Üdv mizie!szép ez a mali váz.
a képet viszont sürgõsen töröld!!!
elég a link
Törölném, módosítanám én de egyenlõre nem jöttem rá hogyan kell.
Esetleg egy kis segítséget kaphatnék?
Thx
Üdv mizie!szép ez a mali váz.
a képet viszont sürgõsen töröld!!!
elég a link
Gondolom majd ez is kb Tokodra lesz kész.
Te mindig csak ott indulsz? Minden évben új bicóval?
üdv!
My bike. Mali Magician MTB 9.52kg de még faragok le belõle.
Szép gép bár a Denebre elkélne 1 elsõ fék
bicóm az új vázzal
a váz egy 2005ös bighit sport, a többi alkatrészem meg a polar xrõl jött
képek

