Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ki milyen bringával nyomul?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
19117 hozzászólás a témában

#11601
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
pfúúúj csúnya sárga;)

#11602
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Tegye fel a kezét, aki szerint sok a fehér: :D Bocs a képekért, mobilosak...bár a lényeg látszik...


nekem tetszik :):peace2:

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#11603
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
szép szép.....

hajj pedig de visszasírom azt a szép gyári festést

#11604
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
retizotyo, tam
lx-et úgy vettem, 21-22 ezer volt. apu is szokott vele melóba menni -100+ kiló... végülis jobban tetszik ez az integrált dolog, mint a hagyományos. talán ez a legnyomósab indok rá :)
telót meg csak úgy megszokásból tettem bele :) havertól "rámmaradt"

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#11605
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás

Tegye fel a kezét, aki szerint sok a fehér: :D Bocs a képekért, mobilosak...bár a lényeg látszik...


:heej: Szerintem fehér fekete arány kb olyan 70/30%:chin: :D
Amúgy põpec gép gratula hózzá!!:spoko:
És a fotók is egész jók.:ok:
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#11606
vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*

vendég_Sugárfertõzött Oposszum_*
  • vendég
Tegye fel a kezét, aki szerint sok a fehér: :D Bocs a képekért, mobilosak...bár a lényeg látszik...
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Nagyvonalakban:
Váz: Planet-x Pitbull PRO
Villa: Manitou Gold Label II (2007)
kormánycs.: FSA Orbit XL II
Stucni: Funn SMX
Kormány: NS Pure 4130
Markolat: Odessey
Fékkar: Avid
Fék: Avid BB7
Elsõ agy: Novatec (2 db mélyhornyú zárt golyóscsapágy)
Elsõ küllõk: DT Champion 2mm
Elsõ felni: Rigida Disc Bull 24" 32 lyuk
Hátsó agy: Bike Positive SS (4 db mélyhornyú zárt golyóscsapággyal, felfúrt tengellyel)
Hátsó küllõk: Sapim 2mm
Hátsó felni: Sun Single Track 24" 36 lyuk
Külsõk (elö-hátul): Schwalbe Table Top hajtogatós
Monoblock: Truvativ GigaPipe
Hajtókar: Truvativ Hussefelt
Pedál: Odessey
Nyeregcsõ: Bike Positive
Nyereg: BBB Freeride
Nyeregcsõbilincs: nemtom, talán BBB


Még tervbe van véve, hogy hajtást cserélem idén Saint rendszerre, félszemes Point lánccal és Spank hátsófelnivel...majd ha lesz "idõm" :D

#11607
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
en is sokalltam kicsit az integralt LX-et elsore, de aztan... ha csak az van otthon elfekvoben, akkor azt teszed fel, most mi a francnak kolteni a penzt valami hulladekra? az LX meg ugyiscsak porosodna a sarokban...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#11608
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Konás!
Minek egy boltajárósba teleszkóp és integrált hajtómû? Hol van az a bolt? :D

De szép a géppark!



#11609
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
Az a sárhányó nagyon komoly. :)

Még jó, hogy én vagyok állandóan oltva a biciklireköltés miatt. ;)

#11610
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
hungary:a orkán van benne
pár éve még nagy szám volt, csak aztán törtek, mint a ropi... :(

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#11611
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás
jó a gépparkod konás ;)
a boltba járósba mi az a villa?

#11612
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
jaja, a kis kosaras a boltbajáró, otthon van az országúti meg a sárga, suliban meg a szürke kona.
de én legalább használom mind ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#11613
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.278 hozzászólás

mire jó 3 "ugyanolyan" bringa? :-)
hogy egyik geót se szokhasd meg? :)

Kisherceg: pofás lett így egyben!

1,edzõ/téli
2,verseny
3,boltba járós
:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#11614
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.355 hozzászólás
mire jó 3 "ugyanolyan" bringa? :-)
hogy egyik geót se szokhasd meg? :)

Kisherceg: pofás lett így egyben!

#11615
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
no ezért kijár civil körökben a "ennyi pézé' má' ótót is vehetné' fijjam"
mondat

#11616
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
most egy helyen voltak a bringák, lõttem róluk gyorsan egy képet.
minõségre elég sovány lett sajna...

Feltöltött kép

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#11617
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8.386 hozzászólás

a múltból egy váz a jelen "váltásával" :)
http://picasaweb.goo...k/oldbikeold/GT


kedden du. láttam a zöldpontban, még darabokban. csütörtökön aztán már nem volt ott. pedig megnéztem volna egyben, élõben.

tetszik. grat.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#11618
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
CJ: 1,5 évig mentem merevvillával....a mostani Six sem jobb sokkal egy merevvillánál...

#11619
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
szép a gt. jól egyben vannak a színek és alkatrészek is.
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#11620
Camping Joe

Camping Joe

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.592 hozzászólás
Nagyon jó lett a GT! Nagyon tetszik!

Maggi, azért mondtam ezt, elõrelátván, hogyha merevvillát vennél, azon vernyognál, hogy szétrázza a csuklód, és akkor lenne megint egy ok, ami miatt nem tekernél. :)

'A gépjármûvezetõ nem ellenség, a közúti közlekedés nem háború, ebbõl következõen a helyváltoztatás nem túlélési gyakorlat!'

ELADÓ! http://forum.bikemag.../hirdetes-12960