Tigrincs
a 20"-osnak is van gazdája? még nem láttam 20"ast élõben...
az enyém kilógna a sorból, mert nem fehér a telója...
(de ami késik, az jön...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
képzeld el ha még visszarakom a dawg-ba a fox tagot isBiker:
az egy fõre esõ Fox-ok száma nálad magasabb, mint az oviban a VUK vetítésekor.
:irigykedõsszmájli:
balint92:
Én egy dugót is tennék a kormányba mielött beléd áll.
A nyereg nem zavar, ha kényelmes hagyd.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
meik matrica nem jó?
[highlight] The bike way of life [/highlight]
meik matrica nem jó?Szerintem többet dobna a bicón a felesleges matricák eltávolítása,
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."
szerintetek az én bicómra jobban illene valmai ilyen extra vékony és könnyû nyereg vagy jó ez? mert mintha a nyereg nem illene a képbe(a bicóm az aláirásomba látható)
[highlight] The bike way of life [/highlight]
Zöldpontban osztogatják 2500é, annyira feszít amennyire akarod. Úgy van megoldva hogy mielõtt totál meghúznád a felfogató imbuszcsavart, egy villáskulccsal elõfeszíted a rugót és közben fixálod az imbusszal. Olcsó és jó!
H. zoli: kössz a képet. nekem azzal a nyereghelyzettel nem bir megbarátkozni a szemem
/ez nem kötekedés csak személyes vélemény meghát ha neked igy kényelmes.../
egyébként egybe van a gép
McGyver: jo ez az egysebi. láncfeszitö saját home made gyártmány?
idei......na ez a kemény, ~ugyanannyi súlya az SL-emnek is...
Mikori évjárat a kerék?
Kerekek : Mavic Crossmax XT 1695 g
.
.
crossmax st
front : 765
rear : 930
gyzárak : 43/45
xl racsni érzésem szerint tökéletes....
kösz még 1Xsajnos én se látom a képet
![]()
tigris : te aztán szépen összepakoltad a gépedet 12.8 kg nagyon komoly egy fullyhoz képest. grat még 1x :clap:
/én csak azt a hátsólámpát furcsállomez nem ilyen indexelös retro lámpa? vagy miért ilyen nagy?/