Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#14021
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
áááááhhhh ez fájt :D

#14022
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

zsírzógomb is van mindegyiken. :matrix:


az hogy mûködik?megnyomsz egy gombot és bezsirozza a csapágyat?

#14023
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
ezt nem értem?! :)

ja, közbe leeset, jóvan ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#14024
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás

:rofl:


Tényleg. És zsírzógomb is van mindegyiken. :matrix:
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#14025
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

Sõt, minden forgáspontja csapágyazott...:D


:rofl:

#14026
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás

mer ez még horst linkes :)


Sõt, minden forgáspontja csapágyazott...:D
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#14027
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

csatlakozom az "álomszép" kategóriához.
Mondjuk ami Trancet kiprobáltam, az nagyon nem jött be.......
de lehet, hogy egyedi eset volt a bringánál..



vannye, még a végén a Turner is tömegcikk lesz? :) /VV-ét annyira konáztátok, ezt méééénem? :D/

mer ez még horst linkes :)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#14028
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

a sok középhegységbeli túra miatt lecseréltem a kona stinky-t erre a trance-re.

Feltöltött kép


csatlakozom az "álomszép" kategóriához.
Mondjuk ami Trancet kiprobáltam, az nagyon nem jött be.......
de lehet, hogy egyedi eset volt a bringánál..

Íme egy hevenyészett kép a gépállatról...

Feltöltött kép

...ez-az még változni fog, amint lesz egy kis költenivaló.


vannye, még a végén a Turner is tömegcikk lesz? :) /VV-ét annyira konáztátok, ezt méééénem? :D/
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#14029
Pot

Pot

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Én is tudok olcsón. Xfactorosok akciósan 35ér árulják a készlet erejéig a 2007-eset ami 150-et moccan.


#14030
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
off

tudok olcson
on

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#14031
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

Mennyiért vetted a Rux-ot és mikor? Én is rux s-t akarok venni nemsokára az rst helyett.


Tessék! ;) --> Link!

De ennyi pénzért inkább már vennék egy Dirt Jumper-t ha Dirt-Street-re kell! :)

#14032
Pot

Pot

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás

Sziasztok,

Régebben még írtam valamikor az õsidõkben, hogy mivel nyomulok, aztán változások voltak.
Végre a befejezéshez közelít a gépem.

Váz: Merida UMF Dirt Fun
Teló: SR Suntour RUX-S
Hajtáslánc: Shimano Hone hajtókar (érkezik) + többi Alivio
Fék e.: Deore Mech. Tárcsa
Fék h.: Deore LX V-fék
Gumik: Tioga Factory DH 2.3" F+R (bár inkább 2.5")
Nyereg: Selle Royal Mach 1
Egyebek: Bike+ cuccok
Felnik: Alex TD16 elöl, és Rigida Explorer hátul
Agyak: Shimano tárcsás elöl, Bike+ ip. csapágyas hátul

Képek:
http://pix.bikemag.h...r=87509&cat=500


Mennyiért vetted a Rux-ot és mikor? Én is rux s-t akarok venni nemsokára az rst helyett.


#14033
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
400 és 450 között gondolkoznék a helyedben.


A sebesség mindent megold.

 


#14034
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás

VV, neked nem többet mozog a vázad (150mm)? Mert ha igen akkor neked 20%kal keményebb rugó kell az átétel miatt és kb 20%kal keményebb a súlyod miatt.


"6-t moccan:) Úgy emlékeztem, hogy Dagi nem ennyire madárcsontú "versenyzõ." Ennek függvényében viszont már érthetõ. a keménység.


Én is 63kg vok.Nekem az 500-as marzo rugó tökéletes a coilerben.


Én is úgy saccolom, hogy az 500-as (esetleg 450-es) lenne a jó...ma komolyabb terepen egyértelmûen kiderült, hogy ez sok bele.
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#14035
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

Sziasztok,

Régebben még írtam valamikor az õsidõkben, hogy mivel nyomulok, aztán változások voltak.
Végre a befejezéshez közelít a gépem.

Váz: Merida UMF Dirt Fun
Teló: SR Suntour RUX-S
Hajtáslánc: Shimano Hone hajtókar (érkezik) + többi Alivio
Fék e.: Deore Mech. Tárcsa
Fék h.: Deore LX V-fék
Gumik: Tioga Factory DH 2.3" F+R (bár inkább 2.5")
Nyereg: Selle Royal Mach 1
Egyebek: Bike+ cuccok
Felnik: Alex TD16 elöl, és Rigida Explorer hátul
Agyak: Shimano tárcsás elöl, Bike+ ip. csapágyas hátul

Képek:
http://pix.bikemag.h...r=87509&cat=500


Alakul, alakul... ;)
Már csak egy tárcsafék kell hátra meg a Hone és nagyjából kész... :)

#14036
VK

VK

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Sziasztok,

Régebben még írtam valamikor az õsidõkben, hogy mivel nyomulok, aztán változások voltak.
Végre a befejezéshez közelít a gépem.

Váz: Merida UMF Dirt Fun
Teló: SR Suntour RUX-S
Hajtáslánc: Shimano Hone hajtókar (érkezik) + többi Alivio
Fék e.: Deore Mech. Tárcsa
Fék h.: Deore LX V-fék
Gumik: Tioga Factory DH 2.3" F+R (bár inkább 2.5")
Nyereg: Selle Royal Mach 1
Egyebek: Bike+ cuccok
Felnik: Alex TD16 elöl, és Rigida Explorer hátul
Agyak: Shimano tárcsás elöl, Bike+ ip. csapágyas hátul

Képek:
http://pix.bikemag.h...r=87509&cat=500
Biking Till Death or Longer

#14037
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

Nem értek hozzá, meg ez az elsõ rugós-tagom, de nekem a 61-63 kilómhoz soknak tûnik...nem hiszem, hogy kimozogja az 5"-t.


Én is 63kg vok.Nekem az 500-as marzo rugó tökéletes a coilerben.

#14038
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

VV, neked nem többet mozog a vázad (150mm)? Mert ha igen akkor neked 20%kal keményebb rugó kell az átétel miatt és kb 20%kal keményebb a súlyod miatt.

"6-t moccan:) Úgy emlékeztem, hogy Dagi nem ennyire madárcsontú "versenyzõ." Ennek függvényében viszont már érthetõ. a keménység.


#14039
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
VV, neked nem többet mozog a vázad (150mm)? Mert ha igen akkor neked 20%kal keményebb rugó kell az átétel miatt és kb 20%kal keményebb a súlyod miatt.


A sebesség mindent megold.

 


#14040
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás
Pár új kép... :)

Feltöltött kép
Feltöltött kép
Feltöltött kép