Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#13401
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
nekem meg az tünt fel, ha védek, vagy leszólok valamit, rögtön ezt kapom;)
bármit, bárhol.

de már erõsen kezdetek/ünk eltérni a témától;)

#13402
adamkg

adamkg

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.715 hozzászólás
Arra gondolt, amit már én is mondtam, hogy ha a speci, shimano...stb. negatív felhanggal kerül említésre, akkor agresszív kishörcsögként szoktál visszakérdezni, mintha beszóltak volna neked.:)

És akkor válaszolva a kérdésedre: az Intensem nem taiwan made. "Handmade in the USA". Bebebeee!:D

#13403
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
mire is gondolsz?
persze hogy ott készül. hol készülne?

A megdöbbenésre írtam.

viszont ez a rózsaszín bringa elég extrém kinézet lett :)

#13404
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Thez, miért veszed személyes kérdésnek és ellened irányuló kampánynak, ha valaki azt írja, hogy a Specialized Taiwanon készül? Mindenki tudja. Hidd el, senkinek semmi baja a specivel és szerintem veled sem. Nem azért írjuk, mert ettõl bármi is szarabb lesz.;)

Most a matrica/festés volt a téma, ennyi.

Hamár homár: az S-Works vázat takarítottam a leendõ vevõ számára az egyik általam forgalmazott bútortisztítóval. Hát a fehér feliratokat leszedi.....

#13405
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás

amúgy már a speckó is taiwan vagyis haver p2-esén az van firkálva.
de mind1 bírja meg élettartam garis...


1: mi nem az?
2: ettõl miért lenne bármi rosszabb? :) az órád, a számítógéped, akár az autótok, a mikrótok, tv-tek, stb matricáit is nézd meg;)

amúgy a P matricája: Handmade in Taiwan.

gari: az elsõ tulajig ;)

#13406
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Koszi Tiger! Ott a pont!
Olasz, nem olasz, pink vagy nem pink! Nekem tetszik es nem jon velem szembe sok az utcan! :D

ES AZ ENYEM ES PINK ES CARBON ES AHHHHHHHHHH....

grat hozzá hasznájjad sokat.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#13407
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás
vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Koszi Tiger! Ott a pont!
Olasz, nem olasz, pink vagy nem pink! Nekem tetszik es nem jon velem szembe sok az utcan! :D

ES AZ ENYEM ES PINK ES CARBON ES AHHHHHHHHHH....

JAH ES KONA (vagy csak a matrica...)
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#13408
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás
momentán az echte olasz, a jobb outi vázaik évek óta olaszországban készülnek, -drágák is mint a sár- szal ennél olaszabb nehezen lenne, kona topikba múltkor be is linkeltük hogy melyik konára matricázott deda váz az alap.
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#13409
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Na jo, olasz tervezes! :D
De amugy nem volt taiwanos matrica a gepen... ??


De a Kona matricát gondolom nem olaszba gyártották:) Csak erre gondoltam.

#13410
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás

Lekaparja a tajvanban gyártott matricát és már olasz is:)


Na jo, olasz tervezes! :D
De amugy nem volt taiwanos matrica a gepen... ??
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#13411
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás
Lekaparja a tajvanban gyártott matricát és már olasz is:)

#13412
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás

Én alapvetõen Kona párti vagyok, de szerintem az országúti gépei nem szépek.
Lehet hogy jók, de nekem nem tetszenek. (szbj. vélemény, ne haragudj)
Kiváltképp nem egy Record szetthez. Ahhoz valami olasz gép dukál.
A színe viszont nagyon vagány ;)!!


a vaz eleg olasz, csak a matrica kona :D
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#13413
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

Off:

én is én is látok ilyesmit: Handmade in U.S.A.
Egyesek szerint a Cannondalenel ez nem igaz, de én tudom, hogy igen. Nem szívesen árulom el honnan tudom, de úgyis rákérdeztek és akkor elmondom :D


Rákérdezek: honnan tudod?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#13414
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Hát az biztos, hogy ha ez a szerelés egy Pinarello-n lenne, már állna a bránerem.:D


Rob, én is olcsóbban jutottam a Voitl-hez, mint egy Stumpi Fsr-hez.;)

#13415
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Én alapvetõen Kona párti vagyok, de szerintem az országúti gépei nem szépek.
Lehet hogy jók, de nekem nem tetszenek. (szbj. vélemény, ne haragudj)
Kiváltképp nem egy Record szetthez. Ahhoz valami olasz gép dukál.
A színe viszont nagyon vagány ;)!!



#13416
SzabcsiPro

SzabcsiPro

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 317 hozzászólás

a konához visszatéreve a Record szett azért nem gyenge:) de rózsíszín:\:\


Mi a bajod a pink szinnel? :D
Minnya rad kuldom magit!
Kétféle ember létezik: az egyik mindig megmondja,mit gondol, a másiknak vannak barátai.

http://soloszabi.blogspot.com

#13417
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás
amúgy már a speckó is taiwan vagyis haver p2-esén az van firkálva.
de mind1 bírja meg élettartam garis...

#13418
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás
Dema: "Made in Slovakia"

amúgy a demát szerintem géppel hegesztik. vannak érdekes megoldások:):)

#13419
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.247 hozzászólás
a konához visszatéreve a Record szett azért nem gyenge:) de rózsíszín:\:\

#13420
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.585 hozzászólás

Én csak ilyet látok: "Made in the USA - www.turnerbikes.com":D:D:D


Off:

én is én is látok ilyesmit: Handmade in U.S.A.
Egyesek szerint a Cannondalenel ez nem igaz, de én tudom, hogy igen. Nem szívesen árulom el honnan tudom, de úgyis rákérdeztek és akkor elmondom :D