szép gép
de amiért én is le lettem cseszve: nem tárcsás az elsõ felni
uton van a mavic felni elore is
Tam: igen, 2006-s faith, meg az amerikai szeriabol valo...sajnos azert volt csak 2 evig gyartasban mert nagyon nehez vaz es nem volt annyira nyero allitolag dh-ra, inkabb egy freerideosabb vaz. Aztan jott a glory amivel konnyebben athidaltak ezt a problemat.
Majd jovo decemberben kap uj festest.
es koszi mindenkinek ^^

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére







