Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11641
Írta 2008. március 28. - 20:22
#11642
Írta 2008. március 28. - 19:50
Ha nem akarod variálni a stucni helyét, én még vágnék a villanyakból. Meg ha nem lesz vázcsere-villaeladás valami. Én is vágtam az enyémbõl, és így sokkal jobbat mutat.
De ez egyéni ízlés kérdése.
ja, csak nehogy aztán túl rövid legyen a testednek mert akkor szpacs...
én inkább meghagyom a távtartókat addig amig ki nem derül mennyi az optimális magasság. szerintem ezzel vagyunk páran így
igazoljmárvisszaiwiwen
#11643
Írta 2008. március 28. - 17:13
Ha nem akarod variálni a stucni helyét, én még vágnék a villanyakból. Meg ha nem lesz vázcsere-villaeladás valami. Én is vágtam az enyémbõl, és így sokkal jobbat mutat.
De ez egyéni ízlés kérdése.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11644
Írta 2008. március 28. - 15:35
Milyen nehéz a gép komletta?
#11645
Írta 2008. március 28. - 14:59
gyarto << link >>
CRC << link >>
de en nem adnek erte 60 fontot. ilyenem van az orszagutiban [a karbon verzio] es azok a 2mm-es imbuszcsavarok eleg felelmetesen gyengenek tunnek. Inkabb Tune. az tuti sose fog besz.rni
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11646
Írta 2008. március 28. - 14:47
Szép az XTC, olyan use alien nyeregcsõért hogyan lehet hozzájutni? Gondolom fehér nincs, így maradna az arany
http://www.google.hu...le keresés=
http://www.chainreac...earch=use alien
az enyém mondjuk a zöldpontból van, de kb. három éve vettem. bár lehet van még egy-két darab elfekvõben... :chin:
én dobnék egy hívást nekik: 1/365-09-45
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#11647
Írta 2008. március 28. - 13:57
ebay-en is szokik' lenni eladó
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#11648
Írta 2008. március 28. - 12:26
#11649
Írta 2008. március 28. - 11:41
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11651
Írta 2008. március 28. - 09:34
de mondjuk érdekes a gyorszárra tevékenyedett fogaskerék
#11652
Írta 2008. március 28. - 09:22
#11653
Írta 2008. március 28. - 09:18
#11654
Írta 2008. március 28. - 08:58
BBB! Tenni kellene bele valami kormányvégdugaszt! De jó gép nagyon!
Kisherceg tied meg nem hozza bejja' képet..
nekem sincs dugó a kormányban...
itten a képek:
http://kepfeltoltes.hu/view/080328/net01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/080328/net02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/080328/net03_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#11655
Írta 2008. március 27. - 22:03
parafadugó.
nem túl esztétikus, de legalább könnyû
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#11656
Írta 2008. március 27. - 21:58
Volt,de kihullott kormánycsere után
majd lesz másik,kösz az észrevételt
-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy
#11657
Írta 2008. március 27. - 21:31
Kisherceg tied meg nem hozza bejja' képet..
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
#11658
Írta 2008. március 27. - 11:11
benn van apróban. alku persze lehetséges.
Látom köszi, de sajnos nem V-fékes...
#11660
Írta 2008. március 27. - 10:52

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





