Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#14281
Posted 2007. June 28. - 20:36
#14282
Posted 2007. June 28. - 20:36
RAUH-Welt
B E G R I F F
#14283
Posted 2007. June 28. - 19:05
ptom
a vázat conor-tól vetted?
tetszetõs gépek. a polarx jobban bejön
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#14284
Posted 2007. June 28. - 15:39
#14285
Posted 2007. June 28. - 15:17
http://www.stefankecso.atw.hu/bico.jpg
#14286
Posted 2007. June 28. - 13:48
Ehh, lassan már csak nekem nicns uj bicóm..lett volna, nem jött össze, marad a vázcsere.
Amúgy grat mindenkinek, utóbbi pár oldal elég ütõsre sikeredett:)
#14287
Posted 2007. June 28. - 13:32
#14288
Posted 2007. June 28. - 12:45
#14289
Posted 2007. June 28. - 11:40
Na azota nekem is itt van az uj...meg mellette a regi:
http://pix.bikemag.h...C_3014kicsi.jpg
http://pix.bikemag.h...C_3011kicsi.jpg
http://pix.bikemag.h...C_3009kicsi.jpg
kicsit meg a telon finomitani kell a Pxben de az csak ha lesz ra idom
szép lett pástétom
mikor megyünk hegyre?
#14290
Posted 2007. June 28. - 10:53
Na azota nekem is itt van az uj...meg mellette a regi:
http://pix.bikemag.h...C_3014kicsi.jpg
http://pix.bikemag.h...C_3011kicsi.jpg
http://pix.bikemag.h...C_3009kicsi.jpg
kicsit meg a telon finomitani kell a Pxben de az csak ha lesz ra idom
Az elsõ kép tökre olyan mintha csak a két bicó lenne szines meg az a valami a PX elõtt:D
#14291
Posted 2007. June 28. - 09:25
annyi hogy jobban nézne ki benne elöl is egy tárcsás fekete felni, de igy is össze van azért rakva...
#14292
Posted 2007. June 28. - 09:00
http://pix.bikemag.h...C_3014kicsi.jpg
http://pix.bikemag.h...C_3011kicsi.jpg
http://pix.bikemag.h...C_3009kicsi.jpg
kicsit meg a telon finomitani kell a Pxben de az csak ha lesz ra idom
I wish that I could fly, I’d take you there with me across the sky, beneath the veil, we all want to be free!
wannabe...
#14293
Posted 2007. June 28. - 08:06
#14294
Posted 2007. June 28. - 07:31
nekem kell ez a gép!
a telót mondjuk lecserélném egy Z1-re vagy egy Lyrik-re.
grat!
A 36-ot? :confused:
#14295
Posted 2007. June 27. - 23:36
#14296
Posted 2007. June 27. - 22:59
Lenne egy kérdésem:ez a váz mibe külömbözik egy sx trail-tõl?
mert ránézésre ua. , talán könnyebb?
meg gondolom kevesebb rugóût
Ahogy rob mondja, más a rugóstagbefogó kis közdarab 222 mm-es a tag ~150mm út, M5 alu alsó és felsõcsõ így ~3000 g-os tömeg.
#14297
Posted 2007. June 27. - 22:01
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#14298
Posted 2007. June 27. - 21:37
Még egy S-Works:
Nagyobban: http://img3.tar.hu/b.../30660516.jpg#3
Váz, hajtómû, pedál maradt minden más megújult.
Pro és XTR nagyjából, összsúly most 14,6 kg körül van.
Lenne egy kérdésem:ez a váz mibe külömbözik egy sx trail-tõl?
mert ránézésre ua. , talán könnyebb?
meg gondolom kevesebb rugóût
#14299
Posted 2007. June 27. - 20:05
az különben milyen ?
kivételesen komolyan kérdezem, nem "poénkodásból" .
Go To vázak topik.
#14300
Posted 2007. June 27. - 19:49
én meg feketét akartam, de nem sajnálom hogy piros lett a végén. nagyon mennek hozzá a fekete alkatrészek. tárcsafékes felnivel jobban nézne ki, vagy olyan felnivel, aminek fekete a fékfelülete. de kb ennyi a kifogásomRob: Igaz, inkább úgy fogalmazok, hogy a legjobb merev váz, amin valaha ültem.
(persze az is hozzátartozik, hogy amíg Ladám volt, az volt a legkirályabb autó, amiben valaha ültem)
Azért el tudnám viselni, ha az enyém is olyan színû lenne, mint a te vázad.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.

Sign In
Create Account

Back to top






