Mondj egy olyan átütõst, ami annyiba kerül, olyan súlyú, és mozog úgy, mint a "róka"!csak ennyiért nem jobb egy átütõs teló px-be? az legalább merev erõs stb fõleg 100 kilóhoz..
amúgy szép gép
Megyek és veszek.
Mondj egy olyan átütõst, ami annyiba kerül, olyan súlyú, és mozog úgy, mint a "róka"!csak ennyiért nem jobb egy átütõs teló px-be? az legalább merev erõs stb fõleg 100 kilóhoz..
amúgy szép gép
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
ár: ennél nem hiszem hogy olcsóbb lett volna
súly: 100 kg felett nem hinném, hogy a telón kell könnyíteni.
szimering: vitrinben nem kopik
rs: sose többet. bár a pike egész szépen mozgott
Azok a régi szép idõk...Akkor én is..
Múlt héten lett kész, majd lesz róla szebb kép is egyszer...
"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."
"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]
100 kg felett nem hinném, hogy a telón kell könnyíteni.
de hát ez van, nekem megfelel:)
kerék: dt 240s-mavic xc717-mavic 2 mm - full fekete
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu




(bökj a képre..)
RAUH-Welt
B E G R I F F
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*