Tavaly vagy tavalyelõtt ezt a gépet teszteltem (akkor még kék volt), és egy csajszival elmentünk túrázni (õ ment vele). Végig üdvözült mosollyal tekert és áradozott a géprõl, holott szinte soha nem bringázik.
A Luppára tekertünk estefelé, de kiskorúakra való tekintettel nem mesélem el, hogy mit hozott ki belõle a bringa mire sötétben odaértünk. Azóta hálás szívvel gondolok a Konára...
És a nagykorúaknak priviben elmondod?

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére








