Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#13421
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.254 hozzászólás
  • LocationSvájc
én csak kedden tolok képet :(

fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

https://www.veloinfanger.ch/


#13422
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Ez jobb, mint a Specialized?:)

átfogalmazhatom a kérdést?
"- Ehhez olcsóbban jutottál hozzá mint egy Specializedhez?"
és akkor a válasz: igen.

a te kérdésedre nem tudok válaszolni, amig nem volt enduro-m. vagyis igazából a stumpi passzol sulyban ehhez, de az "csak" 120/120
rugóútban meg az enduro passzol, de az meg másfél kiló plusz (kivéve az überdrága karbon endurot - csakazmeg 5999 euro mig a stereo xtr 3999 euro)
szóval nincs egyenes válasz. :)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#13423
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Rob, hidd el kitaláltam magamtól is, hogy miért van egyáltalán Shimanoval szerelve a gép. Nem akarok meghalni, nem az árára voltam kíváncsi. ;)
Ez jobb, mint a Specialized?:)

Az én szarom meg át lett állítva 130-130 ra (kapott új villát) és elég jónak tûnik.

#13424
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
szepek ezek a gepek. a kona kicsit sokkolo, de azert jo... :)

a cubet meg mar lattam felkesz allapotban, gondoltam hogy baba lesz. A villa olyan hosszunak tunik. tessek hasznalni!
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#13425
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
márkatárs kérünk képeket!!

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960

#13426
Yaroslav

Yaroslav

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 304 hozzászólás

En tegnap ota ezzel:

Feltöltött kép

Alkatreszek es egyeb reszletek a blogon.


Mennyi a "mûanyag"/fém arány? :)

Remélem van színben hozzá illõ bugyid, ööö nacid is! :)))

Kemény hasítógép!

#13427
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nagyon szép.
Bár mivel itt élek, nekem nem (ez) kéne :)

Összeraktam végre a Mongúzt, és a térdem is kezd helyreállni, szóval kivittem kicsit a szabadba. Hát a Tora sokkoló pozitív csalódás volt. A váz is tartogatott meglepetéseket; durván merev, a P1-es után nagyon könnyû, de nem nagyon fér bele normális kerék :P

#13428
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nekem is mindkettõ made in taiwan.
az egyik "designed in germany made in taiwan" a másik meg "handmade in taiwan" :)
köszi mindenkinek a dicséreteket :)

VV: akkor a stereo inkább 'trail' a turner megfogalmazás szerint. a nyeregcsövet nem fogom leereszteni, mert el kellene vágni a karbon csövet, hogy egyáltalán lentebb tudjam ereszteni. mondjuk a rugóút inkább all mountain (150/150). de tulajdonképpen mindegy hogy hogy nevezzük. :)

Olee: ha megmondanám mennyibe került az xtr hajtókar, meg kellene hogy öljelek :) nem azért van fenn rajta, mert kell rá, hanem mert pofátlan áron jutottam hozzá. amugy egy integrált xt is megtenné.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#13429
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

"Handmade in Germany" :D



made in taiwan :D [az osszes ami alairasban van]

meg van handmade in Golden, Colorado is...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#13430
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Én ma láttam Rob gépét, élõben még jobban néz ki. "Nemkéne"!:D

#13431
Mohus

Mohus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.156 hozzászólás
Hát Rob kedves, mit is mondhatnék....ez bizony odab*sz! Gratulálok a nívós géphez.


A konya is nagyon rendben van!

#13432
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
céééép kis gépek mondhatom! :)
fõleg a cube...az naon odabass .)

gratu mindenkinek!

#13433
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Koca: az markolat ;)


Szabcsi: kabbe :)

#13434
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Én csak ilyet látok: "Made in the USA - www.turnerbikes.com":D:D:D

"Handmade in Germany" :D

#13435
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás

Akkor az én verzióm olyan 5-6 éve "jáccott". (Én csak olyat tudok olvasgatni hogyaszongya: "Hand welded by Mora Inc. Aviation Division - Czech Republic" :D)

Én csak ilyet látok: "Made in the USA - www.turnerbikes.com":D:D:D


#13436
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Szép lett Rob!
Komoly a setup is. XTR hajtómû erre minek??(látod, a tiédet nem lehet fikázni:))
Nem ismerem ezt a vázat, de Giant VT-m az volt.:)

Legyetek boldogok!

#13437
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
rob: csinálj róla értelmes képet vannyeee..
amúgy szép.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#13438
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

...csak a többiek nem. A Yasec által készített vázakon "ott szokik lenni" az "Engineered in Hungary" matrica - jól írom?


Feltöltött kép

'97 környékérõl...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#13439
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

"Designed & made in Hungary - Sopron" vagy "Designed & made by Yasec"

Akkor az én verzióm olyan 5-6 éve "jáccott". (Én csak olyat tudok olvasgatni hogyaszongya: "Hand welded by Mora Inc. Aviation Division - Czech Republic" :D)
"In idem flumen bis non descendimus"

#13440
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Igen valami ilyesmi, de ahol én ülök onnan ez nem látszik.
:D :D :D

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."