Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#14321
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Nagyon szépek a Specik....

Olee-é különösen tetszik....télleg Juicy-k mért lettek hayes-re cserélve?

#14322
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Köszi!
Majd késõbb tudok feltenni nagyobb képet, mert itthon épphogy van hálózat és térerõ, így órákba telne feltölteni.
A markolatváltó pedig nagyon király, én több éve használok és nem fogok cserélni.

#14323
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
nem értem én ezt, vki nyitva hagyta a karámot és elszabadultak az s-worksök, vagy mi történik? :D
ez is nagyon szép. nagyobb képet lehetne? nem nagyon látom...
gripkót én nem szeretem terepen, de ezek szerint te igen;)
nagyon szép

#14324
exxpert

exxpert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.288 hozzászólás
Mindegyik Speckóhoz grat!
Lenyûgözõek!

[highlight] The bike way of life [/highlight]


#14325
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

Köszi a dícsérõ szavakat!

Mászni meglepõen jól lehet vele, kevésbé meredeken bármeddig, legfeljebb kicsit szerényebb tempóban. Meredekebben pedig leginkább technika kérdése, orrát hajlamos emelgetni, és csodákra nem képes. Gyökeres, köves felfelén nagyon szeretem.

tényleg Beg , AM- hez képest milyen a Róka ?

/lehet inkább telotopik :) /
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#14326
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Nagyon szép bájkok! Grat! :clap:
És maradjunk a márkánál, itt van még egy :D.:

Feltöltött kép


Feltöltött kép

#14327
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás

hmmmm, tetszetõs darab, nagyon bejön!!!!!
Amugy mennyire lehet vele mászni hosszabb tavon ?


Köszi a dícsérõ szavakat!

Mászni meglepõen jól lehet vele, kevésbé meredeken bármeddig, legfeljebb kicsit szerényebb tempóban. Meredekebben pedig leginkább technika kérdése, orrát hajlamos emelgetni, és csodákra nem képes. Gyökeres, köves felfelén nagyon szeretem.
Like a rock...

#14328
gakos

gakos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 947 hozzászólás

Még egy S-Works:

Feltöltött kép

Nagyobban: http://img3.tar.hu/b.../30660516.jpg#3

Váz, hajtómû, pedál maradt minden más megújult.
Pro és XTR nagyjából, összsúly most 14,6 kg körül van.


hmmmm, tetszetõs darab, nagyon bejön!!!!!
Amugy mennyire lehet vele mászni hosszabb tavon ?

#14329
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
áh srácok ne vigyetek már sírba ezekkel a szép gépekkel :)
:clap: mindkét speci szemet gyönyörködtetõ! :cool:

#14330
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás
Hát, nem gondoltam volna, hogy egy zöld bringa is jól nézhet ki, de ez az S-Works nagyon oda...szós! Gyönyör?enszépséges, gratulálok!!! :clap:

Üdv:
Grande

#14331
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás
pfffffffff, wow

gyönyörû

#14332
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Hát nem jutok szóhoz....csodaszép! A bicaj színe pediglen a ZÕD!

#14333
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Még egy S-Works:

Feltöltött kép

Nagyobban: http://img3.tar.hu/b.../30660516.jpg#3

Váz, hajtómû, pedál maradt minden más megújult.
Pro és XTR nagyjából, összsúly most 14,6 kg körül van.
Like a rock...

#14334
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

egyébként városba minek RR?

kaptam ajcsiba :) ha elkopik, veszek valami 1,75" slick-et.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#14335
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

hehe

gyanítottam, hogy van még vmi a háttérben, de a városi szaladgálós kifejezést egy s-worksre:chin:
egyébként városba minek RR?
majd megmutatom az én szaladgálósomat;)

az a legjobb, én gyûjtöm a 0-ra kopott 2,4-es RR- okat ha egyszer összerakok egy városi szaladgálót......
tulképp a vázon kívûl minden van hozzá a garázsban
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#14336
assasinbug

assasinbug

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 893 hozzászólás

köszi.
amugy a hajtókar megvolt szintugy a fogaskeréksor, ez a gép nagyrészt meglévõ alkatrészekbõl épült, meg anyagi megfontolás is volt benne.
sok deore alkatrész van (váltókarok, fékek) meg még több LX (hajtókar, fékkar, váltók, lánc, hátsóagy) de ezek az alkatrészek olyanok, amiket nem sajnálok elkoptatni.
a 7.0 sor még nem tartóbakos, de jóval könyebb pl mint a deore. kb LX szintben lehet suly tekintetében, nem mértem le (még).
és van még egy másik projekt is, és az elsõbbséget élvez. ez inkább ilyen "városi szaladgálós" - ezért itt páran ölnének, hogy ilyet mondok, de sajnálom, ebben dolgozom, ebbõl élek, és igen, vannak lehetõségeim.
tam: ne panaszkodj szerintem :)


igen, arra még kisebb kompromisszumokkal talán megfelel:D

egyébként szép!



hehe

gyanítottam, hogy van még vmi a háttérben, de a városi szaladgálós kifejezést egy s-worksre:chin:
egyébként városba minek RR?
majd megmutatom az én szaladgálósomat;)

#14337
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

igen, arra még kisebb kompromisszumokkal talán megfelel:D

egyébként szép!


Szép lett Rob;)


köszi :prosze:

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#14338
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Szép lett Rob;)

#14339
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás

"városi szaladgálós"


igen, arra még kisebb kompromisszumokkal talán megfelel:D

egyébként szép!

#14340
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

nagyon szép ez a piros seckó.
hajtómûre, fékre és fogaskeréksorra hogy esett a választás?
féket még érteném, könnyebb mint a párhuzamosak.
fogaskeréksor tartóbakos?
hajtómûbõl nem lett volna jobb egy integrált?

köszi.
amugy a hajtókar megvolt szintugy a fogaskeréksor, ez a gép nagyrészt meglévõ alkatrészekbõl épült, meg anyagi megfontolás is volt benne.
sok deore alkatrész van (váltókarok, fékek) meg még több LX (hajtókar, fékkar, váltók, lánc, hátsóagy) de ezek az alkatrészek olyanok, amiket nem sajnálok elkoptatni.
a 7.0 sor még nem tartóbakos, de jóval könyebb pl mint a deore. kb LX szintben lehet suly tekintetében, nem mértem le (még).
és van még egy másik projekt is, és az elsõbbséget élvez. ez inkább ilyen "városi szaladgálós" - ezért itt páran ölnének, hogy ilyet mondok, de sajnálom, ebben dolgozom, ebbõl élek, és igen, vannak lehetõségeim.
tam: ne panaszkodj szerintem :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.