Ha már bicajozol ezerrel,akkor egy részletesebb specifikációval megörvendeztethetted volna a fórumtársaid.Trek 3900-asom van, 2006-os modell.
A képeknek is tudunk nagyon örülni...
;-)
Ha már bicajozol ezerrel,akkor egy részletesebb specifikációval megörvendeztethetted volna a fórumtársaid.Trek 3900-asom van, 2006-os modell.
RAUH-Welt
B E G R I F F
Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..
BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz!
ja már ott is "térítettem" ? szal jó teló a reba, nagyon jó, de max a második legjobb...Tigger!
Ritkán nyomom le 120ra, 100ra a telót, max a Vértesben. Ja.. És Neked köszi az infot, amiért anno elültetted fülembe a "Talast a Trancbe" infot! Megérte!
Üdv.
Grande
plusz azért talas....összecsukva 4 centivel alacsonyabbKela!
Lassan két hónap után is kényelmesen elvagyok a bringán. Bizonyosan lehet még állítgatni a dolgokon, de még idõ a kitapasztalás. Elsõ fullys gépként imádom.. és ez a Talas az orrban.. csodás
Üdv.
Grande
tudod, ez a fiatalok egyfajta útkeresése (azt hiszi ezen múlik valami) - lehet, hogy Eddát kéne hallgatniathez
miért jó minden évben 3-4 új bicajjal elõállni? amikor még az elõzõek is kiválóan funkcionálnak?
RAUH-Welt
B E G R I F F
miért jó minden évben 3-4 új bicajjal elõállni?
thez
miért jó minden évben 3-4 új bicajjal elõállni? amikor még az elõzõek is kiválóan funkcionálnak?
amiatt jönnek az újak, mert "közel vagy a tûzhöz"?
egyébként felszerelhetted volna jobban is. a szürke LX/XT cuccok nem mutatnak olyan jól, mint a fekete kiegészítõk. ettõl eltekintve nem olyan rossz