Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#14001
Írta 2007. július 27. - 20:02
#14002
Írta 2007. július 27. - 20:01
#14003
Írta 2007. július 27. - 20:00
#14004
Írta 2007. július 26. - 23:10
Akkor felmerül a kérdés,ki is az értelmes.....
aki választ adott, könnyû mást kiröhögni...
#14005
Írta 2007. július 26. - 10:03
vagy akár egy 150es dropoff:)
hehe jó vicc
Grat gyönyörû a Transition, bár nekem zõdben kéne
#14006
Írta 2007. július 26. - 09:35
Az egyetlen fully amit megvennék:)
Pike meg sztem nagyon is jó bele, legalább ugyanannyit mozog az eleje/hátulja.
#14007
Írta 2007. július 26. - 08:03
de azé elmondhatod hogy milyen, gondoltam hogy nem ugy de jobb nem jutott eszembe.meg csapágyak terév nem vk otthon
Akkor felmerül a kérdés,ki is az értelmes.....thx,vegre egy ertelmes aki elmondta
Gratula aTransition-hoz
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#14008
Írta 2007. július 26. - 02:10
#14009
Írta 2007. július 25. - 23:38
#14010
Írta 2007. július 25. - 23:25
#14011
Írta 2007. július 25. - 23:19
Elkészült az új bringám. Polar nincs többé, helyette van Õ:
http://www.pinkbike.com/photo/1422196/
Nemrossz... Nagyon tettszik!
Bár télleg jobban állna benne egy 66!
#14012
Írta 2007. július 25. - 22:48
Nagyon szép! Grat hozzá!:clap: Azt esetleg meg lehet tudni, hogy honnan szerezted a vázat? Mármint, hogy Mo.-n ki forgalmazza vagy esetleg, h külföldrõl rendelted-e...
Legjobb tudomásom szerint nincs hazai forgalmazó. Egyenesen a Transitiontól rendeltem.
Komolyabb villára nincs szükségem, nem vagyok oylan kemény arc:)
#14013
Írta 2007. július 25. - 22:36
#14014
Írta 2007. július 25. - 18:04
#14015
Írta 2007. július 25. - 18:03
#14016
Írta 2007. július 25. - 18:00
#14017
Írta 2007. július 24. - 12:20
a csesze oldalan van egy lik, zsirzopisztolyt odanyomod, a zsirt meg belenyomod a csapagygolyok koze, igy nem kell szetszedned az egeszet, ha zsirozni akarod.
thx,vegre egy ertelmes aki elmondta
#14018
Írta 2007. július 24. - 11:27
az hogy mûködik?megnyomsz egy gombot és bezsirozza a csapágyat?
a csesze oldalan van egy lik, zsirzopisztolyt odanyomod, a zsirt meg belenyomod a csapagygolyok koze, igy nem kell szetszedned az egeszet, ha zsirozni akarod.
#14019
Írta 2007. július 24. - 11:03
az hogy mûködik?megnyomsz egy gombot és bezsirozza a csapágyat?
:rofl:
#14020
Írta 2007. július 24. - 10:56
áááááhhhh ez fájt
de azé elmondhatod hogy milyen, gondoltam hogy nem ugy de jobb nem jutott eszembe.meg csapágyak terév nem vk otthon:)

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







