormányszár.
Aztán annak a hosszával variálgatva szerintem be tudnál magadnak "lõni" egy egyeneskormány-kormányvég kombót.
;-)

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







