Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#13421
Írta 2007. szeptember 20. - 12:20
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->
#13422
Írta 2007. szeptember 20. - 12:17
átfogalmazhatom a kérdést?Ez jobb, mint a Specialized?
"- Ehhez olcsóbban jutottál hozzá mint egy Specializedhez?"
és akkor a válasz: igen.
a te kérdésedre nem tudok válaszolni, amig nem volt enduro-m. vagyis igazából a stumpi passzol sulyban ehhez, de az "csak" 120/120
rugóútban meg az enduro passzol, de az meg másfél kiló plusz (kivéve az überdrága karbon endurot - csakazmeg 5999 euro mig a stereo xtr 3999 euro)
szóval nincs egyenes válasz.
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13423
Írta 2007. szeptember 19. - 23:12
Ez jobb, mint a Specialized?
Az én szarom meg át lett állítva 130-130 ra (kapott új villát) és elég jónak tûnik.
#13424
Írta 2007. szeptember 19. - 22:06
a cubet meg mar lattam felkesz allapotban, gondoltam hogy baba lesz. A villa olyan hosszunak tunik. tessek hasznalni!
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13425
Írta 2007. szeptember 19. - 21:46
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#13426
Írta 2007. szeptember 19. - 21:39
En tegnap ota ezzel:
Alkatreszek es egyeb reszletek a blogon.
Mennyi a "mûanyag"/fém arány?
Remélem van színben hozzá illõ bugyid, ööö nacid is!
Kemény hasítógép!
#13427
Írta 2007. szeptember 19. - 21:20
Bár mivel itt élek, nekem nem (ez) kéne
Összeraktam végre a Mongúzt, és a térdem is kezd helyreállni, szóval kivittem kicsit a szabadba. Hát a Tora sokkoló pozitív csalódás volt. A váz is tartogatott meglepetéseket; durván merev, a P1-es után nagyon könnyû, de nem nagyon fér bele normális kerék
#13428
Írta 2007. szeptember 19. - 20:43
az egyik "designed in germany made in taiwan" a másik meg "handmade in taiwan"
köszi mindenkinek a dicséreteket
VV: akkor a stereo inkább 'trail' a turner megfogalmazás szerint. a nyeregcsövet nem fogom leereszteni, mert el kellene vágni a karbon csövet, hogy egyáltalán lentebb tudjam ereszteni. mondjuk a rugóút inkább all mountain (150/150). de tulajdonképpen mindegy hogy hogy nevezzük.
Olee: ha megmondanám mennyibe került az xtr hajtókar, meg kellene hogy öljelek
"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan
"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.
#13429
Írta 2007. szeptember 19. - 20:15
"Handmade in Germany"
made in taiwan
meg van handmade in Golden, Colorado is...
RAUH-Welt
B E G R I F F
#13430
Írta 2007. szeptember 19. - 19:48
#13431
Írta 2007. szeptember 19. - 19:36
A konya is nagyon rendben van!
#13432
Írta 2007. szeptember 19. - 18:39
fõleg a cube...az naon odabass .)
gratu mindenkinek!
#13433
Írta 2007. szeptember 19. - 18:37
#13434
Írta 2007. szeptember 19. - 18:31
"Handmade in Germany"Én csak ilyet látok: "Made in the USA - www.turnerbikes.com":D:D:D
#13435
Írta 2007. szeptember 19. - 18:28
Én csak ilyet látok: "Made in the USA - www.turnerbikes.com":D:D:DAkkor az én verzióm olyan 5-6 éve "jáccott". (Én csak olyat tudok olvasgatni hogyaszongya: "Hand welded by Mora Inc. Aviation Division - Czech Republic"
)
#13436
Írta 2007. szeptember 19. - 18:26
Komoly a setup is. XTR hajtómû erre minek??(látod, a tiédet nem lehet fikázni:))
Nem ismerem ezt a vázat, de Giant VT-m az volt.
Legyetek boldogok!
#13437
Írta 2007. szeptember 19. - 18:10
amúgy szép.
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda
#13438
Írta 2007. szeptember 19. - 18:09
...csak a többiek nem. A Yasec által készített vázakon "ott szokik lenni" az "Engineered in Hungary" matrica - jól írom?

'97 környékérõl...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#13439
Írta 2007. szeptember 19. - 17:41
Akkor az én verzióm olyan 5-6 éve "jáccott". (Én csak olyat tudok olvasgatni hogyaszongya: "Hand welded by Mora Inc. Aviation Division - Czech Republic""Designed & made in Hungary - Sopron" vagy "Designed & made by Yasec"
#13440
Írta 2007. szeptember 19. - 17:12
"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





