de, még a 140-es pike-hoz lett méretezveszép "állatok" Tigrincs.. a Sárgaságon nem túl hosszú a fékvezeték??
még lehet helyet cserélnek a fékek, akkor meg kell a hossz
ja és a dawg i kap még szarvat....
de, még a 140-es pike-hoz lett méretezveszép "állatok" Tigrincs.. a Sárgaságon nem túl hosszú a fékvezeték??
edit még egy; "hab a fényponton" - épp költözés közben vagyok, ezen végigkuncogtam 7 emeletet
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
váltás jol müködik ezen a szekéren?
szééééép!!!üdv!
My bike. Mali Magician MTB 9.52kg de még faragok le belõle.
http://img3.tar.hu/b.../31013028.jpg#3
Többi kép:
http://www.kep.tar.h.../50498102?o=0#2
Flickr