Vannak rajta "finom" dolgok, de úgy összességében igen rusnya egy dög. Viszont nem nekem kell, hogy tetszen, így remélem örömedet leled használatában.
MOST per pillanatt nagyon meg is vagyok elegedve vele.
A Gustav(ok) valami uber fantasztikusan jool fognak !! pedig egynehanyan nagyon lehuztak itt ...
kalaius : A lancot 'csak' akkor teszem be a feszitobe mikor mar a helyszinen vagyok; >> amig kitekerek addig nem kell az uton.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére













