Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#13981
zoli0102

zoli0102

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
gazsika az ülés mögé hogyan raktad fel a kulacstartót?

#13982
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.703 hozzászólás

180 cm-vel a 18" ideális nagyjából...

DE nem akarok okoskodni feleslegesen, ha tényleg bejön neked, használd egészséggel!


szerintem pedig ez nagyon gyártófüggõ, a 19"-os Authorom hosszabb a 21"-os Kelly's-nél... meg egyénfüggõ ugyanennyire.
de tényleg ne okoskodjunk :)

#13983
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
180 cm-vel a 18" ideális nagyjából...

DE nem akarok okoskodni feleslegesen, ha tényleg bejön neked, használd egészséggel!
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#13984
zoli0102

zoli0102

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
nem lehet kellemes érzés:D

#13985
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Terepen nem lesz túl nagy élmény a nagy váz, lefelé zavarni fog a mozgásban és ha hirtelen le kell szállni tökön fog vágni a felsõcsõ.


A sebesség mindent megold.

 


#13986
Trek3900

Trek3900

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 305 hozzászólás
én 185cm vagyok, de csak 19" van. Kb. 6cm nyeregcsõvel, de sosem volt kényelmetlen a kerekezés.

#13987
gazsika

gazsika

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

A nyeregmagasság alapján aránytalanul nagy a váz. Milyen magas vagy?


Nekem nem jöttek be a vázra vonatkozó "aranyszabályok".

Az elõzõ vázam 19" volt, és rövid, amúgy 1,80 magas vagyok.

Ez a váz 21,5", és ma volt a tesztelés.
Lehet az is benne van, hogy régen országútival hajtottam,de az elõzõ géppel tereptõl és tempótól függetlenül 3-4 óra után mindenem fájt.
A Trek masinával most nyomtam le közel folyamatos 4 órát országúton és tökéletes.

A kulacstartó az országútiról "öröklõdött", mert a duatlonos idõkben rendszeresek voltak a 100km feletti edzések, és meg kellet pakolni a gépet.

#13988
zoli0102

zoli0102

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
ok majd rakok fel róla képet

#13989
ZolkoW

ZolkoW

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.703 hozzászólás

sziasztok
van egy összeteleszkopós gyári cangám imval dobhatnám fel a kinézetézt?


tegyél fel képet, szétfikázzák ;), aztán a leggyengébb láncszem felõl indulva csak lehet azt javítani, ha úgyérzed..

#13990
zoli0102

zoli0102

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
sziasztok
van egy összeteleszkopós gyári cangám imval dobhatnám fel a kinézetézt?

#13991
Def Jam

Def Jam

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 658 hozzászólás

DH gép ala Ventana - a "Holló"
http://www.littermag.../elcuervo/1.htm


Nemrossz, tettszik! Egyedül a színe ami nem begyere! :D

#13992
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

ilyen forgáspont elhelyezkedést se sürün láttam még mint ami ezen a ventana-n van de DH-ra biztos jo :)

Ezen is csemegézhetsz - nehéz, mint a Kelsy féle hamburger


#13993
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
ilyen forgáspont elhelyezkedést se sürün láttam még mint ami ezen a ventana-n van de DH-ra biztos jo :)

#13994
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
DH gép ala Ventana - a "Holló"
http://www.littermag.../elcuervo/1.htm


#13995
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

Szép gép!

Fura helyen van a kulacstartód!


igen ezt én is akartam mondani, meg sztem egy kecsesebb "szarv" is jobban mutatna rajta ;)

#13996
Moratizo

Moratizo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 516 hozzászólás

Na igen, a lényeg:

Feltöltött kép


Feltöltött kép


Szép gép!

Fura helyen van a kulacstartód!
" Szárnyak nélkül nem könnyû repülni." Horatius

#13997
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.608 hozzászólás

Na igen, a lényeg: A szépséges 8900-as váz...
Feltöltött képFeltöltött kép

A nyeregmagasság alapján aránytalanul nagy a váz. Milyen magas vagy?

"Some people say I'm a titanium freak - it's okay... I am."

"The titanium is the nicest way to reducing the carbon bikeprint."
[ˈeərəspeɪs tekˈnɒlədʒi]


#13998
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
:clap: korrekt cécó bicó lett.

#13999
gazsika

gazsika

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
A szépséges 8900-as váz...
LX/XT, Race Face Evolve XC hajtómû
Hayes 9 XC, Manitou teló
Bontrager nyeregcsõ, stucni, kormány

#14000
Trek3900

Trek3900

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 305 hozzászólás
Melyik modell?