Jelentkezz be Regisztrálj
Ki milyen bringával nyomul?
#11601
Írta 2008. március 31. - 20:29
#11602
Írta 2008. március 31. - 18:54
Tegye fel a kezét, aki szerint sok a fehér:
Bocs a képekért, mobilosak...bár a lényeg látszik...
nekem tetszik
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#11603
Írta 2008. március 31. - 18:45
#11604
Írta 2008. március 31. - 18:35
lx-et úgy vettem, 21-22 ezer volt. apu is szokott vele melóba menni -100+ kiló... végülis jobban tetszik ez az integrált dolog, mint a hagyományos. talán ez a legnyomósab indok rá
telót meg csak úgy megszokásból tettem bele
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#11605
Írta 2008. március 31. - 18:27
Tegye fel a kezét, aki szerint sok a fehér:
Bocs a képekért, mobilosak...bár a lényeg látszik...
:heej: Szerintem fehér fekete arány kb olyan 70/30%:chin:
Amúgy põpec gép gratula hózzá!!:spoko:
És a fotók is egész jók.:ok:
#11606
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
Írta 2008. március 31. - 17:59
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
Nagyvonalakban:
Váz: Planet-x Pitbull PRO
Villa: Manitou Gold Label II (2007)
kormánycs.: FSA Orbit XL II
Stucni: Funn SMX
Kormány: NS Pure 4130
Markolat: Odessey
Fékkar: Avid
Fék: Avid BB7
Elsõ agy: Novatec (2 db mélyhornyú zárt golyóscsapágy)
Elsõ küllõk: DT Champion 2mm
Elsõ felni: Rigida Disc Bull 24" 32 lyuk
Hátsó agy: Bike Positive SS (4 db mélyhornyú zárt golyóscsapággyal, felfúrt tengellyel)
Hátsó küllõk: Sapim 2mm
Hátsó felni: Sun Single Track 24" 36 lyuk
Külsõk (elö-hátul): Schwalbe Table Top hajtogatós
Monoblock: Truvativ GigaPipe
Hajtókar: Truvativ Hussefelt
Pedál: Odessey
Nyeregcsõ: Bike Positive
Nyereg: BBB Freeride
Nyeregcsõbilincs: nemtom, talán BBB
Még tervbe van véve, hogy hajtást cserélem idén Saint rendszerre, félszemes Point lánccal és Spank hátsófelnivel...majd ha lesz "idõm"
#11607
Írta 2008. március 31. - 16:58
RAUH-Welt
B E G R I F F
#11608
Írta 2008. március 31. - 11:56
Minek egy boltajárósba teleszkóp és integrált hajtómû? Hol van az a bolt?
De szép a géppark!
#11609
Írta 2008. március 31. - 11:43
Még jó, hogy én vagyok állandóan oltva a biciklireköltés miatt.
#11610
Írta 2008. március 31. - 11:32
pár éve még nagy szám volt, csak aztán törtek, mint a ropi...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#11611
Írta 2008. március 31. - 11:26
#11612
Írta 2008. március 31. - 09:03
de én legalább használom mind
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#11613
Írta 2008. március 31. - 08:12
1,edzõ/télimire jó 3 "ugyanolyan" bringa? :-)
hogy egyik geót se szokhasd meg?
Kisherceg: pofás lett így egyben!
2,verseny
3,boltba járós
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#11614
Írta 2008. március 30. - 23:56
hogy egyik geót se szokhasd meg?
Kisherceg: pofás lett így egyben!
#11615
Írta 2008. március 30. - 23:53
mondat
#11616
Írta 2008. március 30. - 23:23
minõségre elég sovány lett sajna...
Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu
#11617
Írta 2008. március 30. - 20:15
a múltból egy váz a jelen "váltásával"
![]()
http://picasaweb.goo...k/oldbikeold/GT
kedden du. láttam a zöldpontban, még darabokban. csütörtökön aztán már nem volt ott. pedig megnéztem volna egyben, élõben.
tetszik. grat.
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#11618
Írta 2008. március 30. - 19:53
#11619
Írta 2008. március 30. - 19:51
#11620
Írta 2008. március 30. - 15:29
Maggi, azért mondtam ezt, elõrelátván, hogyha merevvillát vennél, azon vernyognál, hogy szétrázza a csuklód, és akkor lenne megint egy ok, ami miatt nem tekernél.
'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'
ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960
Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






