Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#14161
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

szép "állatok" Tigrincs.. a Sárgaságon nem túl hosszú a fékvezeték??

de, még a 140-es pike-hoz lett méretezve
még lehet helyet cserélnek a fékek, akkor meg kell a hossz

ja és a dawg i kap még szarvat....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#14162
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Függetlenül a forgáspontok számától ezek a Dawgok nagyon szépek voltak, és ennek a cuccai csak emelik a fényét!

#14163
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
szép "állatok" Tigrincs.. a Sárgaságon nem túl hosszú a fékvezeték??

#14164
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
némi változás után kezdik elérni végleges állapotukat az "állataim".

supreme kapott új telót, x0 gripko karokat, és a crossmax xl kerekeket a dawg-ból ...így pedál nélkül 10,6
dawg új teló, és a crossmax st disc kerekek,meg specko avatar gel nyerget, +visszakapta a rf kormányt, , ....pedál nélkül 12,8

http://pix.bikemag.h...00/K_p_0045.jpg
http://pix.bikemag.h...00/K_p_0054.jpg
http://pix.bikemag.h...00/K_p_0093.jpg
http://pix.bikemag.h...00/K_p_0121.jpg
http://pix.bikemag.h...00/K_p_0111.jpg
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#14165
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
:mybad: dehogy van
nekem slick gumival jobban tetszene ez a gép ha már full merev. de ez csak az én véleményem volt. ha ez kell akkor igy is jo ;)

#14166
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
az a villa el van hajolva :)

#14167
LiLZs2

LiLZs2

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
Sajna csak most tudtam képet csinálni, a bikeot januárban raktam össze. Eléggé robosztus kinézete van ezzel a vázzal + fejcsapággyal + hajtókarral, de legalább nem esik szét (teszteltem xD)

http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Nézzétek és véleményezzétek, és kössz a helpet, inkább így raktam be, mert elég picikébe rakja be.
Nem hiszem el még 1*, hogy mindig félnem kell mert aki félve ember az csak félember.

#14168
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
töltsd fel a képeket ide:

kepfeltoltes.hu

vagy ide:

imageshack.us

és az ott kapott linkeket tedd be ide :)

#14169
LiLZs2

LiLZs2

    vendég

  • fórumtag
  • 123 hozzászólás
Sajna csak most tudtam képet csinálni, a bikeot januárban raktam össze. Eléggé robosztus kinézete van ezzel a vázzal + fejcsapággyal + hajtókarral, de legalább nem esik szét (teszteltem xD)

http://www.megaupload.com/?d=37F9UZDW
http://www.megaupload.com/?d=3G8UBOMW
http://www.megaupload.com/?d=7K7GQQOM

Sry, hogy ilyen gányúl rakom ide, de a jó módszerre még nem jöttem rá, hogy hogyan kell ^^.
Nem hiszem el még 1*, hogy mindig félnem kell mert aki félve ember az csak félember.

#14170
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás

edit még egy; "hab a fényponton" - épp költözés közben vagyok, ezen végigkuncogtam 7 emeletet :)


...már megérte.
:)

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#14171
itx

itx

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 583 hozzászólás
sziasztok,

par napja szantam el magam, es nehany nap netezes, meg szaladgalas utan egy KTM Knoxville lett.

http://www.ktm-bikes...xville&kat=Dirt

#14172
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Drága Nagypapa,
képzeld, mit hozott a Jézuska! Lett egy szép kék biciklim. Valamelyik nap meglátogatlak titeket a faluban, és ha gondolod, kipróbálhatod! Csak vigyázz magadra kérlek, ezekre nem olyan egyszerû ám felülni, mint a te nõi Csepeledre!


;) :D
edit; ezért ne húzz be strigulát kérlek, mert no :)

És megjegyezném, hogy az elsõsorban U-lakat, és csak másodsorban csomagtartó 8D

edit még egy; "hab a fényponton" - épp költözés közben vagyok, ezen végigkuncogtam 7 emeletet :)

#14173
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
... az erõsen macskaszemelt biciklin a tulaj különös hangsúlyt fektet a világításra is.
Ebbõl sejthetõ a városi igénybevétel, melyet a sárvédõk erõltetése is megerõsít.
A korszerû sebeségváltó egy ujjal mûködtethetõ és
a helytelen pozicionálásra a váltó hangjelzéssel hívja fel a figyelmet.
A jármû modern színvilága divatos fiatalosságot áraszt,
bár a zöld és kék színek együttes alkalmazásaaz európai kultúrkörben nem elterjedt.
Ez kínai eredetet sejtet.
Szemünknek jólesik a kényelmi berendezések látványa;
a nem elnagyolt, hanem szépen kidolgozoztt markolat, valamint a nyereg a szerkezet fénypontjai.
A jelen topicban ritkán szereplõ kitámasztó, valamint a csomagtartó, már csak a hab ezen a féyponton.

A cucc "nagyon ott van".


"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#14174
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

váltás jol müködik ezen a szekéren? :)


pozícionálatlan hüvelykujjas Shimano; néha zavaró, ha nem találom el a fokozatot, és kerreg, amúgy teljesen jó, 2*6 azt hiszem
kicsit rozsdás volt a lánc, de egy éjszakára lefújtam WD40-nel, másnap meg belemártottam a hátsó váltót egy doboz gépzsírba, és körbeforgattam párszor a láncot, most hangtalan, ha rajta van a fokozaton :D

#14175
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
ejjha nem is mondtad!
akkor gyere már be vele mondjuk holnap a centrumhoz :D

#14176
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
ilyesmi van nekem is a padláson :D

#14177
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
váltás jol müködik ezen a szekéren? :)

#14178
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Én is... Napok óta sz*pok a hátsó fékkel, és kezd az agyamra menni :x
Hétfõre! :)

Addig is, városi paci :) (nagyon rövid nyeregcsõvel :( )

#14179
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

Vega, Monster, SW DH
képek hamarosan :)


Nah ezt várom... :D

#14180
Andris_savaria

Andris_savaria

    read only

  • fórumtag
  • 2.189 hozzászólás

üdv!

My bike. Mali Magician MTB 9.52kg de még faragok le belõle.

http://img3.tar.hu/b.../31013028.jpg#3

Többi kép:
http://www.kep.tar.h.../50498102?o=0#2

szééééép!!!

hát igen
erre a vázra muszáj könnyû bringát építeni..:D
nekem 9.85,de már marad is így
még jó hogy idén megin piacra dobták Falcon-néven:)
SOHA TÖBBET magyar országon!

Flickr