Akartam kérdezni, hogy vasárnap Duna, vagy ez is egy városi szaladgálós keró?
Azért megnézném Thez-mestert borotvált lábbal, tapinaciban, ahogy zihálva teker a csúcs felé
Akartam kérdezni, hogy vasárnap Duna, vagy ez is egy városi szaladgálós keró?
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
ehhh egy újabb városi szaladgálós bicaj.
nemtom nem mértem de már tegnap felavattam. Békásról befelé elhasaltam a hévsinen
sztemMiért jó, hogy a stucni nem a villa tetjén van? Ergo h a közgyûrük(vagy mik) nem alatta vannak. Jó, gondolom így kényelmesebb, de szerintem ronda.
Na nem a bringa:D Csak a felsõ 5 centije...
és akkor énis had...
és még 3 kép:
http://dolog.uw.hu/bicosw02.jpg
http://dolog.uw.hu/bicosw03.jpg
http://dolog.uw.hu/bicosw04.jpg
Csak hogy ne nagyon szakadjon meg a sor
a kerék még kilóg a képbõl, de hamarost remélem fog készülni bele egy olyan, melyet megérdemel a bringa.
és akkor énis had...
és még 3 kép:
http://dolog.uw.hu/bicosw02.jpg
http://dolog.uw.hu/bicosw03.jpg
http://dolog.uw.hu/bicosw04.jpg
Csak hogy ne nagyon szakadjon meg a sor
a kerék még kilóg a képbõl, de hamarost remélem fog készülni bele egy olyan, melyet megérdemel a bringa.
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->